Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A nyitó hozzászólást elolvastam még akkor, amikor egy hozzászólás sem érkezett. Érdekes agymenés volt.
Az persze érdekes kérdés, hogy miért nyílnak az internet minden pontján új linuxos fórumok, és így meg úgy darabolódik fel az értékes szürkeállomány, de valahogy ezt a kérdést már kitárgyaltnak vélem. Valamint az értékes szürkeállományról megjegyezném, hogy anno Vasy05 is nyitott egy fórumot, azóta leállt azzal, és csak flash-játékokkal játszik – vagy persze lehet hogy azért linkeli be őket, mert nem tudja hogy kell velük játszani. (Igen, én rájöttem). Szóval nem biztos hogy kár ha valaki a saját kis fórumán tartózkodik és tesz fel kérdéseket.Ez a topik meg egy valamire jó: hogy a hozzászólók növeljék ahozzászólásaik számát. Elég sokan beálltak a sorba…(én se vagyokkülönb)
A nyitó hozzászólást elolvastam még akkor, amikor egy hozzászólás sem érkezett. Érdekes agymenés volt.
Az persze érdekes kérdés, hogy miért nyílnak az internet minden pontján új linuxos fórumok, és így meg úgy darabolódik fel az értékes szürkeállomány, de valahogy ezt a kérdést már kitárgyaltnak vélem. Valamint az értékes szürkeállományról megjegyezném, hogy anno Vasy05 is nyitott egy fórumot, azóta leállt azzal, és csak flash-játékokkal játszik – vagy persze lehet hogy azért linkeli be őket, mert nem tudja hogy kell velük játszani. (Igen, én rájöttem). Szóval nem biztos hogy kár ha valaki a saját kis fórumán tartózkodik és tesz fel kérdéseket.Ez a topik meg egy valamire jó: hogy a hozzászólók növeljék ahozzászólásaik számát. Elég sokan beálltak a sorba…(én se vagyokkülönb)
Valahogy mindig is azt éreztem, hogy ez a PCLinuxOS kissé agyon van reklámozva.
Leszögezem, hogy becsülöm a befektetett munkátokat, de most felszegezem a képzeletbeli tiltólistámra a „PCLinuxOS valamikori kipróbálásá”-t, mivel tele van a hócipőm azzal hogy itt nyomultok össze-vissza.
Valamint azzal is kihúztátok nálam a gyufát, hogy egy linuxos fórumon egy másik linuxos fórumot hirdettek.Valahogy mindig is azt éreztem, hogy ez a PCLinuxOS kissé agyon van reklámozva.
Leszögezem, hogy becsülöm a befektetett munkátokat, de most felszegezem a képzeletbeli tiltólistámra a „PCLinuxOS valamikori kipróbálásá”-t, mivel tele van a hócipőm azzal hogy itt nyomultok össze-vissza.
Valamint azzal is kihúztátok nálam a gyufát, hogy egy linuxos fórumon egy másik linuxos fórumot hirdettek.Nem blokkolok semmilyen flasht….
Nem blokkolok semmilyen flasht….
Szerezhetnél két emberkét, akik szívószállal fújják a kártyát. A hűtés állítólag így remekül működik….
Szerezhetnél két emberkét, akik szívószállal fújják a kártyát. A hűtés állítólag így remekül működik….
Nekem GMA945-ös van:
5210 frames in 5.0 seconds = 1041.982 FPS
5230 frames in 5.0 seconds = 1045.971 FPS
5232 frames in 5.0 seconds = 1046.261 FPS
5229 frames in 5.0 seconds = 1045.645 FPS
5235 frames in 5.0 seconds = 1046.879 FPS
5228 frames in 5.0 seconds = 1045.515 FPSMondjuk nekem az index.hu-tól nem pörög fel a ventillátor…
Nekem GMA945-ös van:
5210 frames in 5.0 seconds = 1041.982 FPS
5230 frames in 5.0 seconds = 1045.971 FPS
5232 frames in 5.0 seconds = 1046.261 FPS
5229 frames in 5.0 seconds = 1045.645 FPS
5235 frames in 5.0 seconds = 1046.879 FPS
5228 frames in 5.0 seconds = 1045.515 FPSMondjuk nekem az index.hu-tól nem pörög fel a ventillátor…
-
SzerzőBejegyzés