strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fórum fórum hátán #2149386
    strapal
    Felhasználó

      A nyitó hozzászólást elolvastam még akkor, amikor egy hozzászólás sem érkezett. Érdekes agymenés volt.
      Az persze érdekes kérdés, hogy miért nyílnak az internet minden pontján új linuxos fórumok, és így meg úgy darabolódik fel az értékes szürkeállomány, de valahogy ezt a kérdést már kitárgyaltnak vélem. Valamint az értékes szürkeállományról megjegyezném, hogy anno Vasy05 is nyitott egy fórumot, azóta leállt azzal, és csak flash-játékokkal játszik – vagy persze lehet hogy azért linkeli be őket, mert nem tudja hogy kell velük játszani. (Igen, én rájöttem). Szóval nem biztos hogy kár ha valaki a saját kis fórumán tartózkodik és tesz fel kérdéseket.

      Ez a topik meg egy valamire jó: hogy a hozzászólók növeljék ahozzászólásaik számát. Elég sokan beálltak a sorba…(én se vagyokkülönb)

      Hozzászólás: Fórum fórum hátán #2149387
      strapal
      Felhasználó

        A nyitó hozzászólást elolvastam még akkor, amikor egy hozzászólás sem érkezett. Érdekes agymenés volt.
        Az persze érdekes kérdés, hogy miért nyílnak az internet minden pontján új linuxos fórumok, és így meg úgy darabolódik fel az értékes szürkeállomány, de valahogy ezt a kérdést már kitárgyaltnak vélem. Valamint az értékes szürkeállományról megjegyezném, hogy anno Vasy05 is nyitott egy fórumot, azóta leállt azzal, és csak flash-játékokkal játszik – vagy persze lehet hogy azért linkeli be őket, mert nem tudja hogy kell velük játszani. (Igen, én rájöttem). Szóval nem biztos hogy kár ha valaki a saját kis fórumán tartózkodik és tesz fel kérdéseket.

        Ez a topik meg egy valamire jó: hogy a hozzászólók növeljék ahozzászólásaik számát. Elég sokan beálltak a sorba…(én se vagyokkülönb)

        strapal
        Felhasználó

          Valahogy mindig is azt éreztem, hogy ez a PCLinuxOS kissé agyon van reklámozva.
          Leszögezem, hogy becsülöm a befektetett munkátokat, de most felszegezem a képzeletbeli tiltólistámra a „PCLinuxOS valamikori kipróbálásá”-t, mivel tele van a hócipőm azzal hogy itt nyomultok össze-vissza.
          Valamint azzal is kihúztátok nálam a gyufát, hogy egy linuxos fórumon egy másik linuxos fórumot hirdettek.

          strapal
          Felhasználó

            Valahogy mindig is azt éreztem, hogy ez a PCLinuxOS kissé agyon van reklámozva.
            Leszögezem, hogy becsülöm a befektetett munkátokat, de most felszegezem a képzeletbeli tiltólistámra a „PCLinuxOS valamikori kipróbálásá”-t, mivel tele van a hócipőm azzal hogy itt nyomultok össze-vissza.
            Valamint azzal is kihúztátok nálam a gyufát, hogy egy linuxos fórumon egy másik linuxos fórumot hirdettek.

            strapal
            Felhasználó

              Nem blokkolok semmilyen flasht….

              strapal
              Felhasználó

                Nem blokkolok semmilyen flasht….

                Hozzászólás: Kisebb hangolasok #2145792
                strapal
                Felhasználó

                  Szerezhetnél két emberkét, akik szívószállal fújják a kártyát. A hűtés állítólag így remekül működik….

                  Hozzászólás: Kisebb hangolasok #2145793
                  strapal
                  Felhasználó

                    Szerezhetnél két emberkét, akik szívószállal fújják a kártyát. A hűtés állítólag így remekül működik….

                    strapal
                    Felhasználó

                      Nekem GMA945-ös van:

                      5210 frames in 5.0 seconds = 1041.982 FPS
                      5230 frames in 5.0 seconds = 1045.971 FPS
                      5232 frames in 5.0 seconds = 1046.261 FPS
                      5229 frames in 5.0 seconds = 1045.645 FPS
                      5235 frames in 5.0 seconds = 1046.879 FPS
                      5228 frames in 5.0 seconds = 1045.515 FPS

                      Mondjuk nekem az index.hu-tól nem pörög fel a ventillátor…

                      strapal
                      Felhasználó

                        Nekem GMA945-ös van:

                        5210 frames in 5.0 seconds = 1041.982 FPS
                        5230 frames in 5.0 seconds = 1045.971 FPS
                        5232 frames in 5.0 seconds = 1046.261 FPS
                        5229 frames in 5.0 seconds = 1045.645 FPS
                        5235 frames in 5.0 seconds = 1046.879 FPS
                        5228 frames in 5.0 seconds = 1045.515 FPS

                        Mondjuk nekem az index.hu-tól nem pörög fel a ventillátor…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,559