Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A WiW-et kizárólag mint olyan közeget említeném meg / vetném fel, [STRIKE]ahol[/STRIKE] amely segítségével lehetne terkeszteni a kezdeményzést.
A WiW-et kizárólag mint olyan közeget említeném meg / vetném fel, [STRIKE]ahol[/STRIKE] amely segítségével lehetne terkeszteni a kezdeményzést.
WiW?
WiW?
Azért kiváncsi vagyok hogy a téma korábbi felvetésekor mi volt az a két, helyesebben egy, hozzászólás, illetve akkor miért nem indult el a dolog.
Mondjuk most se sorakozik fel sok támogató, de a hozzászólások számát is viszonylag kevésnek mondom.
Szóval érdeklődés hiányában hal be az el sem indult projekt?
(az utolsó két mondat egyfajta „up” akart lenni…)Azért kiváncsi vagyok hogy a téma korábbi felvetésekor mi volt az a két, helyesebben egy, hozzászólás, illetve akkor miért nem indult el a dolog.
Mondjuk most se sorakozik fel sok támogató, de a hozzászólások számát is viszonylag kevésnek mondom.
Szóval érdeklődés hiányában hal be az el sem indult projekt?
(az utolsó két mondat egyfajta „up” akart lenni…)Offtopic
Attól, hogy valami szerepel egy adott oldalhoz kötődő televízióban, az egyből adott oldali lesz? Mert még júniusban futott a nevezett televízión a BBC Click magazinja, és benne volt egy bizonyos Mark Shuttleworth-el készült interjú. Ezek szerint ez a linuxért sokat tevő ember „adott” oldali????Offtopic
Attól, hogy valami szerepel egy adott oldalhoz kötődő televízióban, az egyből adott oldali lesz? Mert még júniusban futott a nevezett televízión a BBC Click magazinja, és benne volt egy bizonyos Mark Shuttleworth-el készült interjú. Ezek szerint ez a linuxért sokat tevő ember „adott” oldali????Az, hogy egy adott hírműsorba mi kerül be, az az adott szerkesztő felelőssége. Lehet hogy az egyik televízió szerkesztője beteszi, a másik viszont érdektelennek tartja a témát. Csakhogy lehet hogy pont ezzel kerül rossz helyzetbe, hiszen ha a témát felkapják, akkor egyszerűen a másik csatorna is kénytelen foglalkozni vele, akár háttérműsor témájaként is.
Ezért tartom célszerűnek, ha lehetőleg minnél több újsághoz, televízióhoz eljusson a hír, mert elég ha egy felkapja, és a többi is vinni fogja.Az, hogy egy adott csatorna felvesz egy ilyen hírt, az adott témát nem viszi el sem jobbra sem balra. Mivel ez nem egy olyan hír.
Tudtommal a kirekesztés és a diszkrimináció nagyon csúnya dolog.
Az, hogy egy adott hírműsorba mi kerül be, az az adott szerkesztő felelőssége. Lehet hogy az egyik televízió szerkesztője beteszi, a másik viszont érdektelennek tartja a témát. Csakhogy lehet hogy pont ezzel kerül rossz helyzetbe, hiszen ha a témát felkapják, akkor egyszerűen a másik csatorna is kénytelen foglalkozni vele, akár háttérműsor témájaként is.
Ezért tartom célszerűnek, ha lehetőleg minnél több újsághoz, televízióhoz eljusson a hír, mert elég ha egy felkapja, és a többi is vinni fogja.Az, hogy egy adott csatorna felvesz egy ilyen hírt, az adott témát nem viszi el sem jobbra sem balra. Mivel ez nem egy olyan hír.
Tudtommal a kirekesztés és a diszkrimináció nagyon csúnya dolog.
-
SzerzőBejegyzés