Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A cél szerintem egy olyan wiki létrehozása lenne, ahova azoknak a problémák megoldásai lennének úgymond szócikkekbe szedve, amelyek a fórumon felmerülnek. Persze nem is biztos, hogy egy wiki kell ehhez, de talán nem lenne rossz egy olyan gyüjtő oldal létrehozása ahol ezek konkrétan össze vannak szedve.
Azzal egyébként teljes mértékben egyetértek, hogy nem kell még egy wiki, és egyszerűbb lenne egy már meglévőt, pl. a hup-ot, tovább bővíteni – de talán ez egyeseket visszatart, hogy úgymond az nem az övék. Így ha itt lenne egy wiki, annak a szócikkeit később át lehetne vinni.
Először talán azt kéne megnézni, hogy működik e egyáltalán. Pl. az hogy én (is) felvetettem az ötletet, nem feltétlenül jelenti azt, hogy neki állok szócikkeket gyártani sztahanov módra.A cél szerintem egy olyan wiki létrehozása lenne, ahova azoknak a problémák megoldásai lennének úgymond szócikkekbe szedve, amelyek a fórumon felmerülnek. Persze nem is biztos, hogy egy wiki kell ehhez, de talán nem lenne rossz egy olyan gyüjtő oldal létrehozása ahol ezek konkrétan össze vannak szedve.
Azzal egyébként teljes mértékben egyetértek, hogy nem kell még egy wiki, és egyszerűbb lenne egy már meglévőt, pl. a hup-ot, tovább bővíteni – de talán ez egyeseket visszatart, hogy úgymond az nem az övék. Így ha itt lenne egy wiki, annak a szócikkeit később át lehetne vinni.
Először talán azt kéne megnézni, hogy működik e egyáltalán. Pl. az hogy én (is) felvetettem az ötletet, nem feltétlenül jelenti azt, hogy neki állok szócikkeket gyártani sztahanov módra.Első kérdésedre itt megtalálod a választ.
A másodikra a válasz az, hogy a grub menu.lst fájlát kell szerkesztened, és egy bizonyos „default 0” sort kell átírnod úgy, hogy a 0 helyére azt a számot írod, amelyik az xp bejegyzés száma a grub menüben.Első kérdésedre itt megtalálod a választ.
A másodikra a válasz az, hogy a grub menu.lst fájlát kell szerkesztened, és egy bizonyos „default 0” sort kell átírnod úgy, hogy a 0 helyére azt a számot írod, amelyik az xp bejegyzés száma a grub menüben.Halványlila gőzöm sincs, de kérdésedből arra következtetek, hogy tud „olyat”.
Halványlila gőzöm sincs, de kérdésedből arra következtetek, hogy tud „olyat”.
Odáig azért eljutottam, hogy lassítva le tudom játszani mplayerrel. Csakhogy én eleve úgy szeretném, hogy ne kelljen lassítani lejátszás közben.
Odáig azért eljutottam, hogy lassítva le tudom játszani mplayerrel. Csakhogy én eleve úgy szeretném, hogy ne kelljen lassítani lejátszás közben.
Én azért normálisnak mondanám a videót. Csak túl gyors.
Valami ilyesmi sebesség lenne ideális. Még ha akadozna is a videó, feltétlenül lassítani szeretném! -
SzerzőBejegyzés