Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az én telefonomon nem tudom milyen rendszer van. Nem ismeri fel a számítógépem. Hogy ennek az az oka, hogy a laptopomnak nincs szeme, vagy hogy nem tudom őket összekötni egy kábellel, nem tudom. De lehet, hogy csak azért nem kommunikálnak, mert utálják egymást.
Köszönjük, hogy benéztél.
Viszlát és kösz a halakat!Code:strapal@nemesis:~$ dmesg | grep -i ipv6
strapal@nemesis:~$Hoppá…
Code:strapal@nemesis:~$ dmesg | grep -i ipv6
strapal@nemesis:~$Hoppá…
2008-10-28-16:31 Hozzászólás: Debrecen környékén ( Bodaszőlőn ) milyen netet lehet használni? #2175614Hajdúböszörményben aki szolgáltat, az szolgáltat Bodaszőlőn is.
Modemes t-onlány biztos működik.
Elég sokan költöztek ki oda „vidékre” a városból.2008-10-28-16:31 Hozzászólás: Debrecen környékén ( Bodaszőlőn ) milyen netet lehet használni? #2175615Hajdúböszörményben aki szolgáltat, az szolgáltat Bodaszőlőn is.
Modemes t-onlány biztos működik.
Elég sokan költöztek ki oda „vidékre” a városból.A Nagy Testvér mindenesetre elérte, hogy egyre több embernek üldözési mániája legyen. Vezetéknélküli net titkosításának még látom értelmét, hogy a szomszéd ne azon netezzen, de a vezetéknélküli billentyűzet titkosítását már furcsának tartom.
Mindenesetre vedd számba az emeleteden lakókat, illetve a +/- egy emelettel lejjebb/feljebb lakókat, hogy mennyire van esély rá, hogy ők szabadidejükben kémkednek irántad. Illetve érdemes megnézni, hogy hányan titkosították le a netet a házban – vagyis, hogy Te hány levédett hálózatot tudsz felderíteni. Ha ez a szám nulla, akkor feleslegesnek tartom a billentyűzet titkosítását.
A Nagy Testvér mindenesetre elérte, hogy egyre több embernek üldözési mániája legyen. Vezetéknélküli net titkosításának még látom értelmét, hogy a szomszéd ne azon netezzen, de a vezetéknélküli billentyűzet titkosítását már furcsának tartom.
Mindenesetre vedd számba az emeleteden lakókat, illetve a +/- egy emelettel lejjebb/feljebb lakókat, hogy mennyire van esély rá, hogy ők szabadidejükben kémkednek irántad. Illetve érdemes megnézni, hogy hányan titkosították le a netet a házban – vagyis, hogy Te hány levédett hálózatot tudsz felderíteni. Ha ez a szám nulla, akkor feleslegesnek tartom a billentyűzet titkosítását.
VirtualBox?
VirtualBox?
A tényleges problémádra pár tipp:
http://xubuntublog.wordpress.com/2008/02/15/design-your-own-desktop-with-xfce-44-part-2/
http://xubuntublog.wordpress.com/2008/02/10/design-your-own-desktop-with-xfce-44/Azaz ezeket az oldalakat esetleg átolvashatnád.
Senki nem nézett le. De speciel én örülnék, ha vennéd a fáradtságot és ezt is elolvasnád: http://www.linuxforum.hu/mediawiki/index.php/Regisztr%C3%A1ci%C3%B3_ut%C3%A1n
Köszönöm / Köszönjük. -
SzerzőBejegyzés