Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A tényleges problémádra pár tipp:
http://xubuntublog.wordpress.com/2008/02/15/design-your-own-desktop-with-xfce-44-part-2/
http://xubuntublog.wordpress.com/2008/02/10/design-your-own-desktop-with-xfce-44/Azaz ezeket az oldalakat esetleg átolvashatnád.
Senki nem nézett le. De speciel én örülnék, ha vennéd a fáradtságot és ezt is elolvasnád: http://www.linuxforum.hu/mediawiki/index.php/Regisztr%C3%A1ci%C3%B3_ut%C3%A1n
Köszönöm / Köszönjük.vizsla wrote:Konklúzió: video-kártyának nincs jövője!Ahogy a topikban levő képekből kiderül, a macskának viszont van. Van egy jó alaplapja, cpu-ja és gpu-ja, memóriája. Ráadásul öntisztító és környezetbarát: porból lesz és porrá lesz..
vizsla wrote:Konklúzió: video-kártyának nincs jövője!Ahogy a topikban levő képekből kiderül, a macskának viszont van. Van egy jó alaplapja, cpu-ja és gpu-ja, memóriája. Ráadásul öntisztító és környezetbarát: porból lesz és porrá lesz..
A free és a one is egy CD. A free csak szabad szoftvereket tartalmaz – tehát elvileg flash-plugin pl. nincs benne.
A gnome-os és a kde-s one között a különbség, hogy a gnome-os verzió gnome-ot, a kde-s kde-t ad telepítés után felhasználói felületként. Tehát az interfész-náciknak nem a kde-st kell letölteni, hogy hőn szeretett asztali környezetüket kapják. A free változat meg a licensz-buziknak való.A free és a one is egy CD. A free csak szabad szoftvereket tartalmaz – tehát elvileg flash-plugin pl. nincs benne.
A gnome-os és a kde-s one között a különbség, hogy a gnome-os verzió gnome-ot, a kde-s kde-t ad telepítés után felhasználói felületként. Tehát az interfész-náciknak nem a kde-st kell letölteni, hogy hőn szeretett asztali környezetüket kapják. A free változat meg a licensz-buziknak való.Havi járdamatrica nincsen???
Nem vezetted félre: http://www.collector-online.ch/popup_image.php/pID/3426
Egyszerűen csak telepíteni kell rá linuxot.Nem vezetted félre: http://www.collector-online.ch/popup_image.php/pID/3426
Egyszerűen csak telepíteni kell rá linuxot.http://ubuntu.hu/forum/telepitesi-frissitesi-kerdesek/ubuntu-telepitese-hp-pavilion-laptopra
Egyébként ki kell próbálni. Ubuntu és openSUSE, tökmindegy milyen sorrendben. Úgyis itt a hétvége.
http://ubuntu.hu/forum/telepitesi-frissitesi-kerdesek/ubuntu-telepitese-hp-pavilion-laptopra
Egyébként ki kell próbálni. Ubuntu és openSUSE, tökmindegy milyen sorrendben. Úgyis itt a hétvége.
-
SzerzőBejegyzés