strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: grub problem #2172364
    strapal
    Felhasználó

      Egyszerű,
      a menu.lst fájlban kell átírni a default értékét 0-ról, arra a számra, amely az XP a bejegyzési sorrendben. Vagy az XP bejegyzését kell legelőre hozni.

      Hozzászólás: grub problem #2172365
      strapal
      Felhasználó

        Egyszerű,
        a menu.lst fájlban kell átírni a default értékét 0-ról, arra a számra, amely az XP a bejegyzési sorrendben. Vagy az XP bejegyzését kell legelőre hozni.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1951687
        strapal
        Felhasználó

          Új disztribúcióra váltottam, mivel a régin a cns_solve nem volt képes települni. Mivel munkához kell a program, így kénytelen voltam megtenni ezt a lépést. Valami f2c nevű dolog nem mutatkozott működőképesnek, és mivel ez esszencális összetevője a cns_solve lefordításának, openSUSE 11.0 repült, s az előtte VirtualBoxba e célból letesztelt Debian Etch került fel. Legalább mostmár tudok dolgozni.

          Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173389
          strapal
          Felhasználó
            bash.hu wrote:
            [1:59] C: egyszer volt egy klántali kezdeményezés a Margitszigten
            [1:59] C: de végül nem találtuk meg egymást 😀
            Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173390
            strapal
            Felhasználó
              bash.hu wrote:
              [1:59] C: egyszer volt egy klántali kezdeményezés a Margitszigten
              [1:59] C: de végül nem találtuk meg egymást 😀
              Hozzászólás: DVDrip #2174341
              strapal
              Felhasználó

                Mindent a csomagkezelőből telepítettél?
                Lehet, hogy tényleg hiányzik valami tároló.

                Hozzászólás: DVDrip #2174342
                strapal
                Felhasználó

                  Mindent a csomagkezelőből telepítettél?
                  Lehet, hogy tényleg hiányzik valami tároló.

                  Hozzászólás: DVDrip #2174325
                  strapal
                  Felhasználó

                    Pontosan milyen programokat hiányol?

                    Hozzászólás: DVDrip #2174326
                    strapal
                    Felhasználó

                      Pontosan milyen programokat hiányol?

                      Hozzászólás: DVDrip #2174319
                      strapal
                      Felhasználó

                        Gondolom belész a synaptic csomagkezelőbe, ott beikszeled a dvdrip nevű programot, és utána az automatikusan feltelepíti a függőségeket. Mi nem megy ezen?

                      10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 1,559