Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyszerű,
a menu.lst fájlban kell átírni a default értékét 0-ról, arra a számra, amely az XP a bejegyzési sorrendben. Vagy az XP bejegyzését kell legelőre hozni.Egyszerű,
a menu.lst fájlban kell átírni a default értékét 0-ról, arra a számra, amely az XP a bejegyzési sorrendben. Vagy az XP bejegyzését kell legelőre hozni.Új disztribúcióra váltottam, mivel a régin a cns_solve nem volt képes települni. Mivel munkához kell a program, így kénytelen voltam megtenni ezt a lépést. Valami f2c nevű dolog nem mutatkozott működőképesnek, és mivel ez esszencális összetevője a cns_solve lefordításának, openSUSE 11.0 repült, s az előtte VirtualBoxba e célból letesztelt Debian Etch került fel. Legalább mostmár tudok dolgozni.
bash.hu wrote:[1:59] C: egyszer volt egy klántali kezdeményezés a Margitszigten
[1:59] C: de végül nem találtuk meg egymást 😀bash.hu wrote:[1:59] C: egyszer volt egy klántali kezdeményezés a Margitszigten
[1:59] C: de végül nem találtuk meg egymást 😀Mindent a csomagkezelőből telepítettél?
Lehet, hogy tényleg hiányzik valami tároló.Mindent a csomagkezelőből telepítettél?
Lehet, hogy tényleg hiányzik valami tároló.Pontosan milyen programokat hiányol?
Pontosan milyen programokat hiányol?
Gondolom belész a synaptic csomagkezelőbe, ott beikszeled a dvdrip nevű programot, és utána az automatikusan feltelepíti a függőségeket. Mi nem megy ezen?
-
SzerzőBejegyzés