strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVDrip #2174320
    strapal
    Felhasználó

      Gondolom belész a synaptic csomagkezelőbe, ott beikszeled a dvdrip nevű programot, és utána az automatikusan feltelepíti a függőségeket. Mi nem megy ezen?

      strapal
      Felhasználó

        Valószínüleg nem ebbe a topikba kellene írni, de mégis ezt teszem.
        Mi a vélemélnyetek a jelenlegi „Regisztráció után” Patika oldalról? Legutóbb uzsolt módosította jelentősen érdemben, szerintem a szöveg már-már tökéletes.

        strapal
        Felhasználó

          Valószínüleg nem ebbe a topikba kellene írni, de mégis ezt teszem.
          Mi a vélemélnyetek a jelenlegi „Regisztráció után” Patika oldalról? Legutóbb uzsolt módosította jelentősen érdemben, szerintem a szöveg már-már tökéletes.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1951635
          strapal
          Felhasználó
            mesebelivandor wrote:
            Mint látod én nehezebb utat választottam. Először feltérképeztem a terepet, és most harcolok. A magam módján persze, úgy ahogyan az korábban már néhányszor bevált. Még ha ez talán nem is fedezhető fel könnyen! Először próbáltam tükröt tartva, aztán viccesen, most pedig megpróbálom definitív módszerekkel.

            Kivel harcolsz?
            Milyen tükröt tartottál? Miért magad elé tartottad? Szerinted vicces voltál? „Definitív módszerek” – kifejtenéd?

            Az offtopikban nem fogsz világot váltani. De azzal válthatnál világot, ha idemerészkedik egy kezdő, és mielőtt valaki lehurrogná, részletesen elmagyarázod neki a megoldást. Tudtommal a Linux Empire is pont emiatt alakult, tudod kezdőbarát  linux fórum, de pár hónap alatt megváltozott a helyzet láthatólag.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1951634
            strapal
            Felhasználó
              mesebelivandor wrote:
              Van egy jó hírem a számodra! A levél eredeti cime úgy szól, hogy: Konklúzió Strapalnak.
              Nem mintha te lennél benne a fő célpont vagy ilyesmi, de te szegezted nekem a javaslatot, hogy álljak már elő valami világmegváltó tervvel. Készítsek egy projektet, és ha arra érdemesnek tartják akkor sokan csatlakozni fognak hozzá!
              A projekt lényege, hogy hogyan ne tanitsunk linuxot a linuxfórumon, meg hogy hogyan viselkedjünk, a fórumon. főleg a kezdőkkel. Ez persze főként a moderátorokra vonatkozik!

              Ilyen világmegváltó prjektre biztos hogy nem bíztattalak. Emlékképeim inkább egy tananyag megírására vonatkoztak, amely egy kezdőt lépésről visz bele a linux világába/barlangjába.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1951623
              strapal
              Felhasználó

                Roppant kiváncsi vagyok a levélre, kérlek küld el nekem, köszike.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951610
                strapal
                Felhasználó
                  mesebelivandor wrote:
                  strapal wrote:
                  A komenisták ezek szerint kijöttek a spájzból és bejöttek a kocsmába.

                  Ammég haggyán bammeg, de isznak is, oszt fizetni meg óne!
                  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                  Kedves mesebelivandor,
                  ha nem bírod az italt, ne igyál. Ha ittas vagy, ne fórumozz.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1951605
                  strapal
                  Felhasználó

                    A komenisták ezek szerint kijöttek a spájzból és bejöttek a kocsmába.

                    Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173328
                    strapal
                    Felhasználó
                      Tuschke wrote:
                      De. Ha már Vértes. Van – volt a Vértesben egy falu, ami már nem létezik. Az oroszok földbe taposták tankokkal, mert állítólag rájuk lőtt egy civil. Egyedül egy ma már 80 év körüli öregasszony élte túl, mert épp nem volt otthon. Az erdész nagybátyjánál volt, vagy hol. Oda elmennék/elmegyek egyedül is, ha sikerül kinyomozni, hogy hol is volt. Túrának milyen lenne?

                      Erről én is hallottam, de a falu nevét és igy helyét én se tudom, de engem is érdekelne. A fülemben levő sztori úgy hangzott, hogy két-három német katona civilnek öltözött…

                      Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173329
                      strapal
                      Felhasználó
                        Tuschke wrote:
                        De. Ha már Vértes. Van – volt a Vértesben egy falu, ami már nem létezik. Az oroszok földbe taposták tankokkal, mert állítólag rájuk lőtt egy civil. Egyedül egy ma már 80 év körüli öregasszony élte túl, mert épp nem volt otthon. Az erdész nagybátyjánál volt, vagy hol. Oda elmennék/elmegyek egyedül is, ha sikerül kinyomozni, hogy hol is volt. Túrának milyen lenne?

                        Erről én is hallottam, de a falu nevét és igy helyét én se tudom, de engem is érdekelne. A fülemben levő sztori úgy hangzott, hogy két-három német katona civilnek öltözött…

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,559