Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gondolom belész a synaptic csomagkezelőbe, ott beikszeled a dvdrip nevű programot, és utána az automatikusan feltelepíti a függőségeket. Mi nem megy ezen?
Valószínüleg nem ebbe a topikba kellene írni, de mégis ezt teszem.
Mi a vélemélnyetek a jelenlegi „Regisztráció után” Patika oldalról? Legutóbb uzsolt módosította jelentősen érdemben, szerintem a szöveg már-már tökéletes.Valószínüleg nem ebbe a topikba kellene írni, de mégis ezt teszem.
Mi a vélemélnyetek a jelenlegi „Regisztráció után” Patika oldalról? Legutóbb uzsolt módosította jelentősen érdemben, szerintem a szöveg már-már tökéletes.mesebelivandor wrote:Mint látod én nehezebb utat választottam. Először feltérképeztem a terepet, és most harcolok. A magam módján persze, úgy ahogyan az korábban már néhányszor bevált. Még ha ez talán nem is fedezhető fel könnyen! Először próbáltam tükröt tartva, aztán viccesen, most pedig megpróbálom definitív módszerekkel.Kivel harcolsz?
Milyen tükröt tartottál? Miért magad elé tartottad? Szerinted vicces voltál? „Definitív módszerek” – kifejtenéd?Az offtopikban nem fogsz világot váltani. De azzal válthatnál világot, ha idemerészkedik egy kezdő, és mielőtt valaki lehurrogná, részletesen elmagyarázod neki a megoldást. Tudtommal a Linux Empire is pont emiatt alakult, tudod kezdőbarát linux fórum, de pár hónap alatt megváltozott a helyzet láthatólag.
mesebelivandor wrote:Van egy jó hírem a számodra! A levél eredeti cime úgy szól, hogy: Konklúzió Strapalnak.
Nem mintha te lennél benne a fő célpont vagy ilyesmi, de te szegezted nekem a javaslatot, hogy álljak már elő valami világmegváltó tervvel. Készítsek egy projektet, és ha arra érdemesnek tartják akkor sokan csatlakozni fognak hozzá!
A projekt lényege, hogy hogyan ne tanitsunk linuxot a linuxfórumon, meg hogy hogyan viselkedjünk, a fórumon. főleg a kezdőkkel. Ez persze főként a moderátorokra vonatkozik!Ilyen világmegváltó prjektre biztos hogy nem bíztattalak. Emlékképeim inkább egy tananyag megírására vonatkoztak, amely egy kezdőt lépésről visz bele a linux világába/barlangjába.
Roppant kiváncsi vagyok a levélre, kérlek küld el nekem, köszike.
mesebelivandor wrote:strapal wrote:A komenisták ezek szerint kijöttek a spájzból és bejöttek a kocsmába.Ammég haggyán bammeg, de isznak is, oszt fizetni meg óne!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DKedves mesebelivandor,
ha nem bírod az italt, ne igyál. Ha ittas vagy, ne fórumozz.A komenisták ezek szerint kijöttek a spájzból és bejöttek a kocsmába.
Tuschke wrote:De. Ha már Vértes. Van – volt a Vértesben egy falu, ami már nem létezik. Az oroszok földbe taposták tankokkal, mert állítólag rájuk lőtt egy civil. Egyedül egy ma már 80 év körüli öregasszony élte túl, mert épp nem volt otthon. Az erdész nagybátyjánál volt, vagy hol. Oda elmennék/elmegyek egyedül is, ha sikerül kinyomozni, hogy hol is volt. Túrának milyen lenne?Erről én is hallottam, de a falu nevét és igy helyét én se tudom, de engem is érdekelne. A fülemben levő sztori úgy hangzott, hogy két-három német katona civilnek öltözött…
Tuschke wrote:De. Ha már Vértes. Van – volt a Vértesben egy falu, ami már nem létezik. Az oroszok földbe taposták tankokkal, mert állítólag rájuk lőtt egy civil. Egyedül egy ma már 80 év körüli öregasszony élte túl, mert épp nem volt otthon. Az erdész nagybátyjánál volt, vagy hol. Oda elmennék/elmegyek egyedül is, ha sikerül kinyomozni, hogy hol is volt. Túrának milyen lenne?Erről én is hallottam, de a falu nevét és igy helyét én se tudom, de engem is érdekelne. A fülemben levő sztori úgy hangzott, hogy két-három német katona civilnek öltözött…
-
SzerzőBejegyzés