Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Igazából a Vértesbe is el lehetne menni, Csákvár-Gánt, vagy egy Szár-Szárliget túrára. Bár mivel ezek is elérhetőek egy órai vonatozással/buszozással, gondolom megint le leszek hurrogva. Az Őrségbe nagyon szívesen mennék, tavasszal vagy kora ősszel.
És amit felvázoltam Budai hegységbeli túrát, továbbra is fenntartom, hogy nagyon szép – a Nagy Kopasz felé például óriáspöffeteget is lehetne találni, természetesen csak megfelelő idő esetén. A Börzsönyt is csak félve említem meg, de akár a Visegrádi hegységet vagy a Pilist sem merem, mert túl közel vannak.Igazából a Vértesbe is el lehetne menni, Csákvár-Gánt, vagy egy Szár-Szárliget túrára. Bár mivel ezek is elérhetőek egy órai vonatozással/buszozással, gondolom megint le leszek hurrogva. Az Őrségbe nagyon szívesen mennék, tavasszal vagy kora ősszel.
És amit felvázoltam Budai hegységbeli túrát, továbbra is fenntartom, hogy nagyon szép – a Nagy Kopasz felé például óriáspöffeteget is lehetne találni, természetesen csak megfelelő idő esetén. A Börzsönyt is csak félve említem meg, de akár a Visegrádi hegységet vagy a Pilist sem merem, mert túl közel vannak.Mondjuk az irigységből adódó kisebbségi komplexust is otthon lehetne hagyni. Máskülönben számomra korrektnek tűnik az újonc hozzászólása, főképp az elsőt, elvileg minden kívánalomnak eleget tesz – kivéve az „ötit” szót – úgy gondolom, hogy felesleges volt néhány hozzászólás, ami az irigységből adódó kisebbségi komplexus miatt következett be.
Mondjuk az irigységből adódó kisebbségi komplexust is otthon lehetne hagyni. Máskülönben számomra korrektnek tűnik az újonc hozzászólása, főképp az elsőt, elvileg minden kívánalomnak eleget tesz – kivéve az „ötit” szót – úgy gondolom, hogy felesleges volt néhány hozzászólás, ami az irigységből adódó kisebbségi komplexus miatt következett be.
Ezek szerint tévedtem, bocs. Bár bocsánatot kérni mostanában nem divat.
Ezek szerint tévedtem, bocs. Bár bocsánatot kérni mostanában nem divat.
kisbetu wrote:Úgy tudom, csak bérletből kell külön környéki, de a megváltott jeggyel végigmehetsz a járaton.Rosszul tudod, vagy csak nem tudsz olvasni. (mivel rajta van a jegyen, az apróbetűs résznél. apró=kis)
kisbetu wrote:Úgy tudom, csak bérletből kell külön környéki, de a megváltott jeggyel végigmehetsz a járaton.Rosszul tudod, vagy csak nem tudsz olvasni. (mivel rajta van a jegyen, az apróbetűs résznél. apró=kis)
Tuschke wrote:Nem a f@szagyerekséggel van a gond, hanem azzal, hogy lövésem nincs, hova is kellene menni. A Bp-i helyijáratokkal ki tudnál kergetni a világból.
…
És mi volna akkor, ha kiindulópontként mondjuk találnál a közelben egy vasútállomást?Bocs.
Kisebb Budapest leírás: A Déli pu a Moszkvától egy villamos (18, 56, 61, 59) vagy busz (90), esetleg metro (M2) megállóra van. A Széna tér egy villamos megállóra van a Moszkvától (4-6), bár oda egyszerűbb gyalog menni – a buszpályaudvar tulképpen a Mamut bevásárlóközponttal szemben helyezkedik el a körút mellett.(Nálam időponttól függ, hogy tudnék e jönni, valszig ez november 27 előtt kivitezehetetlen.)
Tuschke wrote:Nem a f@szagyerekséggel van a gond, hanem azzal, hogy lövésem nincs, hova is kellene menni. A Bp-i helyijáratokkal ki tudnál kergetni a világból.
…
És mi volna akkor, ha kiindulópontként mondjuk találnál a közelben egy vasútállomást?Bocs.
Kisebb Budapest leírás: A Déli pu a Moszkvától egy villamos (18, 56, 61, 59) vagy busz (90), esetleg metro (M2) megállóra van. A Széna tér egy villamos megállóra van a Moszkvától (4-6), bár oda egyszerűbb gyalog menni – a buszpályaudvar tulképpen a Mamut bevásárlóközponttal szemben helyezkedik el a körút mellett.(Nálam időponttól függ, hogy tudnék e jönni, valszig ez november 27 előtt kivitezehetetlen.)
-
SzerzőBejegyzés