strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173322
    strapal
    Felhasználó

      Igazából a Vértesbe is el lehetne menni, Csákvár-Gánt, vagy egy Szár-Szárliget túrára. Bár mivel ezek is elérhetőek egy órai vonatozással/buszozással, gondolom megint le leszek hurrogva. Az Őrségbe nagyon szívesen mennék, tavasszal vagy kora ősszel.
      És amit felvázoltam Budai hegységbeli túrát, továbbra is fenntartom, hogy nagyon szép – a Nagy Kopasz felé például óriáspöffeteget is lehetne találni, természetesen csak megfelelő idő esetén. A Börzsönyt is csak félve említem meg, de akár a Visegrádi hegységet vagy a Pilist sem merem, mert túl közel vannak.

      Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173323
      strapal
      Felhasználó

        Igazából a Vértesbe is el lehetne menni, Csákvár-Gánt, vagy egy Szár-Szárliget túrára. Bár mivel ezek is elérhetőek egy órai vonatozással/buszozással, gondolom megint le leszek hurrogva. Az Őrségbe nagyon szívesen mennék, tavasszal vagy kora ősszel.
        És amit felvázoltam Budai hegységbeli túrát, továbbra is fenntartom, hogy nagyon szép – a Nagy Kopasz felé például óriáspöffeteget is lehetne találni, természetesen csak megfelelő idő esetén. A Börzsönyt is csak félve említem meg, de akár a Visegrádi hegységet vagy a Pilist sem merem, mert túl közel vannak.

        Hozzászólás: BIOS – Grub probléma #2173465
        strapal
        Felhasználó

          Mondjuk az irigységből adódó kisebbségi komplexust is otthon lehetne hagyni. Máskülönben számomra korrektnek tűnik az újonc hozzászólása, főképp az elsőt, elvileg minden kívánalomnak eleget tesz – kivéve az „ötit” szót – úgy gondolom, hogy felesleges volt néhány hozzászólás, ami az irigységből adódó kisebbségi komplexus miatt következett be.

          Hozzászólás: BIOS – Grub probléma #2173466
          strapal
          Felhasználó

            Mondjuk az irigységből adódó kisebbségi komplexust is otthon lehetne hagyni. Máskülönben számomra korrektnek tűnik az újonc hozzászólása, főképp az elsőt, elvileg minden kívánalomnak eleget tesz – kivéve az „ötit” szót – úgy gondolom, hogy felesleges volt néhány hozzászólás, ami az irigységből adódó kisebbségi komplexus miatt következett be.

            Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173310
            strapal
            Felhasználó

              Ezek szerint tévedtem, bocs. Bár bocsánatot kérni mostanában nem divat.

              Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173311
              strapal
              Felhasználó

                Ezek szerint tévedtem, bocs. Bár bocsánatot kérni mostanában nem divat.

                Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173304
                strapal
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Úgy tudom, csak bérletből kell külön környéki, de a megváltott jeggyel végigmehetsz a járaton.

                  Rosszul tudod, vagy csak nem tudsz olvasni. (mivel rajta van a jegyen, az apróbetűs résznél. apró=kis)

                  Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173305
                  strapal
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Úgy tudom, csak bérletből kell külön környéki, de a megváltott jeggyel végigmehetsz a járaton.

                    Rosszul tudod, vagy csak nem tudsz olvasni. (mivel rajta van a jegyen, az apróbetűs résznél. apró=kis)

                    Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173300
                    strapal
                    Felhasználó
                      Tuschke wrote:
                      Nem a f@szagyerekséggel van a gond, hanem azzal, hogy lövésem nincs, hova is kellene menni. A Bp-i helyijáratokkal ki tudnál kergetni a világból.

                      És mi volna akkor, ha kiindulópontként mondjuk találnál a közelben egy vasútállomást?

                      Bocs.
                      Kisebb Budapest leírás: A Déli pu a Moszkvától egy villamos (18, 56, 61, 59) vagy busz (90), esetleg metro (M2) megállóra van. A Széna tér egy villamos megállóra van a Moszkvától (4-6), bár oda egyszerűbb gyalog menni – a buszpályaudvar tulképpen a Mamut bevásárlóközponttal szemben helyezkedik el a körút mellett.

                      (Nálam időponttól függ, hogy tudnék e jönni, valszig ez november 27 előtt kivitezehetetlen.)

                      Hozzászólás: LinuxForum.hu őszi túra – 2008 #2173301
                      strapal
                      Felhasználó
                        Tuschke wrote:
                        Nem a f@szagyerekséggel van a gond, hanem azzal, hogy lövésem nincs, hova is kellene menni. A Bp-i helyijáratokkal ki tudnál kergetni a világból.

                        És mi volna akkor, ha kiindulópontként mondjuk találnál a közelben egy vasútállomást?

                        Bocs.
                        Kisebb Budapest leírás: A Déli pu a Moszkvától egy villamos (18, 56, 61, 59) vagy busz (90), esetleg metro (M2) megállóra van. A Széna tér egy villamos megállóra van a Moszkvától (4-6), bár oda egyszerűbb gyalog menni – a buszpályaudvar tulképpen a Mamut bevásárlóközponttal szemben helyezkedik el a körút mellett.

                        (Nálam időponttól függ, hogy tudnék e jönni, valszig ez november 27 előtt kivitezehetetlen.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,559