Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
l_lorincz wrote:Hogyan lehetne felderíteni a hiba okát?
Elviszed szervízbe.
l_lorincz wrote:Hogyan lehetne felderíteni a hiba okát?Elviszed szervízbe.
susyp wrote:Ne feledjétek, ahhoz hogy valaki windózzal internetezzen, nem kell tudnia, hogy milyen alaplapja és videokártyája van.Ebben kételkedem. Kell tudnia. Ha nem tudja, megkérdezheti, hogy hogy nézheti meg. A kezdőknek meg leginkább a videókártyával szokott gondja lenni (saját statisztika), azt meg sokan tudják, hogy milyen, mert olyat kellett venni a gémezéshez.
susyp wrote:Ne feledjétek, ahhoz hogy valaki windózzal internetezzen, nem kell tudnia, hogy milyen alaplapja és videokártyája van.Ebben kételkedem. Kell tudnia. Ha nem tudja, megkérdezheti, hogy hogy nézheti meg. A kezdőknek meg leginkább a videókártyával szokott gondja lenni (saját statisztika), azt meg sokan tudják, hogy milyen, mert olyat kellett venni a gémezéshez.
http://www.linuxforum.hu/mediawiki/index.php?title=Regisztr%C3%A1ci%C3%B3_ut%C3%A1n&action=edit
Akkor inkább itt próbálkozz.
http://www.linuxforum.hu/mediawiki/index.php?title=Regisztr%C3%A1ci%C3%B3_ut%C3%A1n&action=edit
Akkor inkább itt próbálkozz.
Esetleg ha tényleg akarjuk, hogy legyen egy olyen kezdeti bevezető, nem ártana, ha a kicsit belenyúlnátok a szövegbe a Patikán – mert nem tökéletes. Van Vitalap, lehet szerkesztgetni stb.
Esetleg ha tényleg akarjuk, hogy legyen egy olyen kezdeti bevezető, nem ártana, ha a kicsit belenyúlnátok a szövegbe a Patikán – mert nem tökéletes. Van Vitalap, lehet szerkesztgetni stb.
-
SzerzőBejegyzés