strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptop Linux alá #2172854
    strapal
    Felhasználó

      Minden gyártónál kijöhet egy rossz széria(, néha akár több is), aki ezt kifogja, annak egyrészt peche van, másrészt az adott gyártót nem fogja ajánlani senkinek.
      Mellesleg az Acerről nekem sincs rossz tapasztalatom, egy travemate 240-es még mind a mai napig működik hibátlanul, pedig nem mai darab.

      Mindenesetre már három gyártó laptopjai átmentek a kezeim között, és ez alapján én Dellt vásárolnék. A topik nyitója mondjuk 2 tipusról érdeklődött, árat nem mondott.

      Hozzászólás: Laptop Linux alá #2172855
      strapal
      Felhasználó

        Minden gyártónál kijöhet egy rossz széria(, néha akár több is), aki ezt kifogja, annak egyrészt peche van, másrészt az adott gyártót nem fogja ajánlani senkinek.
        Mellesleg az Acerről nekem sincs rossz tapasztalatom, egy travemate 240-es még mind a mai napig működik hibátlanul, pedig nem mai darab.

        Mindenesetre már három gyártó laptopjai átmentek a kezeim között, és ez alapján én Dellt vásárolnék. A topik nyitója mondjuk 2 tipusról érdeklődött, árat nem mondott.

        strapal
        Felhasználó

          Nagyon jó ötlet amit Vector felvetett. Az uzsolt által a múltban felvetettel viszont nem értek egyet, az mindenkinek az idegeire menne szerintem.
          Viszont valakinek meg kellene írnia… Erre egy olyan „korszakalkotó ötletem” lenne, hogy van a portálnak egy Patikája, és ott közösségi munkával létre lehetne hozni ezt a dokumentumot.

          strapal
          Felhasználó

            Nagyon jó ötlet amit Vector felvetett. Az uzsolt által a múltban felvetettel viszont nem értek egyet, az mindenkinek az idegeire menne szerintem.
            Viszont valakinek meg kellene írnia… Erre egy olyan „korszakalkotó ötletem” lenne, hogy van a portálnak egy Patikája, és ott közösségi munkával létre lehetne hozni ezt a dokumentumot.

            Hozzászólás: BSD Empire #2172666
            strapal
            Felhasználó

              Sajnos a Virtualbox 2.0.2 és a PC-BSD 7 nem szereti egymást. A bejelentkező felületig eljutok, utána van valami eseménysorozat, amely során megjelenik az asztal fekete fehéren és 800×600-as körüli felbontásban, aztán visszatér a bejelentkezőfelületig. Mellesleg ha bekapcsolom a VT-x/AMD-V opciót, már a boot során elszáll a dolog.

              Hozzászólás: BSD Empire #2172667
              strapal
              Felhasználó

                Sajnos a Virtualbox 2.0.2 és a PC-BSD 7 nem szereti egymást. A bejelentkező felületig eljutok, utána van valami eseménysorozat, amely során megjelenik az asztal fekete fehéren és 800×600-as körüli felbontásban, aztán visszatér a bejelentkezőfelületig. Mellesleg ha bekapcsolom a VT-x/AMD-V opciót, már a boot során elszáll a dolog.

                strapal
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  És mindenhol újabb ötleteket dobnak fel, hogy hogyan lehetNE kezelni ezt a hejzetet.

                  Nekem meg ezzel van tele a szerszámom. Most mi a szerszámért kell pontosan ezt csinálni? Örülök, hogy van kisbetu-stílus, vagy mi a szerszám, de lassan átkerülhet a Szánalmas topikba.

                  strapal
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    És mindenhol újabb ötleteket dobnak fel, hogy hogyan lehetNE kezelni ezt a hejzetet.

                    Nekem meg ezzel van tele a szerszámom. Most mi a szerszámért kell pontosan ezt csinálni? Örülök, hogy van kisbetu-stílus, vagy mi a szerszám, de lassan átkerülhet a Szánalmas topikba.

                    Hozzászólás: BSD Empire #2172638
                    strapal
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Használtál már valamilyen BSD-t?

                      Nem. És Te?

                      Hozzászólás: BSD Empire #2172639
                      strapal
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Használtál már valamilyen BSD-t?

                        Nem. És Te?

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 1,559