Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Minden gyártónál kijöhet egy rossz széria(, néha akár több is), aki ezt kifogja, annak egyrészt peche van, másrészt az adott gyártót nem fogja ajánlani senkinek.
Mellesleg az Acerről nekem sincs rossz tapasztalatom, egy travemate 240-es még mind a mai napig működik hibátlanul, pedig nem mai darab.Mindenesetre már három gyártó laptopjai átmentek a kezeim között, és ez alapján én Dellt vásárolnék. A topik nyitója mondjuk 2 tipusról érdeklődött, árat nem mondott.
Minden gyártónál kijöhet egy rossz széria(, néha akár több is), aki ezt kifogja, annak egyrészt peche van, másrészt az adott gyártót nem fogja ajánlani senkinek.
Mellesleg az Acerről nekem sincs rossz tapasztalatom, egy travemate 240-es még mind a mai napig működik hibátlanul, pedig nem mai darab.Mindenesetre már három gyártó laptopjai átmentek a kezeim között, és ez alapján én Dellt vásárolnék. A topik nyitója mondjuk 2 tipusról érdeklődött, árat nem mondott.
Nagyon jó ötlet amit Vector felvetett. Az uzsolt által a múltban felvetettel viszont nem értek egyet, az mindenkinek az idegeire menne szerintem.
Viszont valakinek meg kellene írnia… Erre egy olyan „korszakalkotó ötletem” lenne, hogy van a portálnak egy Patikája, és ott közösségi munkával létre lehetne hozni ezt a dokumentumot.Nagyon jó ötlet amit Vector felvetett. Az uzsolt által a múltban felvetettel viszont nem értek egyet, az mindenkinek az idegeire menne szerintem.
Viszont valakinek meg kellene írnia… Erre egy olyan „korszakalkotó ötletem” lenne, hogy van a portálnak egy Patikája, és ott közösségi munkával létre lehetne hozni ezt a dokumentumot.Sajnos a Virtualbox 2.0.2 és a PC-BSD 7 nem szereti egymást. A bejelentkező felületig eljutok, utána van valami eseménysorozat, amely során megjelenik az asztal fekete fehéren és 800×600-as körüli felbontásban, aztán visszatér a bejelentkezőfelületig. Mellesleg ha bekapcsolom a VT-x/AMD-V opciót, már a boot során elszáll a dolog.
Sajnos a Virtualbox 2.0.2 és a PC-BSD 7 nem szereti egymást. A bejelentkező felületig eljutok, utána van valami eseménysorozat, amely során megjelenik az asztal fekete fehéren és 800×600-as körüli felbontásban, aztán visszatér a bejelentkezőfelületig. Mellesleg ha bekapcsolom a VT-x/AMD-V opciót, már a boot során elszáll a dolog.
kisbetu wrote:És mindenhol újabb ötleteket dobnak fel, hogy hogyan lehetNE kezelni ezt a hejzetet.Nekem meg ezzel van tele a szerszámom. Most mi a szerszámért kell pontosan ezt csinálni? Örülök, hogy van kisbetu-stílus, vagy mi a szerszám, de lassan átkerülhet a Szánalmas topikba.
kisbetu wrote:És mindenhol újabb ötleteket dobnak fel, hogy hogyan lehetNE kezelni ezt a hejzetet.Nekem meg ezzel van tele a szerszámom. Most mi a szerszámért kell pontosan ezt csinálni? Örülök, hogy van kisbetu-stílus, vagy mi a szerszám, de lassan átkerülhet a Szánalmas topikba.
kisbetu wrote:Használtál már valamilyen BSD-t?Nem. És Te?
kisbetu wrote:Használtál már valamilyen BSD-t?Nem. És Te?
-
SzerzőBejegyzés