strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BSD Empire #2172634
    strapal
    Felhasználó

      Most húzom le a PC-BSD 7-es verziójának netinstall isoját, hogy megnézzem mi is ez – egyenlőre, bár gyanakszom végleg, VirtualBoxban.
      Gondoltam megnézem mizu a bsdempire.hu-n. Azonkívül, hogy már 8-an vannak, az új PC-BSD kiadásról nincsen semmi hír.

      Hozzászólás: BSD Empire #2172635
      strapal
      Felhasználó

        Most húzom le a PC-BSD 7-es verziójának netinstall isoját, hogy megnézzem mi is ez – egyenlőre, bár gyanakszom végleg, VirtualBoxban.
        Gondoltam megnézem mizu a bsdempire.hu-n. Azonkívül, hogy már 8-an vannak, az új PC-BSD kiadásról nincsen semmi hír.

        Hozzászólás: Videokártya hiba, vagy alaplap hiba? #2172740
        strapal
        Felhasználó

          A gép hátuljának megtekintéséhez be se kell kapcsolni a gépet, ha már itt tartunk.

          Hozzászólás: Videokártya hiba, vagy alaplap hiba? #2172741
          strapal
          Felhasználó

            A gép hátuljának megtekintéséhez be se kell kapcsolni a gépet, ha már itt tartunk.

            Hozzászólás: Videokártya hiba, vagy alaplap hiba? #2172736
            strapal
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              gendelider wrote:
              Amint kérdezém: a grafikus kártya tényleg külön kártya, vagy az alaplapon van?

              pl. lspci

              Esetleg megnézheti a gép hátulját is, hiszen lehet, hogy fél a parancssortól.

              Hozzászólás: Videokártya hiba, vagy alaplap hiba? #2172737
              strapal
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                gendelider wrote:
                Amint kérdezém: a grafikus kártya tényleg külön kártya, vagy az alaplapon van?

                pl. lspci

                Esetleg megnézheti a gép hátulját is, hiszen lehet, hogy fél a parancssortól.

                Hozzászólás: BSD Empire #2172620
                strapal
                Felhasználó

                  Ha linuxos/bsd-s oldalt indítanék, biztos, hogy először leírásokkal tenném tele az oldalt, az vonzza az embereket. Amikor már elegen vagyunk, netalán már mások is írtak cikket, akkor lehetne beindítani az oldal fórumát.
                  Egy leírásos oldalt egy fórumon talán illik hirdetni, de én spec modortalannak tartom, hogy egy új fórumot egy régin reklámoznak. Mert ilyen alapon a linuxforum.hu-nak
                  Mellesleg egy fórumnak jó neve is kell hogy legyen, ez a birodalmazás meg egy elég köcsög szokás.

                  Hozzászólás: BSD Empire #2172621
                  strapal
                  Felhasználó

                    Ha linuxos/bsd-s oldalt indítanék, biztos, hogy először leírásokkal tenném tele az oldalt, az vonzza az embereket. Amikor már elegen vagyunk, netalán már mások is írtak cikket, akkor lehetne beindítani az oldal fórumát.
                    Egy leírásos oldalt egy fórumon talán illik hirdetni, de én spec modortalannak tartom, hogy egy új fórumot egy régin reklámoznak. Mert ilyen alapon a linuxforum.hu-nak
                    Mellesleg egy fórumnak jó neve is kell hogy legyen, ez a birodalmazás meg egy elég köcsög szokás.

                    Hozzászólás: BSD Empire #2172594
                    strapal
                    Felhasználó

                      kisbetü: Unatkozol?

                      Hozzászólás: BSD Empire #2172595
                      strapal
                      Felhasználó

                        kisbetü: Unatkozol?

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,559