Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Most húzom le a PC-BSD 7-es verziójának netinstall isoját, hogy megnézzem mi is ez – egyenlőre, bár gyanakszom végleg, VirtualBoxban.
Gondoltam megnézem mizu a bsdempire.hu-n. Azonkívül, hogy már 8-an vannak, az új PC-BSD kiadásról nincsen semmi hír.Most húzom le a PC-BSD 7-es verziójának netinstall isoját, hogy megnézzem mi is ez – egyenlőre, bár gyanakszom végleg, VirtualBoxban.
Gondoltam megnézem mizu a bsdempire.hu-n. Azonkívül, hogy már 8-an vannak, az új PC-BSD kiadásról nincsen semmi hír.A gép hátuljának megtekintéséhez be se kell kapcsolni a gépet, ha már itt tartunk.
A gép hátuljának megtekintéséhez be se kell kapcsolni a gépet, ha már itt tartunk.
kisbetu wrote:gendelider wrote:Amint kérdezém: a grafikus kártya tényleg külön kártya, vagy az alaplapon van?pl. lspci
Esetleg megnézheti a gép hátulját is, hiszen lehet, hogy fél a parancssortól.
kisbetu wrote:gendelider wrote:Amint kérdezém: a grafikus kártya tényleg külön kártya, vagy az alaplapon van?pl. lspci
Esetleg megnézheti a gép hátulját is, hiszen lehet, hogy fél a parancssortól.
Ha linuxos/bsd-s oldalt indítanék, biztos, hogy először leírásokkal tenném tele az oldalt, az vonzza az embereket. Amikor már elegen vagyunk, netalán már mások is írtak cikket, akkor lehetne beindítani az oldal fórumát.
Egy leírásos oldalt egy fórumon talán illik hirdetni, de én spec modortalannak tartom, hogy egy új fórumot egy régin reklámoznak. Mert ilyen alapon a linuxforum.hu-nak
Mellesleg egy fórumnak jó neve is kell hogy legyen, ez a birodalmazás meg egy elég köcsög szokás.Ha linuxos/bsd-s oldalt indítanék, biztos, hogy először leírásokkal tenném tele az oldalt, az vonzza az embereket. Amikor már elegen vagyunk, netalán már mások is írtak cikket, akkor lehetne beindítani az oldal fórumát.
Egy leírásos oldalt egy fórumon talán illik hirdetni, de én spec modortalannak tartom, hogy egy új fórumot egy régin reklámoznak. Mert ilyen alapon a linuxforum.hu-nak
Mellesleg egy fórumnak jó neve is kell hogy legyen, ez a birodalmazás meg egy elég köcsög szokás.kisbetü: Unatkozol?
kisbetü: Unatkozol?
-
SzerzőBejegyzés