strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BSD Empire #2172548
    strapal
    Felhasználó

      „Sok szerencsét hozzá máté,legyen olyan sikeres az oldalad,mint ez.”
      „Eleg, ha csak tized. 🙂 …”

      Tized = Te meg a haverod

      Hozzászólás: BSD Empire #2172549
      strapal
      Felhasználó

        „Sok szerencsét hozzá máté,legyen olyan sikeres az oldalad,mint ez.”
        „Eleg, ha csak tized. 🙂 …”

        Tized = Te meg a haverod

        Hozzászólás: BSD Empire #2172546
        strapal
        Felhasználó

          Egy újabb halálraitélt projekt…béke poraira.
          (és miért bsdempire a neve egyáltalán, miért nem bsdforum.hu?)

          Hozzászólás: BSD Empire #2172547
          strapal
          Felhasználó

            Egy újabb halálraitélt projekt…béke poraira.
            (és miért bsdempire a neve egyáltalán, miért nem bsdforum.hu?)

            Hozzászólás: nyomtató vásárlás előtt állok… #2172048
            strapal
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              Még a végén a sok segítség miatt az lf ócsárolására, valahol egy topic-ot indít majd, láttunk ilyet.

              Leszarom.
              Mindenesetre a topik későbbi idetévedőknek legalább hasznos lesz. Márha rákeresnek, és nem nyitnak ugyanilyen jellegű témát, illetve ha elolvassák a tartalmát.

              Hozzászólás: nyomtató vásárlás előtt állok… #2172049
              strapal
              Felhasználó
                VectoR wrote:
                Még a végén a sok segítség miatt az lf ócsárolására, valahol egy topic-ot indít majd, láttunk ilyet.

                Leszarom.
                Mindenesetre a topik későbbi idetévedőknek legalább hasznos lesz. Márha rákeresnek, és nem nyitnak ugyanilyen jellegű témát, illetve ha elolvassák a tartalmát.

                Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168583
                strapal
                Felhasználó

                  Mi lenne ha a Naptár menüpontot írná át valaki Fórum menüponttá? Talán azt nem használja senki.

                  Hozzászólás: FÓRUM menüpont #2168584
                  strapal
                  Felhasználó

                    Mi lenne ha a Naptár menüpontot írná át valaki Fórum menüponttá? Talán azt nem használja senki.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1951541
                    strapal
                    Felhasználó
                      mesebelivandor wrote:
                      ittlétem óta még semmi érdemlegeset nem tanultam, csak mindössze kaptam két jó linket ami segítségül jöhet később. Hát mi a fenének jönnék?

                      Lehet hogy azért nem tanultál semmit, mivel eddigi hozzászólásaidat vagy a Vegyes felvágottba vagy az Offtopic témák egyikébe írtad.
                      Valószínüleg f@sztverni jöttél ide valahonnan célzatos jelleggel.

                      (bocsesz, aki érti, az valószínüleg látta, és érti) – rosszul idéztem

                      Hozzászólás: Linux és a kényelem! #2171968
                      strapal
                      Felhasználó
                        mesebelivandor wrote:
                        Miért ki mindta hogy van? Mint említettem még csak ott tartok, hogy irányba álltam, és csak remélem hogy a jóba, de ez még nem derült ki. Ezt pedig egy irányított szakasznak illene empátiából vagy telepátiából is tudnia.

                        Akkor nem méteres hozzászólásokat (szófosás / pofázás) kellene írnod, hanem dolgozni kellene a nagy művön.

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,559