Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Sok szerencsét hozzá máté,legyen olyan sikeres az oldalad,mint ez.”
„Eleg, ha csak tized. 🙂 …”Tized = Te meg a haverod
„Sok szerencsét hozzá máté,legyen olyan sikeres az oldalad,mint ez.”
„Eleg, ha csak tized. 🙂 …”Tized = Te meg a haverod
Egy újabb halálraitélt projekt…béke poraira.
(és miért bsdempire a neve egyáltalán, miért nem bsdforum.hu?)Egy újabb halálraitélt projekt…béke poraira.
(és miért bsdempire a neve egyáltalán, miért nem bsdforum.hu?)VectoR wrote:Még a végén a sok segítség miatt az lf ócsárolására, valahol egy topic-ot indít majd, láttunk ilyet.Leszarom.
Mindenesetre a topik későbbi idetévedőknek legalább hasznos lesz. Márha rákeresnek, és nem nyitnak ugyanilyen jellegű témát, illetve ha elolvassák a tartalmát.VectoR wrote:Még a végén a sok segítség miatt az lf ócsárolására, valahol egy topic-ot indít majd, láttunk ilyet.Leszarom.
Mindenesetre a topik későbbi idetévedőknek legalább hasznos lesz. Márha rákeresnek, és nem nyitnak ugyanilyen jellegű témát, illetve ha elolvassák a tartalmát.Mi lenne ha a Naptár menüpontot írná át valaki Fórum menüponttá? Talán azt nem használja senki.
Mi lenne ha a Naptár menüpontot írná át valaki Fórum menüponttá? Talán azt nem használja senki.
mesebelivandor wrote:ittlétem óta még semmi érdemlegeset nem tanultam, csak mindössze kaptam két jó linket ami segítségül jöhet később. Hát mi a fenének jönnék?Lehet hogy azért nem tanultál semmit, mivel eddigi hozzászólásaidat vagy a Vegyes felvágottba vagy az Offtopic témák egyikébe írtad.
Valószínüleg f@sztverni jöttél ide valahonnan célzatos jelleggel.(bocsesz, aki érti, az valószínüleg látta, és érti) – rosszul idéztem
mesebelivandor wrote:Miért ki mindta hogy van? Mint említettem még csak ott tartok, hogy irányba álltam, és csak remélem hogy a jóba, de ez még nem derült ki. Ezt pedig egy irányított szakasznak illene empátiából vagy telepátiából is tudnia.Akkor nem méteres hozzászólásokat (szófosás / pofázás) kellene írnod, hanem dolgozni kellene a nagy művön.
-
SzerzőBejegyzés