strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GoogleEarth + inteles videókártya #2171772
    strapal
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      Mélyebben nem foglalkoztam a kérdéssel, de ha vigasztal, a mostanában kiadott GE-vel kezdődött minden. Amibe bekerültek az új feature-k meg navigációs elemek. Ez a verzió nekem mesa-val is használhatalan ati kártyán.

      Túlzott mélységekbe én sem mentem le, de adtál egy tippet, és letöltöttem a hivatalos oldalon még fenn található „Előző Verzió”-t, számszerint a 4.2.205.5730-ast, és azzal tökéletesen fut.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1951406
      strapal
      Felhasználó

        A topikot lassan érdemes lenne a „Bugok az oldalon” topikba átirányítani.

        Időközben „megjavult”.

        Hozzászólás: GNOME munkaterület halott #2171292
        strapal
        Felhasználó

          Hát először is érdeklődnék, hogy milyen disztribúcióról van szó – esetleg valami frissités bekavarhatott.
          Másik lehetőség, ha törlöd a home könyvtáradból a .gnome és hasonszőrű társkönyvtárait.

          Hozzászólás: opensuse 11.0 – VMware probléma #2171201
          strapal
          Felhasználó
            Hozzászólás: opensuse 11.0 – VMware probléma #2171202
            strapal
            Felhasználó
              Hozzászólás: openSuse 11 és az asztali ikonok #2170614
              strapal
              Felhasználó
                firemano wrote:
                Másik panelt tudtam létrehozni az ablak tetejére, de ha pl. a firefoxot minimalizálom akkor nem arra a panelra kerül hanem eltűnik valahová és nem tudom visszahozni. Illetve az Alt+Tab-bal visszajön. De hogy csináljak új panelt alulra amire a programok leülnek.

                Azért tűnt el, mert nem hoztál létre az új panelen Feladatlistát.

                Hozzászólás: openSuse 11 és az asztali ikonok #2170615
                strapal
                Felhasználó
                  firemano wrote:
                  Másik panelt tudtam létrehozni az ablak tetejére, de ha pl. a firefoxot minimalizálom akkor nem arra a panelra kerül hanem eltűnik valahová és nem tudom visszahozni. Illetve az Alt+Tab-bal visszajön. De hogy csináljak új panelt alulra amire a programok leülnek.

                  Azért tűnt el, mert nem hoztál létre az új panelen Feladatlistát.

                  Hozzászólás: opensuse 11.0 – VMware probléma #2171171
                  strapal
                  Felhasználó

                    Nincs rossz véleményem a VMwareről, azt leszámítva, hogy évekkel ezelőtt használtam ismerkedés gyanánt. De amióta elérhetővé vált a VirtualBox, azt használom. Semmi probléma nincs vele, ajánlom próbáld ki, és ahogy Macskajancsi is írta, benne van a repóban. (Bár én nem ezt, azaz az OSE-t használom, hanem a „normált” – ez valamivel többet tud mintha, a honlapról ingyenesen letölthető természetesen. Még nem vesztettem vele adatot.)

                    Hozzászólás: opensuse 11.0 – VMware probléma #2171172
                    strapal
                    Felhasználó

                      Nincs rossz véleményem a VMwareről, azt leszámítva, hogy évekkel ezelőtt használtam ismerkedés gyanánt. De amióta elérhetővé vált a VirtualBox, azt használom. Semmi probléma nincs vele, ajánlom próbáld ki, és ahogy Macskajancsi is írta, benne van a repóban. (Bár én nem ezt, azaz az OSE-t használom, hanem a „normált” – ez valamivel többet tud mintha, a honlapról ingyenesen letölthető természetesen. Még nem vesztettem vele adatot.)

                      Hozzászólás: opensuse 11.0 – VMware probléma #2171167
                      strapal
                      Felhasználó

                        Arra is válaszolhatnál, hogy miért nem VirtualBoxot használsz VMware helyett. Ez ugyanis érdekelne, a többi nem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,559