Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:Mélyebben nem foglalkoztam a kérdéssel, de ha vigasztal, a mostanában kiadott GE-vel kezdődött minden. Amibe bekerültek az új feature-k meg navigációs elemek. Ez a verzió nekem mesa-val is használhatalan ati kártyán.
Túlzott mélységekbe én sem mentem le, de adtál egy tippet, és letöltöttem a hivatalos oldalon még fenn található „Előző Verzió”-t, számszerint a 4.2.205.5730-ast, és azzal tökéletesen fut.
A topikot lassan érdemes lenne a „Bugok az oldalon” topikba átirányítani.Időközben „megjavult”.
Hát először is érdeklődnék, hogy
milyen disztribúcióról van szó– esetleg valami frissités bekavarhatott.
Másik lehetőség, ha törlöd a home könyvtáradból a .gnome és hasonszőrű társkönyvtárait.firemano wrote:Másik panelt tudtam létrehozni az ablak tetejére, de ha pl. a firefoxot minimalizálom akkor nem arra a panelra kerül hanem eltűnik valahová és nem tudom visszahozni. Illetve az Alt+Tab-bal visszajön. De hogy csináljak új panelt alulra amire a programok leülnek.Azért tűnt el, mert nem hoztál létre az új panelen Feladatlistát.
firemano wrote:Másik panelt tudtam létrehozni az ablak tetejére, de ha pl. a firefoxot minimalizálom akkor nem arra a panelra kerül hanem eltűnik valahová és nem tudom visszahozni. Illetve az Alt+Tab-bal visszajön. De hogy csináljak új panelt alulra amire a programok leülnek.Azért tűnt el, mert nem hoztál létre az új panelen Feladatlistát.
Nincs rossz véleményem a VMwareről, azt leszámítva, hogy évekkel ezelőtt használtam ismerkedés gyanánt. De amióta elérhetővé vált a VirtualBox, azt használom. Semmi probléma nincs vele, ajánlom próbáld ki, és ahogy Macskajancsi is írta, benne van a repóban. (Bár én nem ezt, azaz az OSE-t használom, hanem a „normált” – ez valamivel többet tud mintha, a honlapról ingyenesen letölthető természetesen. Még nem vesztettem vele adatot.)
Nincs rossz véleményem a VMwareről, azt leszámítva, hogy évekkel ezelőtt használtam ismerkedés gyanánt. De amióta elérhetővé vált a VirtualBox, azt használom. Semmi probléma nincs vele, ajánlom próbáld ki, és ahogy Macskajancsi is írta, benne van a repóban. (Bár én nem ezt, azaz az OSE-t használom, hanem a „normált” – ez valamivel többet tud mintha, a honlapról ingyenesen letölthető természetesen. Még nem vesztettem vele adatot.)
Arra is válaszolhatnál, hogy miért nem VirtualBoxot használsz VMware helyett. Ez ugyanis érdekelne, a többi nem.
-
SzerzőBejegyzés