Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Arra is válaszolhatnál, hogy miért nem VirtualBoxot használsz VMware helyett. Ez ugyanis érdekelne, a többi nem.
A google elég sok linket ad ezügyben, pl. itt van egy, ami használhatónak tűnik:
http://blogs.warwick.ac.uk/bweber/entry/upgrading_opensuse_103/
Egyébként én a helyedben a friss telepítést választanám, miert mintha ez lenne az egyszerűbb pár alaprendszert érintő változás miatt – legalábbis a hivatalos források mintha ezt ajánlanák.
Persze kérdés az is, hogy van e külön /home partíciód, illetve tudtommal elvben lehetséges, hogy az adott felhasználó egy adott programhoz tartozó beállításai „átvihetőek” legyenek egy másik rendszerre – itt főképp a „.” könyvtárak belső lelkivilágára gondolok.A google elég sok linket ad ezügyben, pl. itt van egy, ami használhatónak tűnik:
http://blogs.warwick.ac.uk/bweber/entry/upgrading_opensuse_103/
Egyébként én a helyedben a friss telepítést választanám, miert mintha ez lenne az egyszerűbb pár alaprendszert érintő változás miatt – legalábbis a hivatalos források mintha ezt ajánlanák.
Persze kérdés az is, hogy van e külön /home partíciód, illetve tudtommal elvben lehetséges, hogy az adott felhasználó egy adott programhoz tartozó beállításai „átvihetőek” legyenek egy másik rendszerre – itt főképp a „.” könyvtárak belső lelkivilágára gondolok.Ha újabb kernel kell, akkor talán egyszerűbb lenne a 10.3-adat 11.0-ra cserélni – legalábbis ez a biztonságos útja a dolognak. Én arra lennék inkább kiváncsi, hogy miért nem teszed ezt meg?
Ha újabb kernel kell, akkor talán egyszerűbb lenne a 10.3-adat 11.0-ra cserélni – legalábbis ez a biztonságos útja a dolognak. Én arra lennék inkább kiváncsi, hogy miért nem teszed ezt meg?
Az openSUSE 11.0 alapértelmezettként ment minden futó munkamenetet, a kiléptető ablaknál nincs meg a választható mentés/nem-mentés.
Hazafele egyébként az nekem is eszembe jutott, hogy a killall nautilus után egy újraindítás megoldhatja az ikon problémát.Az openSUSE 11.0 alapértelmezettként ment minden futó munkamenetet, a kiléptető ablaknál nincs meg a választható mentés/nem-mentés.
Hazafele egyébként az nekem is eszembe jutott, hogy a killall nautilus után egy újraindítás megoldhatja az ikon problémát.Megnézhetnéd a .kde/Autostart mappa tartalmát is, bár első körben én is az uzsolt által javasolt utat választanám.
Megnézhetnéd a .kde/Autostart mappa tartalmát is, bár első körben én is az uzsolt által javasolt utat választanám.
Bepötyögnék parancssorba rendszergazdaként egy eject parancsot.
-
SzerzőBejegyzés