strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169202
    strapal
    Felhasználó

      Compizt nem használok, kde3-mal élek.
      De egy kicsit turkáltam ax xorg.conf-omban, kivettem az AIGLX-et meg a Composite-ot:

      Kis ablak:

      3899 frames in 5.0 seconds = 779.692 FPS
      3947 frames in 5.0 seconds = 789.213 FPS
      3897 frames in 5.0 seconds = 779.202 FPS

      Maximalizálva:

      797 frames in 5.0 seconds = 159.277 FPS
      803 frames in 5.0 seconds = 160.569 FPS
      804 frames in 5.0 seconds = 160.631 FPS

      Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169203
      strapal
      Felhasználó

        Compizt nem használok, kde3-mal élek.
        De egy kicsit turkáltam ax xorg.conf-omban, kivettem az AIGLX-et meg a Composite-ot:

        Kis ablak:

        3899 frames in 5.0 seconds = 779.692 FPS
        3947 frames in 5.0 seconds = 789.213 FPS
        3897 frames in 5.0 seconds = 779.202 FPS

        Maximalizálva:

        797 frames in 5.0 seconds = 159.277 FPS
        803 frames in 5.0 seconds = 160.569 FPS
        804 frames in 5.0 seconds = 160.631 FPS

        Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169198
        strapal
        Felhasználó

          Nálam a glxgears:
          Kis ablak:

          Code:
          4999 frames in 5.0 seconds = 999.629 FPS
          4831 frames in 5.0 seconds = 966.136 FPS
          5746 frames in 5.0 seconds = 1149.079 FPS
          5891 frames in 5.0 seconds = 1178.086 FPS

          Maximalizálás „közben”:

          Code:
          3203 frames in 5.0 seconds = 639.949 FPS

          Maximum ablakméret (nem teljesen 1024×768):

          Code:
          995 frames in 5.0 seconds = 198.848 FPS
          1016 frames in 5.0 seconds = 203.010 FPS
          1047 frames in 5.0 seconds = 209.299 FPS
          1008 frames in 5.0 seconds = 201.434 FPS

          Nekem is egy intel 945gm grafikus „kártyám” (gyorsítóm) van a gépben, bár a processzor csak egy 1.8 GHz-es CoreDuo (T2400).

          Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169199
          strapal
          Felhasználó

            Nálam a glxgears:
            Kis ablak:

            Code:
            4999 frames in 5.0 seconds = 999.629 FPS
            4831 frames in 5.0 seconds = 966.136 FPS
            5746 frames in 5.0 seconds = 1149.079 FPS
            5891 frames in 5.0 seconds = 1178.086 FPS

            Maximalizálás „közben”:

            Code:
            3203 frames in 5.0 seconds = 639.949 FPS

            Maximum ablakméret (nem teljesen 1024×768):

            Code:
            995 frames in 5.0 seconds = 198.848 FPS
            1016 frames in 5.0 seconds = 203.010 FPS
            1047 frames in 5.0 seconds = 209.299 FPS
            1008 frames in 5.0 seconds = 201.434 FPS

            Nekem is egy intel 945gm grafikus „kártyám” (gyorsítóm) van a gépben, bár a processzor csak egy 1.8 GHz-es CoreDuo (T2400).

            Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169150
            strapal
            Felhasználó

              1. Windowsos játékokkal játszani Windows alatt kell. Ez van, ezt kell szeretni. Senki nem fog keresztrefeszíteni azért, ha dual-bootos a géped, és ha játszani van kedved, windowst indítod. (Bár van aki ezért téged keresztrefeszítene, de ő jelenleg épp távozik a fórumról ahogy szokta: egy idő után visszatér)
              2. A compiz nevű dolog szép és jó, de ne próbáld összahasonlítani a hasonló windowsos megoldásokkal. Hiszen XP alatt ilyen nincsen, a Vista pedig nagyságrendekkel erősebb gépet igényel, ha azokat az asztali effekteknek nevezett dolgokat használni akarod, bár az a linuxos effektekhez képest nuku.
              3. Ha gyenge a géped, akkor el kell fogadni, a compizt pedig ki kell kapcsolni, csak akkor érdemes bekapcsolni, ha jönnek a haverok.

              Hozzászólás: Suse 11 – wine és dvd képfile mount #2169151
              strapal
              Felhasználó

                1. Windowsos játékokkal játszani Windows alatt kell. Ez van, ezt kell szeretni. Senki nem fog keresztrefeszíteni azért, ha dual-bootos a géped, és ha játszani van kedved, windowst indítod. (Bár van aki ezért téged keresztrefeszítene, de ő jelenleg épp távozik a fórumról ahogy szokta: egy idő után visszatér)
                2. A compiz nevű dolog szép és jó, de ne próbáld összahasonlítani a hasonló windowsos megoldásokkal. Hiszen XP alatt ilyen nincsen, a Vista pedig nagyságrendekkel erősebb gépet igényel, ha azokat az asztali effekteknek nevezett dolgokat használni akarod, bár az a linuxos effektekhez képest nuku.
                3. Ha gyenge a géped, akkor el kell fogadni, a compizt pedig ki kell kapcsolni, csak akkor érdemes bekapcsolni, ha jönnek a haverok.

                Hozzászólás: Azonosító törlése #2168940
                strapal
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  Kipróbáltam a profilodnál: hozzáadtalak a barátok listájához, nem történt semmi.

                  Ez így nem teljesen igaz. Ha felveszlek a barátok közé, így néz ki a hozzászólásaid melletti profil-boxod. Kőzéptájon az „Elérhető” felirattól balra a négyzet alakja megváltozott.

                  Hozzászólás: Azonosító törlése #2168941
                  strapal
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    Kipróbáltam a profilodnál: hozzáadtalak a barátok listájához, nem történt semmi.

                    Ez így nem teljesen igaz. Ha felveszlek a barátok közé, így néz ki a hozzászólásaid melletti profil-boxod. Kőzéptájon az „Elérhető” felirattól balra a négyzet alakja megváltozott.

                    Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168197
                    strapal
                    Felhasználó
                      Macskajancsi wrote:
                      Lehetne valami konkrétumot, hogy min bénáztok?

                      A türelem új topikot teremt.

                      Hozzászólás: 1,5 év Ubuntu után váltás… De mire? #2168198
                      strapal
                      Felhasználó
                        Macskajancsi wrote:
                        Lehetne valami konkrétumot, hogy min bénáztok?

                        A türelem új topikot teremt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 1,559