Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Compizt nem használok, kde3-mal élek.
De egy kicsit turkáltam ax xorg.conf-omban, kivettem az AIGLX-et meg a Composite-ot:Kis ablak:
3899 frames in 5.0 seconds = 779.692 FPS
3947 frames in 5.0 seconds = 789.213 FPS
3897 frames in 5.0 seconds = 779.202 FPSMaximalizálva:
797 frames in 5.0 seconds = 159.277 FPS
803 frames in 5.0 seconds = 160.569 FPS
804 frames in 5.0 seconds = 160.631 FPSCompizt nem használok, kde3-mal élek.
De egy kicsit turkáltam ax xorg.conf-omban, kivettem az AIGLX-et meg a Composite-ot:Kis ablak:
3899 frames in 5.0 seconds = 779.692 FPS
3947 frames in 5.0 seconds = 789.213 FPS
3897 frames in 5.0 seconds = 779.202 FPSMaximalizálva:
797 frames in 5.0 seconds = 159.277 FPS
803 frames in 5.0 seconds = 160.569 FPS
804 frames in 5.0 seconds = 160.631 FPSNálam a glxgears:
Kis ablak:Code:4999 frames in 5.0 seconds = 999.629 FPS
4831 frames in 5.0 seconds = 966.136 FPS
5746 frames in 5.0 seconds = 1149.079 FPS
5891 frames in 5.0 seconds = 1178.086 FPSMaximalizálás „közben”:
Code:3203 frames in 5.0 seconds = 639.949 FPSMaximum ablakméret (nem teljesen 1024×768):
Code:995 frames in 5.0 seconds = 198.848 FPS
1016 frames in 5.0 seconds = 203.010 FPS
1047 frames in 5.0 seconds = 209.299 FPS
1008 frames in 5.0 seconds = 201.434 FPSNekem is egy intel 945gm grafikus „kártyám” (gyorsítóm) van a gépben, bár a processzor csak egy 1.8 GHz-es CoreDuo (T2400).
Nálam a glxgears:
Kis ablak:Code:4999 frames in 5.0 seconds = 999.629 FPS
4831 frames in 5.0 seconds = 966.136 FPS
5746 frames in 5.0 seconds = 1149.079 FPS
5891 frames in 5.0 seconds = 1178.086 FPSMaximalizálás „közben”:
Code:3203 frames in 5.0 seconds = 639.949 FPSMaximum ablakméret (nem teljesen 1024×768):
Code:995 frames in 5.0 seconds = 198.848 FPS
1016 frames in 5.0 seconds = 203.010 FPS
1047 frames in 5.0 seconds = 209.299 FPS
1008 frames in 5.0 seconds = 201.434 FPSNekem is egy intel 945gm grafikus „kártyám” (gyorsítóm) van a gépben, bár a processzor csak egy 1.8 GHz-es CoreDuo (T2400).
1. Windowsos játékokkal játszani Windows alatt kell. Ez van, ezt kell szeretni. Senki nem fog keresztrefeszíteni azért, ha dual-bootos a géped, és ha játszani van kedved, windowst indítod. (Bár van aki ezért téged keresztrefeszítene, de ő jelenleg épp távozik a fórumról ahogy szokta: egy idő után visszatér)
2. A compiz nevű dolog szép és jó, de ne próbáld összahasonlítani a hasonló windowsos megoldásokkal. Hiszen XP alatt ilyen nincsen, a Vista pedig nagyságrendekkel erősebb gépet igényel, ha azokat az asztali effekteknek nevezett dolgokat használni akarod, bár az a linuxos effektekhez képest nuku.
3. Ha gyenge a géped, akkor el kell fogadni, a compizt pedig ki kell kapcsolni, csak akkor érdemes bekapcsolni, ha jönnek a haverok.1. Windowsos játékokkal játszani Windows alatt kell. Ez van, ezt kell szeretni. Senki nem fog keresztrefeszíteni azért, ha dual-bootos a géped, és ha játszani van kedved, windowst indítod. (Bár van aki ezért téged keresztrefeszítene, de ő jelenleg épp távozik a fórumról ahogy szokta: egy idő után visszatér)
2. A compiz nevű dolog szép és jó, de ne próbáld összahasonlítani a hasonló windowsos megoldásokkal. Hiszen XP alatt ilyen nincsen, a Vista pedig nagyságrendekkel erősebb gépet igényel, ha azokat az asztali effekteknek nevezett dolgokat használni akarod, bár az a linuxos effektekhez képest nuku.
3. Ha gyenge a géped, akkor el kell fogadni, a compizt pedig ki kell kapcsolni, csak akkor érdemes bekapcsolni, ha jönnek a haverok.Macskajancsi wrote:Kipróbáltam a profilodnál: hozzáadtalak a barátok listájához, nem történt semmi.Ez így nem teljesen igaz. Ha felveszlek a barátok közé, így néz ki a hozzászólásaid melletti profil-boxod. Kőzéptájon az „Elérhető” felirattól balra a négyzet alakja megváltozott.
Macskajancsi wrote:Kipróbáltam a profilodnál: hozzáadtalak a barátok listájához, nem történt semmi.Ez így nem teljesen igaz. Ha felveszlek a barátok közé, így néz ki a hozzászólásaid melletti profil-boxod. Kőzéptájon az „Elérhető” felirattól balra a négyzet alakja megváltozott.
Macskajancsi wrote:Lehetne valami konkrétumot, hogy min bénáztok?A türelem új topikot teremt.
Macskajancsi wrote:Lehetne valami konkrétumot, hogy min bénáztok?A türelem új topikot teremt.
-
SzerzőBejegyzés