Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Már a hup.hu-t is otthagyta violazoli (ott poliverzum) párszor – legutóbb a „Csalódás a kócsag” (vagy valami hasonló nevű) topik miatt – ezt le is írta a birodalmi fórumon (mert birodalmi tv és rádió is van ám!), de aztán visszatért: lásd Miért használsz /Miért nem használsz Gobolinuxot topik.
Ide is vissza fog jönni.Más: nézegettem a profil beállításokat, és ott van az, hogy Barátok listája /hozzáadása – ez mi?
(Bocs hogy már megint offolok, de ez a topik egyszerűen röhejes.)Már a hup.hu-t is otthagyta violazoli (ott poliverzum) párszor – legutóbb a „Csalódás a kócsag” (vagy valami hasonló nevű) topik miatt – ezt le is írta a birodalmi fórumon (mert birodalmi tv és rádió is van ám!), de aztán visszatért: lásd Miért használsz /Miért nem használsz Gobolinuxot topik.
Ide is vissza fog jönni.Más: nézegettem a profil beállításokat, és ott van az, hogy Barátok listája /hozzáadása – ez mi?
(Bocs hogy már megint offolok, de ez a topik egyszerűen röhejes.)Ha már nem tudnak linuxot warezolni, ki kellett találni valamit.
Ha már nem tudnak linuxot warezolni, ki kellett találni valamit.
rembutgood wrote:A „Disztóháború” itt van..Itt nincs, mert nincs itt a disztróharcos Macskajancsi. Disztróharcos nélkül pedig nincs háború.
rembutgood wrote:A „Disztóháború” itt van..Itt nincs, mert nincs itt a disztróharcos Macskajancsi. Disztróharcos nélkül pedig nincs háború.
Vagy mert a linux a bunkók oprendszere.
Hoppá!
Érdemes ránézni a portal.linuxempire.hu oldalra. Utána meg felidézni a legutóbbi hup.hu-n tett látogatástVagy mert a linux a bunkók oprendszere.
Hoppá!
Érdemes ránézni a portal.linuxempire.hu oldalra. Utána meg felidézni a legutóbbi hup.hu-n tett látogatástCicamica wrote:Macskajancsi is elment „biteket faragni” /hogy valami komolyabb dologgal is foglalkozzon/ de ne örüljetek korán, vissza jön !! 🙂Nem lehet, hogy inkább a Disztróháborúban van?
rembutgood wrote:Cicamica!Olvasd át mégegyszer az első hozzászólásom és meglátod, hogy nem igazán a témához szóltam hozzá (lásd: topic címe), hanem Macskajancsi „disztróharcához”.
Cicamica wrote:Macskajancsi is elment „biteket faragni” /hogy valami komolyabb dologgal is foglalkozzon/ de ne örüljetek korán, vissza jön !! 🙂Nem lehet, hogy inkább a Disztróháborúban van?
rembutgood wrote:Cicamica!Olvasd át mégegyszer az első hozzászólásom és meglátod, hogy nem igazán a témához szóltam hozzá (lásd: topic címe), hanem Macskajancsi „disztróharcához”.
-
SzerzőBejegyzés