strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Azonosító törlése #2168936
    strapal
    Felhasználó

      Már a hup.hu-t is otthagyta violazoli (ott poliverzum) párszor – legutóbb a „Csalódás a kócsag” (vagy valami hasonló nevű) topik miatt – ezt le is írta a birodalmi fórumon (mert birodalmi tv és rádió is van ám!), de aztán visszatért: lásd Miért használsz /Miért nem használsz Gobolinuxot topik.
      Ide is vissza fog jönni.

      Más: nézegettem a profil beállításokat, és ott van az, hogy Barátok listája /hozzáadása – ez mi?
      (Bocs hogy már megint offolok, de ez a topik egyszerűen röhejes.)

      Hozzászólás: Azonosító törlése #2168937
      strapal
      Felhasználó

        Már a hup.hu-t is otthagyta violazoli (ott poliverzum) párszor – legutóbb a „Csalódás a kócsag” (vagy valami hasonló nevű) topik miatt – ezt le is írta a birodalmi fórumon (mert birodalmi tv és rádió is van ám!), de aztán visszatért: lásd Miért használsz /Miért nem használsz Gobolinuxot topik.
        Ide is vissza fog jönni.

        Más: nézegettem a profil beállításokat, és ott van az, hogy Barátok listája /hozzáadása – ez mi?
        (Bocs hogy már megint offolok, de ez a topik egyszerűen röhejes.)

        Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158841
        strapal
        Felhasználó

          Ha már nem tudnak linuxot warezolni, ki kellett találni valamit.

          Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158842
          strapal
          Felhasználó

            Ha már nem tudnak linuxot warezolni, ki kellett találni valamit.

            Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168837
            strapal
            Felhasználó
              rembutgood wrote:
              A „Disztóháború” itt van..

              Itt nincs, mert nincs itt a disztróharcos Macskajancsi. Disztróharcos nélkül pedig nincs háború.

              Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168838
              strapal
              Felhasználó
                rembutgood wrote:
                A „Disztóháború” itt van..

                Itt nincs, mert nincs itt a disztróharcos Macskajancsi. Disztróharcos nélkül pedig nincs háború.

                Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158837
                strapal
                Felhasználó

                  Vagy mert a linux a bunkók oprendszere.

                  Hoppá!

                  Érdemes ránézni a portal.linuxempire.hu oldalra. Utána meg felidézni a legutóbbi hup.hu-n tett látogatást

                  Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158838
                  strapal
                  Felhasználó

                    Vagy mert a linux a bunkók oprendszere.

                    Hoppá!

                    Érdemes ránézni a portal.linuxempire.hu oldalra. Utána meg felidézni a legutóbbi hup.hu-n tett látogatást

                    Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168832
                    strapal
                    Felhasználó
                      Cicamica wrote:
                      Macskajancsi is elment „biteket faragni” /hogy valami komolyabb dologgal is foglalkozzon/ de ne örüljetek korán, vissza jön !! 🙂

                      Nem lehet, hogy inkább a Disztróháborúban van?

                      rembutgood wrote:
                      Cicamica!

                      Olvasd át mégegyszer az első hozzászólásom és meglátod, hogy nem igazán a témához szóltam hozzá (lásd: topic címe), hanem Macskajancsi „disztróharcához”.

                      Hozzászólás: Az utolsó ÍRÓKÉZ az LF-en #2168831
                      strapal
                      Felhasználó
                        Cicamica wrote:
                        Macskajancsi is elment „biteket faragni” /hogy valami komolyabb dologgal is foglalkozzon/ de ne örüljetek korán, vissza jön !! 🙂

                        Nem lehet, hogy inkább a Disztróháborúban van?

                        rembutgood wrote:
                        Cicamica!

                        Olvasd át mégegyszer az első hozzászólásom és meglátod, hogy nem igazán a témához szóltam hozzá (lásd: topic címe), hanem Macskajancsi „disztróharcához”.

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,559