strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Blackpanther OS konfigurálása #2167120
    strapal
    Felhasználó

      Szerezz egy routert.
      Fúrj falat.
      (Nálunk két helyen van alul kifúrva a falon egy kis lyuk, van összesen kb. 25 méter kábel a falak mentén, mind a 3 gépen van net – wifi-t nem használok, mert igy olcsóbb.)
      Egyébként az http://ftp.blackpanther.hu-n nézelődnék (a helyedben).

      Hozzászólás: Blackpanther OS konfigurálása #2167101
      strapal
      Felhasználó

        Talán egyszerűbb lenne, ha mindkét gépen lenne internet – nem tudom persze hogy mi ennek az akadálya. Alternativ, és viszonylag olcsó megoldás, ha a kábelt arra az időre átdugod a másik gépbe.

        Hozzászólás: Blackpanther OS konfigurálása #2167102
        strapal
        Felhasználó

          Talán egyszerűbb lenne, ha mindkét gépen lenne internet – nem tudom persze hogy mi ennek az akadálya. Alternativ, és viszonylag olcsó megoldás, ha a kábelt arra az időre átdugod a másik gépbe.

          Hozzászólás: Pentium 3-as laptopra milyen linuxot? #2166888
          strapal
          Felhasználó

            IRC-re irssi,
            levelezésre régebben „használtam” egy pine nevű programot (még középiskolában)
            Egy hasonló kaliberű gépre én frugalware-t tettem fel. Bár abban 128 MB RAM van.

            Hozzászólás: Pentium 3-as laptopra milyen linuxot? #2166889
            strapal
            Felhasználó

              IRC-re irssi,
              levelezésre régebben „használtam” egy pine nevű programot (még középiskolában)
              Egy hasonló kaliberű gépre én frugalware-t tettem fel. Bár abban 128 MB RAM van.

              Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165997
              strapal
              Felhasználó

                Ilyen esetekben azonban sajnálatos hogy nincs moderáció.
                (Úgytűnik skeletonnak nem jött be a Sabayon).

                Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165998
                strapal
                Felhasználó

                  Ilyen esetekben azonban sajnálatos hogy nincs moderáció.
                  (Úgytűnik skeletonnak nem jött be a Sabayon).

                  Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165989
                  strapal
                  Felhasználó

                    És ehhez minek kellett új topikot nyitni?

                    Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165990
                    strapal
                    Felhasználó

                      És ehhez minek kellett új topikot nyitni?

                      Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165985
                      strapal
                      Felhasználó
                        skeleton wrote:
                        Azért nyitottam uj topict ennek mert amit ir hiba az nálam minden egyben megvan.

                        Sem a topik nyitásnak ebben a témában, sem a hozzászólásodnak nem sok értelme van.
                        Milyen hibáról beszélsz egyáltalán? A helyesírási hibáidról?

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,559