Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerezz egy routert.
Fúrj falat.
(Nálunk két helyen van alul kifúrva a falon egy kis lyuk, van összesen kb. 25 méter kábel a falak mentén, mind a 3 gépen van net – wifi-t nem használok, mert igy olcsóbb.)
Egyébként az http://ftp.blackpanther.hu-n nézelődnék (a helyedben).Talán egyszerűbb lenne, ha mindkét gépen lenne internet – nem tudom persze hogy mi ennek az akadálya. Alternativ, és viszonylag olcsó megoldás, ha a kábelt arra az időre átdugod a másik gépbe.
Talán egyszerűbb lenne, ha mindkét gépen lenne internet – nem tudom persze hogy mi ennek az akadálya. Alternativ, és viszonylag olcsó megoldás, ha a kábelt arra az időre átdugod a másik gépbe.
IRC-re irssi,
levelezésre régebben „használtam” egy pine nevű programot (még középiskolában)
Egy hasonló kaliberű gépre én frugalware-t tettem fel. Bár abban 128 MB RAM van.IRC-re irssi,
levelezésre régebben „használtam” egy pine nevű programot (még középiskolában)
Egy hasonló kaliberű gépre én frugalware-t tettem fel. Bár abban 128 MB RAM van.Ilyen esetekben azonban sajnálatos hogy nincs moderáció.
(Úgytűnik skeletonnak nem jött be a Sabayon).Ilyen esetekben azonban sajnálatos hogy nincs moderáció.
(Úgytűnik skeletonnak nem jött be a Sabayon).És ehhez minek kellett új topikot nyitni?
És ehhez minek kellett új topikot nyitni?
skeleton wrote:Azért nyitottam uj topict ennek mert amit ir hiba az nálam minden egyben megvan.Sem a topik nyitásnak ebben a témában, sem a hozzászólásodnak nem sok értelme van.
Milyen hibáról beszélsz egyáltalán? A helyesírási hibáidról? -
SzerzőBejegyzés