Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
skeleton wrote:Azért nyitottam uj topict ennek mert amit ir hiba az nálam minden egyben megvan.
Sem a topik nyitásnak ebben a témában, sem a hozzászólásodnak nem sok értelme van.
Milyen hibáról beszélsz egyáltalán? A helyesírási hibáidról?Köszönöm a hozzászólásokat, de azért mégse értem mit jelent, hogy „A papírformájú régivel már nem szabad külföldön próbálkozni”. Mindenesetre vasárnap elindulok nyaralni.
Köszönöm a hozzászólásokat, de azért mégse értem mit jelent, hogy „A papírformájú régivel már nem szabad külföldön próbálkozni”. Mindenesetre vasárnap elindulok nyaralni.
l_lorincz wrote:OFF/ A kiwi és az ubuntu között mi a különbség? Én eddig úgy tudtam, hogy az román és magyar nyelvű, de nincs különbség.Némi különbség mintha lenne, de olvasatomban csak egy újabb ubuntu klón, amely kizárólag néhány telepítési lépéstől kimél meg.
* A Kiwi támogatja a Speedtouch 330 USB ADSL modemet.
* Alapértelmezetten tartalmazza a Flasht és a multimédiás fájlok (filmek, zenék) lejátszáshoz szükséges kodekeket.
* A telepítőn alapból megtalálhatók az angol, a francia, a német, a magyar és a román nyelvi csomagok.
* A Kiwiben levelezésre a Thunderbird, míg zenelejátszára az Audacious szolgál.
* Alapból megtalálható a Compiz konfigurálására szolgáló grafikus eszköz.
* Az unrar, és a Microsoft betűkészletek (msttcorefonts) alapból felkerült a CD-re.
* Grafikus eszköz a GRUB boot menü helyreállítására.
* Midnight Commander (mc) konzolos fájlkezelő.
* Alapból engedélyezettek a Medibuntu tárolók (w32codecs, Skype, Google Earth)
* Ugyanígy alapból engedélyezett a kiwilinux.org tároló, ahol a néhány speciális változást tartalmazó csomag található.l_lorincz wrote:OFF/ A kiwi és az ubuntu között mi a különbség? Én eddig úgy tudtam, hogy az román és magyar nyelvű, de nincs különbség.Némi különbség mintha lenne, de olvasatomban csak egy újabb ubuntu klón, amely kizárólag néhány telepítési lépéstől kimél meg.
* A Kiwi támogatja a Speedtouch 330 USB ADSL modemet.
* Alapértelmezetten tartalmazza a Flasht és a multimédiás fájlok (filmek, zenék) lejátszáshoz szükséges kodekeket.
* A telepítőn alapból megtalálhatók az angol, a francia, a német, a magyar és a román nyelvi csomagok.
* A Kiwiben levelezésre a Thunderbird, míg zenelejátszára az Audacious szolgál.
* Alapból megtalálható a Compiz konfigurálására szolgáló grafikus eszköz.
* Az unrar, és a Microsoft betűkészletek (msttcorefonts) alapból felkerült a CD-re.
* Grafikus eszköz a GRUB boot menü helyreállítására.
* Midnight Commander (mc) konzolos fájlkezelő.
* Alapból engedélyezettek a Medibuntu tárolók (w32codecs, Skype, Google Earth)
* Ugyanígy alapból engedélyezett a kiwilinux.org tároló, ahol a néhány speciális változást tartalmazó csomag található.Rius wrote:Viszont mindkét linux érdekesen jelenik meg a kijelzőn, próbálgattam beállítani de nem ment (LG flatron F700B a monitorom)…Ezen pontosan mit értesz? Mi a jelenség? Képernyőkép? Videókártya típusa?
Rius wrote:Viszont mindkét linux érdekesen jelenik meg a kijelzőn, próbálgattam beállítani de nem ment (LG flatron F700B a monitorom)…Ezen pontosan mit értesz? Mi a jelenség? Képernyőkép? Videókártya típusa?
Próbáld ki mindkettőt, használd őket 1-1 hétig, amelyik tetszik, azt használd. Ha egyik se, akkor vagy keresel egy másik disztribúciót, vagy előveszed a CD-s vírusírtót.
Próbáld ki mindkettőt, használd őket 1-1 hétig, amelyik tetszik, azt használd. Ha egyik se, akkor vagy keresel egy másik disztribúciót, vagy előveszed a CD-s vírusírtót.
kisbetu wrote:Elég lenne a fórumok hibaözönét elolvasni.Ami viszont nem biztos hogy az ubuntu bogarasságából adódik, hanem lehetnek felhasználói-bogarak is, „magyarul”: user-error.
-
SzerzőBejegyzés