strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU -Linux -ocskácska #2165986
    strapal
    Felhasználó
      skeleton wrote:
      Azért nyitottam uj topict ennek mert amit ir hiba az nálam minden egyben megvan.

      Sem a topik nyitásnak ebben a témában, sem a hozzászólásodnak nem sok értelme van.
      Milyen hibáról beszélsz egyáltalán? A helyesírási hibáidról?

      Hozzászólás: Jogosítvány #2165851
      strapal
      Felhasználó

        Köszönöm a hozzászólásokat, de azért mégse értem mit jelent, hogy „A papírformájú régivel már nem szabad külföldön próbálkozni”. Mindenesetre vasárnap elindulok nyaralni.

        Hozzászólás: Jogosítvány #2165852
        strapal
        Felhasználó

          Köszönöm a hozzászólásokat, de azért mégse értem mit jelent, hogy „A papírformájú régivel már nem szabad külföldön próbálkozni”. Mindenesetre vasárnap elindulok nyaralni.

          Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165723
          strapal
          Felhasználó
            l_lorincz wrote:
            OFF/ A kiwi és az ubuntu között mi a különbség? Én eddig úgy tudtam, hogy az román és magyar nyelvű, de nincs különbség.

            Némi különbség mintha lenne, de olvasatomban csak egy újabb ubuntu klón, amely kizárólag néhány telepítési lépéstől kimél meg.
                *  A Kiwi támogatja a Speedtouch 330 USB ADSL modemet.
                * Alapértelmezetten tartalmazza a Flasht és a multimédiás fájlok (filmek, zenék) lejátszáshoz szükséges kodekeket.
                * A telepítőn alapból megtalálhatók az angol, a francia, a német, a magyar és a román nyelvi csomagok.
                * A Kiwiben levelezésre a Thunderbird, míg zenelejátszára az Audacious szolgál.
                * Alapból megtalálható a Compiz konfigurálására szolgáló grafikus eszköz.
                * Az unrar, és a Microsoft betűkészletek (msttcorefonts) alapból felkerült a CD-re.
                * Grafikus eszköz a GRUB boot menü helyreállítására.
                * Midnight Commander (mc) konzolos fájlkezelő.
                * Alapból engedélyezettek a Medibuntu tárolók (w32codecs, Skype, Google Earth)
                * Ugyanígy alapból engedélyezett a kiwilinux.org tároló, ahol a néhány speciális változást tartalmazó csomag található.

            Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165724
            strapal
            Felhasználó
              l_lorincz wrote:
              OFF/ A kiwi és az ubuntu között mi a különbség? Én eddig úgy tudtam, hogy az román és magyar nyelvű, de nincs különbség.

              Némi különbség mintha lenne, de olvasatomban csak egy újabb ubuntu klón, amely kizárólag néhány telepítési lépéstől kimél meg.
                  *  A Kiwi támogatja a Speedtouch 330 USB ADSL modemet.
                  * Alapértelmezetten tartalmazza a Flasht és a multimédiás fájlok (filmek, zenék) lejátszáshoz szükséges kodekeket.
                  * A telepítőn alapból megtalálhatók az angol, a francia, a német, a magyar és a román nyelvi csomagok.
                  * A Kiwiben levelezésre a Thunderbird, míg zenelejátszára az Audacious szolgál.
                  * Alapból megtalálható a Compiz konfigurálására szolgáló grafikus eszköz.
                  * Az unrar, és a Microsoft betűkészletek (msttcorefonts) alapból felkerült a CD-re.
                  * Grafikus eszköz a GRUB boot menü helyreállítására.
                  * Midnight Commander (mc) konzolos fájlkezelő.
                  * Alapból engedélyezettek a Medibuntu tárolók (w32codecs, Skype, Google Earth)
                  * Ugyanígy alapból engedélyezett a kiwilinux.org tároló, ahol a néhány speciális változást tartalmazó csomag található.

              Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165699
              strapal
              Felhasználó
                Rius wrote:
                Viszont mindkét linux érdekesen jelenik meg a kijelzőn, próbálgattam beállítani de nem ment (LG flatron F700B a monitorom)…

                Ezen pontosan mit értesz? Mi a jelenség? Képernyőkép? Videókártya típusa?

                Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165700
                strapal
                Felhasználó
                  Rius wrote:
                  Viszont mindkét linux érdekesen jelenik meg a kijelzőn, próbálgattam beállítani de nem ment (LG flatron F700B a monitorom)…

                  Ezen pontosan mit értesz? Mi a jelenség? Képernyőkép? Videókártya típusa?

                  Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165683
                  strapal
                  Felhasználó

                    Próbáld ki mindkettőt, használd őket 1-1 hétig, amelyik tetszik, azt használd. Ha egyik se, akkor vagy keresel egy másik disztribúciót, vagy előveszed a CD-s vírusírtót.

                    Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165684
                    strapal
                    Felhasználó

                      Próbáld ki mindkettőt, használd őket 1-1 hétig, amelyik tetszik, azt használd. Ha egyik se, akkor vagy keresel egy másik disztribúciót, vagy előveszed a CD-s vírusírtót.

                      Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165669
                      strapal
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Elég lenne a fórumok hibaözönét elolvasni.

                        Ami viszont nem biztos hogy az ubuntu bogarasságából adódik, hanem lehetnek felhasználói-bogarak is, „magyarul”: user-error.

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,559