strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165670
    strapal
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Elég lenne a fórumok hibaözönét elolvasni.

      Ami viszont nem biztos hogy az ubuntu bogarasságából adódik, hanem lehetnek felhasználói-bogarak is, „magyarul”: user-error.

      Hozzászólás: opensuse 11 #2164948
      strapal
      Felhasználó

        Inkább teleptsd fel a kde3 környzettel, a kde4 bár stabil, azért elég béta. És igen, a dvd teleptőben ki lehet választani a kde3-at. A kopete nekem sose jött be, vagy irssi-t vagy gaim-et használok helyette – igaz emesenezni nem szoktam.

        Hozzászólás: opensuse 11 #2164949
        strapal
        Felhasználó

          Inkább teleptsd fel a kde3 környzettel, a kde4 bár stabil, azért elég béta. És igen, a dvd teleptőben ki lehet választani a kde3-at. A kopete nekem sose jött be, vagy irssi-t vagy gaim-et használok helyette – igaz emesenezni nem szoktam.

          Hozzászólás: EB 2008 #2163940
          strapal
          Felhasználó

            Sajnos nem láttam, csak az eredményről értesültem éjszaka kissé döbbenten. Így „kénytelen” vagyok más csapatnak szurkolni: sorrendben németek, spanyolok, törökök.

            Hozzászólás: EB 2008 #2163941
            strapal
            Felhasználó

              Sajnos nem láttam, csak az eredményről értesültem éjszaka kissé döbbenten. Így „kénytelen” vagyok más csapatnak szurkolni: sorrendben németek, spanyolok, törökök.

              Hozzászólás: opensuse 11 #2164934
              strapal
              Felhasználó

                Akkor próbáld meg most nem elrontani. Ha szeretnél valamit, vagy valamilyen alkalmazást keresel, kérdezz!

                Hozzászólás: opensuse 11 #2164935
                strapal
                Felhasználó

                  Akkor próbáld meg most nem elrontani. Ha szeretnél valamit, vagy valamilyen alkalmazást keresel, kérdezz!

                  Hozzászólás: opensuse 11 #2164920
                  strapal
                  Felhasználó

                    1 nap, 21 óra 1 perc 37 másodperc. Ennyi idő alatt jött le torrenten a 11.0 DVD-je.

                    Hozzászólás: opensuse 11 #2164921
                    strapal
                    Felhasználó

                      1 nap, 21 óra 1 perc 37 másodperc. Ennyi idő alatt jött le torrenten a 11.0 DVD-je.

                      Hozzászólás: opensuse 11 #2164908
                      strapal
                      Felhasználó

                        Úgy gondolom, hogy általános felhasználói szinten minden programnak megvan a linuxos megfelelője. A speciális programok tényleg nincsenek meg néha: ha prezentációt kell csinálnom, akkor kénytelen vagyok biztonságból a powerpointot használni – bár ezt is lehet windows emulátorral használni, de úgy tapasztaltam, hogy az okoz néhány nehézséget, valamint ha valami dokumentációt kell adnom elektronikus formában, akkor is jobban járok a Word-del; vagy például nincs fold-it, bár wine-vel még nem próbáltam.

                        Meg kell találni arra a feladatra azt a programot amit winen használtál a megfelelő linuxos alternatívát. Ez időbe fog kerülni, és sok programot fel kell telepíteni, de biztos hogy meg fogod találni. Ha meg nem úgy néz ki, azt ki nem sz*rja le. Ha leírod, hogy milyen programot keresel milyen feladatra, akkor tudunk segíteni, abban viszont nem, ha keygen.exe-ket keresel hozzájuk.

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 1,559