Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Elég lenne a fórumok hibaözönét elolvasni.
Ami viszont nem biztos hogy az ubuntu bogarasságából adódik, hanem lehetnek felhasználói-bogarak is, „magyarul”: user-error.
Inkább teleptsd fel a kde3 környzettel, a kde4 bár stabil, azért elég béta. És igen, a dvd teleptőben ki lehet választani a kde3-at. A kopete nekem sose jött be, vagy irssi-t vagy gaim-et használok helyette – igaz emesenezni nem szoktam.
Inkább teleptsd fel a kde3 környzettel, a kde4 bár stabil, azért elég béta. És igen, a dvd teleptőben ki lehet választani a kde3-at. A kopete nekem sose jött be, vagy irssi-t vagy gaim-et használok helyette – igaz emesenezni nem szoktam.
Sajnos nem láttam, csak az eredményről értesültem éjszaka kissé döbbenten. Így „kénytelen” vagyok más csapatnak szurkolni: sorrendben németek, spanyolok, törökök.
Sajnos nem láttam, csak az eredményről értesültem éjszaka kissé döbbenten. Így „kénytelen” vagyok más csapatnak szurkolni: sorrendben németek, spanyolok, törökök.
Akkor próbáld meg most nem elrontani. Ha szeretnél valamit, vagy valamilyen alkalmazást keresel, kérdezz!
Akkor próbáld meg most nem elrontani. Ha szeretnél valamit, vagy valamilyen alkalmazást keresel, kérdezz!
1 nap, 21 óra 1 perc 37 másodperc. Ennyi idő alatt jött le torrenten a 11.0 DVD-je.
1 nap, 21 óra 1 perc 37 másodperc. Ennyi idő alatt jött le torrenten a 11.0 DVD-je.
Úgy gondolom, hogy általános felhasználói szinten minden programnak megvan a linuxos megfelelője. A speciális programok tényleg nincsenek meg néha: ha prezentációt kell csinálnom, akkor kénytelen vagyok biztonságból a powerpointot használni – bár ezt is lehet windows emulátorral használni, de úgy tapasztaltam, hogy az okoz néhány nehézséget, valamint ha valami dokumentációt kell adnom elektronikus formában, akkor is jobban járok a Word-del; vagy például nincs fold-it, bár wine-vel még nem próbáltam.
Meg kell találni arra a feladatra azt a programot amit winen használtál a megfelelő linuxos alternatívát. Ez időbe fog kerülni, és sok programot fel kell telepíteni, de biztos hogy meg fogod találni. Ha meg nem úgy néz ki, azt ki nem sz*rja le. Ha leírod, hogy milyen programot keresel milyen feladatra, akkor tudunk segíteni, abban viszont nem, ha keygen.exe-ket keresel hozzájuk.
-
SzerzőBejegyzés