strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164311
    strapal
    Felhasználó

      Moljanesz,
      először is meg kéne tudni, hogy a pendrive az milyen „fedőnév” alatt szerepel. Ehhez először is be kell dugni a pendrive-ot, fel kéne csatolni „grafikusan” (konqueror-ral megnyitni pl), majd a konzolban (Konsole – parancsértelmező) be kell írni a bűvös, és már sokszor emlegetett
      df -h
      parancsot, és ennek a kimenetét ide kéne másolnod.
      A további lépésekhez is a Konsole-t kell használnod, továbbá rendszergazdai módban kell lenned – de egyenlőre kérnék egy df -h kimenetet (df-h).

      Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164312
      strapal
      Felhasználó

        Moljanesz,
        először is meg kéne tudni, hogy a pendrive az milyen „fedőnév” alatt szerepel. Ehhez először is be kell dugni a pendrive-ot, fel kéne csatolni „grafikusan” (konqueror-ral megnyitni pl), majd a konzolban (Konsole – parancsértelmező) be kell írni a bűvös, és már sokszor emlegetett
        df -h
        parancsot, és ennek a kimenetét ide kéne másolnod.
        A további lépésekhez is a Konsole-t kell használnod, továbbá rendszergazdai módban kell lenned – de egyenlőre kérnék egy df -h kimenetet (df-h).

        Hozzászólás: Make,állomány #2164201
        strapal
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Na tessék!
          Még keresni sem kell, csak kódolni.

          Vagy inkább dekódolni.

          Hozzászólás: Make,állomány #2164202
          strapal
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Na tessék!
            Még keresni sem kell, csak kódolni.

            Vagy inkább dekódolni.

            Hozzászólás: Valami rohad Magyarországon.. #2162677
            strapal
            Felhasználó
              timurlan wrote:
              Több diplomával rendelkező ember dugott az orrom előtt pendrájvot soros portba.

              És melyik élte túl?

              Hozzászólás: Valami rohad Magyarországon.. #2162678
              strapal
              Felhasználó
                timurlan wrote:
                Több diplomával rendelkező ember dugott az orrom előtt pendrájvot soros portba.

                És melyik élte túl?

                Hozzászólás: GLosung #2161755
                strapal
                Felhasználó

                  Találtam egy olyat, hogy a modprobe.conf-ba (fedora fórumon volt ez), be kell illeszteni ezt a sort:
                  options snd-hda-intel index=0 model=fujitsu
                  ugyanebben a szálban lejjebb az volt, hogy az index=0 nem kell.

                  Hozzászólás: GLosung #2161756
                  strapal
                  Felhasználó

                    Találtam egy olyat, hogy a modprobe.conf-ba (fedora fórumon volt ez), be kell illeszteni ezt a sort:
                    options snd-hda-intel index=0 model=fujitsu
                    ugyanebben a szálban lejjebb az volt, hogy az index=0 nem kell.

                    Hozzászólás: Make,állomány #2164185
                    strapal
                    Felhasználó
                      jym wrote:
                      Errol a feladatrol lenne szo:

                      Tehát oldjanak meg mások helyetted egy feladatot. Már vizsgaidőszak van: ez kell a gyakUV ketteshez?
                      Apropó, hétfőn nincs valakinek kedve vizsgázni helyettem?

                      Hozzászólás: Make,állomány #2164186
                      strapal
                      Felhasználó
                        jym wrote:
                        Errol a feladatrol lenne szo:

                        Tehát oldjanak meg mások helyetted egy feladatot. Már vizsgaidőszak van: ez kell a gyakUV ketteshez?
                        Apropó, hétfőn nincs valakinek kedve vizsgázni helyettem?

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,559