Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Moljanesz,
először is meg kéne tudni, hogy a pendrive az milyen „fedőnév” alatt szerepel. Ehhez először is be kell dugni a pendrive-ot, fel kéne csatolni „grafikusan” (konqueror-ral megnyitni pl), majd a konzolban (Konsole – parancsértelmező) be kell írni a bűvös, és már sokszor emlegetett
df -h
parancsot, és ennek a kimenetét ide kéne másolnod.
A további lépésekhez is a Konsole-t kell használnod, továbbá rendszergazdai módban kell lenned – de egyenlőre kérnék egy df -h kimenetet (df-h).Moljanesz,
először is meg kéne tudni, hogy a pendrive az milyen „fedőnév” alatt szerepel. Ehhez először is be kell dugni a pendrive-ot, fel kéne csatolni „grafikusan” (konqueror-ral megnyitni pl), majd a konzolban (Konsole – parancsértelmező) be kell írni a bűvös, és már sokszor emlegetett
df -h
parancsot, és ennek a kimenetét ide kéne másolnod.
A további lépésekhez is a Konsole-t kell használnod, továbbá rendszergazdai módban kell lenned – de egyenlőre kérnék egy df -h kimenetet (df-h).kisbetu wrote:Na tessék!
Még keresni sem kell, csak kódolni.Vagy inkább dekódolni.
kisbetu wrote:Na tessék!
Még keresni sem kell, csak kódolni.Vagy inkább dekódolni.
timurlan wrote:Több diplomával rendelkező ember dugott az orrom előtt pendrájvot soros portba.És melyik élte túl?
timurlan wrote:Több diplomával rendelkező ember dugott az orrom előtt pendrájvot soros portba.És melyik élte túl?
Találtam egy olyat, hogy a modprobe.conf-ba (fedora fórumon volt ez), be kell illeszteni ezt a sort:
options snd-hda-intel index=0 model=fujitsu
ugyanebben a szálban lejjebb az volt, hogy az index=0 nem kell.Találtam egy olyat, hogy a modprobe.conf-ba (fedora fórumon volt ez), be kell illeszteni ezt a sort:
options snd-hda-intel index=0 model=fujitsu
ugyanebben a szálban lejjebb az volt, hogy az index=0 nem kell.jym wrote:Errol a feladatrol lenne szo:Tehát oldjanak meg mások helyetted egy feladatot. Már vizsgaidőszak van: ez kell a gyakUV ketteshez?
Apropó, hétfőn nincs valakinek kedve vizsgázni helyettem?jym wrote:Errol a feladatrol lenne szo:Tehát oldjanak meg mások helyetted egy feladatot. Már vizsgaidőszak van: ez kell a gyakUV ketteshez?
Apropó, hétfőn nincs valakinek kedve vizsgázni helyettem? -
SzerzőBejegyzés