Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sutee84 wrote:…
ha otthagyom a gépet pár órára,
…Talán amikor otthagynád a laptopod pár órára, jobban tennéd ha inkább kikapcsolnád. Nem a villanyszámládért aggódom, hanem csak a fákért.
ON:
Esetleg idekopipésztelheted a géped specifikációit.sutee84 wrote:…
ha otthagyom a gépet pár órára,
…Talán amikor otthagynád a laptopod pár órára, jobban tennéd ha inkább kikapcsolnád. Nem a villanyszámládért aggódom, hanem csak a fákért.
ON:
Esetleg idekopipésztelheted a géped specifikációit.Na shledanou!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DNa shledanou!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DPontosabban egy honlap létrehozásáért, a szükséges eszközökért és egy éves üzemeltetéséért fizetnének 200 milliót. Hogy miért ennyit – hát benne van a volt üzlettárs is, akivel valószínüleg soha senki nem találkozott, mivel csak üzlettársak voltak.
Pontosabban egy honlap létrehozásáért, a szükséges eszközökért és egy éves üzemeltetéséért fizetnének 200 milliót. Hogy miért ennyit – hát benne van a volt üzlettárs is, akivel valószínüleg soha senki nem találkozott, mivel csak üzlettársak voltak.
Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.
Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.
Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)
Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)
-
SzerzőBejegyzés