strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Xorg fagyás CPU maxon #2164245
    strapal
    Felhasználó
      sutee84 wrote:

      ha otthagyom a gépet pár órára,

      Talán amikor otthagynád a laptopod pár órára, jobban tennéd ha inkább kikapcsolnád. Nem a villanyszámládért aggódom, hanem csak a fákért.

      ON:
      Esetleg idekopipésztelheted a géped specifikációit.

      Hozzászólás: Xorg fagyás CPU maxon #2164246
      strapal
      Felhasználó
        sutee84 wrote:

        ha otthagyom a gépet pár órára,

        Talán amikor otthagynád a laptopod pár órára, jobban tennéd ha inkább kikapcsolnád. Nem a villanyszámládért aggódom, hanem csak a fákért.

        ON:
        Esetleg idekopipésztelheted a géped specifikációit.

        Hozzászólás: EB 2008 #2163924
        strapal
        Felhasználó

          Na shledanou!
          ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

          Hozzászólás: EB 2008 #2163925
          strapal
          Felhasználó

            Na shledanou!
            ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

            Hozzászólás: Valami rohad Magyarországon.. #2162685
            strapal
            Felhasználó

              Pontosabban egy honlap létrehozásáért, a szükséges eszközökért és egy éves üzemeltetéséért fizetnének 200 milliót. Hogy miért ennyit – hát benne van a volt üzlettárs is, akivel valószínüleg soha senki nem találkozott, mivel csak üzlettársak voltak.

              Hozzászólás: Valami rohad Magyarországon.. #2162686
              strapal
              Felhasználó

                Pontosabban egy honlap létrehozásáért, a szükséges eszközökért és egy éves üzemeltetéséért fizetnének 200 milliót. Hogy miért ennyit – hát benne van a volt üzlettárs is, akivel valószínüleg soha senki nem találkozott, mivel csak üzlettársak voltak.

                Hozzászólás: GLosung #2161771
                strapal
                Felhasználó

                  Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.

                  Hozzászólás: GLosung #2161772
                  strapal
                  Felhasználó

                    Hát én vetnék egy behatóbb pillantást arra a képre, amelyet csatoltál, főképp a Chip: utáni részre.

                    Hozzászólás: GLosung #2161767
                    strapal
                    Felhasználó

                      Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)

                      Hozzászólás: GLosung #2161768
                      strapal
                      Felhasználó

                        Bocs a kérdésért, de tényleg ezt írta ki? Nem lehet hogy valamit elgépeltél? (mondjuk elkopipésztelni nem lehet, ez tény)

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,559