strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • strapal
    Felhasználó

      Esetleg ha az ubuntu-desktop metacsomagot frissítenéd? Lehet hogy „letörlődött” teszem azt valami, ez elvileg helyreállíthatja.

      strapal
      Felhasználó

        Esetleg ha az ubuntu-desktop metacsomagot frissítenéd? Lehet hogy „letörlődött” teszem azt valami, ez elvileg helyreállíthatja.

        Hozzászólás: GLosung #2161751
        strapal
        Felhasználó

          Ja, és nem ebbe a topikban kéne ezt megtárgyalni…

          Hozzászólás: GLosung #2161752
          strapal
          Felhasználó

            Ja, és nem ebbe a topikban kéne ezt megtárgyalni…

            Hozzászólás: GLosung #2161749
            strapal
            Felhasználó

              Több dolgot tehetsz:
              1. idenyomsz egy lspci kimenetet
              2. a hangerőszabályozót tüzetesen végignézed, hátha valami nincs bekapcsolva, vagy egyszerűen le van halkítva
              3. kipróbálsz egy másik disztribúciót (pl. ubuntu 8.04, opensuse 11.0rc1) – liveCD-vel is ki lehet próbálni gondolom a mikorfont (vagy egy má$ik oprendszerrel próbálkozol)
              4. megnézed hogy jó e a mikrofon.

              Hozzászólás: GLosung #2161750
              strapal
              Felhasználó

                Több dolgot tehetsz:
                1. idenyomsz egy lspci kimenetet
                2. a hangerőszabályozót tüzetesen végignézed, hátha valami nincs bekapcsolva, vagy egyszerűen le van halkítva
                3. kipróbálsz egy másik disztribúciót (pl. ubuntu 8.04, opensuse 11.0rc1) – liveCD-vel is ki lehet próbálni gondolom a mikorfont (vagy egy má$ik oprendszerrel próbálkozol)
                4. megnézed hogy jó e a mikrofon.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951291
                strapal
                Felhasználó

                  Nem.
                  De provokátorral már találkoztam. Legalábbis azthiszem…

                  Hozzászólás: Apróbb hibák: boot, wlan, audio #2164077
                  strapal
                  Felhasználó

                    Zsír!

                    Hozzászólás: Apróbb hibák: boot, wlan, audio #2164078
                    strapal
                    Felhasználó

                      Zsír!

                      Hozzászólás: EB 2008 #2163916
                      strapal
                      Felhasználó

                        Azért a görög-svéden is volt néhány olyan pillanat amin aludni lehetett. Zlatan az egyik legunszimpatikusabb játékos számomra, de most örültem, hogy gólt rúg azoknak a görögöknek, akik remélhetőleg nem jutnak tovább a csoportból.

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,559