Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg ha az ubuntu-desktop metacsomagot frissítenéd? Lehet hogy „letörlődött” teszem azt valami, ez elvileg helyreállíthatja.
Esetleg ha az ubuntu-desktop metacsomagot frissítenéd? Lehet hogy „letörlődött” teszem azt valami, ez elvileg helyreállíthatja.
Ja, és nem ebbe a topikban kéne ezt megtárgyalni…
Ja, és nem ebbe a topikban kéne ezt megtárgyalni…
Több dolgot tehetsz:
1. idenyomsz egy lspci kimenetet
2. a hangerőszabályozót tüzetesen végignézed, hátha valami nincs bekapcsolva, vagy egyszerűen le van halkítva
3. kipróbálsz egy másik disztribúciót (pl. ubuntu 8.04, opensuse 11.0rc1) – liveCD-vel is ki lehet próbálni gondolom a mikorfont (vagy egy má$ik oprendszerrel próbálkozol)
4. megnézed hogy jó e a mikrofon.Több dolgot tehetsz:
1. idenyomsz egy lspci kimenetet
2. a hangerőszabályozót tüzetesen végignézed, hátha valami nincs bekapcsolva, vagy egyszerűen le van halkítva
3. kipróbálsz egy másik disztribúciót (pl. ubuntu 8.04, opensuse 11.0rc1) – liveCD-vel is ki lehet próbálni gondolom a mikorfont (vagy egy má$ik oprendszerrel próbálkozol)
4. megnézed hogy jó e a mikrofon.Nem.
De provokátorral már találkoztam. Legalábbis azthiszem…Zsír!
Zsír!
Azért a görög-svéden is volt néhány olyan pillanat amin aludni lehetett. Zlatan az egyik legunszimpatikusabb játékos számomra, de most örültem, hogy gólt rúg azoknak a görögöknek, akik remélhetőleg nem jutnak tovább a csoportból.
-
SzerzőBejegyzés