strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: EB 2008 #2163917
    strapal
    Felhasználó

      Azért a görög-svéden is volt néhány olyan pillanat amin aludni lehetett. Zlatan az egyik legunszimpatikusabb játékos számomra, de most örültem, hogy gólt rúg azoknak a görögöknek, akik remélhetőleg nem jutnak tovább a csoportból.

      Hozzászólás: EB 2008 #2163908
      strapal
      Felhasználó

        Ki ez a barom műsorvezető fickó, aki épp a sületlen moszkvai történeteit meséli a szünetben? Miért engednek ilyet sportműsor közelébe?

        Hozzászólás: EB 2008 #2163909
        strapal
        Felhasználó

          Ki ez a barom műsorvezető fickó, aki épp a sületlen moszkvai történeteit meséli a szünetben? Miért engednek ilyet sportműsor közelébe?

          strapal
          Felhasználó

            Az interneten való kommunikálás nagy veszélye, hogy sokszor nem tudod kivel kommunikálsz – pl. itt a fórumon nem sokan ismerjük személyesen a másikat. Ez magában hordozza azt a veszélyt, hogy amikor valaki felteszi a kérdést, hogy itt egy iso fájl és mit csináljak vele, valaki leostobázza, pedig lehet, hogy ez illető életében először találkozik ilyen problémával, lehetséges, hogy nem ismer keresőoldalakat, ettől nem lesz ostoba.

            Meg kéne érteni, hogy nem mindenki szarik enciklopédiát. Mindenki megérdemli, hogy segítsenek neki. Akkor lesz valaki ostoba, ha nem hajlandó tanulni.

            És kétségtelen, az oktatási rendszerrel elég nagy problémák vannak.

            strapal
            Felhasználó

              Az interneten való kommunikálás nagy veszélye, hogy sokszor nem tudod kivel kommunikálsz – pl. itt a fórumon nem sokan ismerjük személyesen a másikat. Ez magában hordozza azt a veszélyt, hogy amikor valaki felteszi a kérdést, hogy itt egy iso fájl és mit csináljak vele, valaki leostobázza, pedig lehet, hogy ez illető életében először találkozik ilyen problémával, lehetséges, hogy nem ismer keresőoldalakat, ettől nem lesz ostoba.

              Meg kéne érteni, hogy nem mindenki szarik enciklopédiát. Mindenki megérdemli, hogy segítsenek neki. Akkor lesz valaki ostoba, ha nem hajlandó tanulni.

              És kétségtelen, az oktatási rendszerrel elég nagy problémák vannak.

              strapal
              Felhasználó

                Én sem akarok belepofázni (különösképpen pedig beszólni),
                de talán nem ártana a valamilyen rövid, szöveges ismertető a BP-ről „érthető” (ez ugye szubjektív) stílusban, a Letöltés szekcióban, még a letöltések előtt, tehát az oldal tetején.
                Tehát kb. valahogy úgy, mint az ubuntu.hu-n: a Letöltés mellett ott van az Ismerje meg gomb.

                Bár érdekes kérdés, hogy ez segítene e. Valakin valószínüleg nem, valakin meg talán igen.

                strapal
                Felhasználó

                  Én sem akarok belepofázni (különösképpen pedig beszólni),
                  de talán nem ártana a valamilyen rövid, szöveges ismertető a BP-ről „érthető” (ez ugye szubjektív) stílusban, a Letöltés szekcióban, még a letöltések előtt, tehát az oldal tetején.
                  Tehát kb. valahogy úgy, mint az ubuntu.hu-n: a Letöltés mellett ott van az Ismerje meg gomb.

                  Bár érdekes kérdés, hogy ez segítene e. Valakin valószínüleg nem, valakin meg talán igen.

                  Hozzászólás: Linuxforum wiki #2145442
                  strapal
                  Felhasználó

                    Nemrég felmerült ismét a wiki ötlete a Firefox plugin-os topik kapcsán. Most újra felhozom, hátha pozitív aktivitása lesz a dolognak.

                    Hozzászólás: Linuxforum wiki #2145443
                    strapal
                    Felhasználó

                      Nemrég felmerült ismét a wiki ötlete a Firefox plugin-os topik kapcsán. Most újra felhozom, hátha pozitív aktivitása lesz a dolognak.

                      Hozzászólás: EB 2008 #2163904
                      strapal
                      Felhasználó

                        A mai holland-olasz meccs első holland góljáról kinek mi a véleménye? Les volt vagy nem volt les? (Szerintem érdemes nézni azt az olaszt aki kinn feküdt felhúzott lábbal, a gól megadása után meg bárgyún nézett a pálya felé felkönyökölve)

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,559