Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért a görög-svéden is volt néhány olyan pillanat amin aludni lehetett. Zlatan az egyik legunszimpatikusabb játékos számomra, de most örültem, hogy gólt rúg azoknak a görögöknek, akik remélhetőleg nem jutnak tovább a csoportból.
Ki ez a barom műsorvezető fickó, aki épp a sületlen moszkvai történeteit meséli a szünetben? Miért engednek ilyet sportműsor közelébe?
Ki ez a barom műsorvezető fickó, aki épp a sületlen moszkvai történeteit meséli a szünetben? Miért engednek ilyet sportműsor közelébe?
Az interneten való kommunikálás nagy veszélye, hogy sokszor nem tudod kivel kommunikálsz – pl. itt a fórumon nem sokan ismerjük személyesen a másikat. Ez magában hordozza azt a veszélyt, hogy amikor valaki felteszi a kérdést, hogy itt egy iso fájl és mit csináljak vele, valaki leostobázza, pedig lehet, hogy ez illető életében először találkozik ilyen problémával, lehetséges, hogy nem ismer keresőoldalakat, ettől nem lesz ostoba.
Meg kéne érteni, hogy nem mindenki szarik enciklopédiát. Mindenki megérdemli, hogy segítsenek neki. Akkor lesz valaki ostoba, ha nem hajlandó tanulni.
És kétségtelen, az oktatási rendszerrel elég nagy problémák vannak.
Az interneten való kommunikálás nagy veszélye, hogy sokszor nem tudod kivel kommunikálsz – pl. itt a fórumon nem sokan ismerjük személyesen a másikat. Ez magában hordozza azt a veszélyt, hogy amikor valaki felteszi a kérdést, hogy itt egy iso fájl és mit csináljak vele, valaki leostobázza, pedig lehet, hogy ez illető életében először találkozik ilyen problémával, lehetséges, hogy nem ismer keresőoldalakat, ettől nem lesz ostoba.
Meg kéne érteni, hogy nem mindenki szarik enciklopédiát. Mindenki megérdemli, hogy segítsenek neki. Akkor lesz valaki ostoba, ha nem hajlandó tanulni.
És kétségtelen, az oktatási rendszerrel elég nagy problémák vannak.
Én sem akarok belepofázni (különösképpen pedig beszólni),
de talán nem ártana a valamilyen rövid, szöveges ismertető a BP-ről „érthető” (ez ugye szubjektív) stílusban, a Letöltés szekcióban, még a letöltések előtt, tehát az oldal tetején.
Tehát kb. valahogy úgy, mint az ubuntu.hu-n: a Letöltés mellett ott van az Ismerje meg gomb.Bár érdekes kérdés, hogy ez segítene e. Valakin valószínüleg nem, valakin meg talán igen.
Én sem akarok belepofázni (különösképpen pedig beszólni),
de talán nem ártana a valamilyen rövid, szöveges ismertető a BP-ről „érthető” (ez ugye szubjektív) stílusban, a Letöltés szekcióban, még a letöltések előtt, tehát az oldal tetején.
Tehát kb. valahogy úgy, mint az ubuntu.hu-n: a Letöltés mellett ott van az Ismerje meg gomb.Bár érdekes kérdés, hogy ez segítene e. Valakin valószínüleg nem, valakin meg talán igen.
Nemrég felmerült ismét a wiki ötlete a Firefox plugin-os topik kapcsán. Most újra felhozom, hátha pozitív aktivitása lesz a dolognak.
Nemrég felmerült ismét a wiki ötlete a Firefox plugin-os topik kapcsán. Most újra felhozom, hátha pozitív aktivitása lesz a dolognak.
A mai holland-olasz meccs első holland góljáról kinek mi a véleménye? Les volt vagy nem volt les? (Szerintem érdemes nézni azt az olaszt aki kinn feküdt felhúzott lábbal, a gól megadása után meg bárgyún nézett a pálya felé felkönyökölve)
-
SzerzőBejegyzés