strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: EB 2008 #2163905
    strapal
    Felhasználó

      A mai holland-olasz meccs első holland góljáról kinek mi a véleménye? Les volt vagy nem volt les? (Szerintem érdemes nézni azt az olaszt aki kinn feküdt felhúzott lábbal, a gól megadása után meg bárgyún nézett a pálya felé felkönyökölve)

      Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163840
      strapal
      Felhasználó

        Mondjuk ketten válaszoltak neki normálisan:
        http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=274967#p274967
        http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=275053#p275053

        Az első, aki úgy gondolom, hogy normálisan, és a megfelelő információk hiányában bár, de pontosan írta le a forrásból való telepítés mikéntjét, én magam voltam.

        Szóval:
        Linuxforum 0-1 SzakértőVagyokUser

        Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163841
        strapal
        Felhasználó

          Mondjuk ketten válaszoltak neki normálisan:
          http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=274967#p274967
          http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=275053#p275053

          Az első, aki úgy gondolom, hogy normálisan, és a megfelelő információk hiányában bár, de pontosan írta le a forrásból való telepítés mikéntjét, én magam voltam.

          Szóval:
          Linuxforum 0-1 SzakértőVagyokUser

          Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163826
          strapal
          Felhasználó

            Hát a 9.3-as az egy nevezetes sorozat, nekem legalábbis nagyon bejött. A 10.0 is jó volt még, de nálam a 10.1 okozta a legnagyobb sokkot, amit a sorozat többi tagja csak fokozott. A 11.0 meg nagyon jónak igérkezik
            [align=center]leaderboard.png[/align]

            Én is befejezem az OFFolást, pedig egész belejöttem.

            Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163827
            strapal
            Felhasználó

              Hát a 9.3-as az egy nevezetes sorozat, nekem legalábbis nagyon bejött. A 10.0 is jó volt még, de nálam a 10.1 okozta a legnagyobb sokkot, amit a sorozat többi tagja csak fokozott. A 11.0 meg nagyon jónak igérkezik
              [align=center]leaderboard.png[/align]

              Én is befejezem az OFFolást, pedig egész belejöttem.

              Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163822
              strapal
              Felhasználó
                l_lorincz wrote:
                Én személy szerint azóta nem támogatom a Suse-t amióta a Novellnek köze van az MS-hez.

                Arról, hogy milyen közük van egymáshoz pontosan, halvány lila gőzöm sincsen, sok pletykát hallottam. Kicsit erőltetett dolognak tartom ezt a felfogást, kb. olyan, minthogy ne vásároljunk kínai termékeket mert elnyomják a tibetieket. Valamint úgy gondolom, hogy az openSUSE-nak nincs sok köze az MS-hez, a SLED-nek már talán több.
                (Félreértés ne essék, bizonyos esetekben teljesen egyetértek a termékbojkottal – főképp amikor a saját „érdekemben” teszem ezt – lásd pl. győri kekszgyár esete. Egyébként kiváncsi vagyok hogy a sógorok ellen mikor merül fel komolyan a termék-bojkott lehetősége – Rába, szemétégető.
                A kínai áruk bojkottja Tibet miatt szerintem divatjelenség. Olyan mint a Microsoft utálata egyes körökben.)

                Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163823
                strapal
                Felhasználó
                  l_lorincz wrote:
                  Én személy szerint azóta nem támogatom a Suse-t amióta a Novellnek köze van az MS-hez.

                  Arról, hogy milyen közük van egymáshoz pontosan, halvány lila gőzöm sincsen, sok pletykát hallottam. Kicsit erőltetett dolognak tartom ezt a felfogást, kb. olyan, minthogy ne vásároljunk kínai termékeket mert elnyomják a tibetieket. Valamint úgy gondolom, hogy az openSUSE-nak nincs sok köze az MS-hez, a SLED-nek már talán több.
                  (Félreértés ne essék, bizonyos esetekben teljesen egyetértek a termékbojkottal – főképp amikor a saját „érdekemben” teszem ezt – lásd pl. győri kekszgyár esete. Egyébként kiváncsi vagyok hogy a sógorok ellen mikor merül fel komolyan a termék-bojkott lehetősége – Rába, szemétégető.
                  A kínai áruk bojkottja Tibet miatt szerintem divatjelenség. Olyan mint a Microsoft utálata egyes körökben.)

                  Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163816
                  strapal
                  Felhasználó

                    Végülis ha tényleg forrásból szeretnél telepíteni, rakj fel egy gentoo-t.

                    A distrowar-ról pedig annyit, hogy furcsa azt látni, hogy amikor én nekikezdtem linuxozni 5 évvel ezelőtt, akkor a kezdőknek mindenki a SUSE-t ajánlotta (igaz akkor az ubuntu még nem létezett), mostpedig már mindenki az ubuntu-t vagy egyik testvérét ajánlja a kezdők figyelmébe. Személy szerint én egy kezdőnek a mai napig SUSE-t ajánlanék, főképp a yast miatt.

                    Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163817
                    strapal
                    Felhasználó

                      Végülis ha tényleg forrásból szeretnél telepíteni, rakj fel egy gentoo-t.

                      A distrowar-ról pedig annyit, hogy furcsa azt látni, hogy amikor én nekikezdtem linuxozni 5 évvel ezelőtt, akkor a kezdőknek mindenki a SUSE-t ajánlotta (igaz akkor az ubuntu még nem létezett), mostpedig már mindenki az ubuntu-t vagy egyik testvérét ajánlja a kezdők figyelmébe. Személy szerint én egy kezdőnek a mai napig SUSE-t ajánlanék, főképp a yast miatt.

                      Hozzászólás: Újra!Telepítés forrásból? #2163796
                      strapal
                      Felhasználó

                        Sajnálom, hogy nem vettem észre, hogy a téma egy UHU specifikus gond.
                        Mindenesetre kedves lapatyo, a provokatív stílussal nem mész semmire.
                        Megtisztelhetnél vele minket, hogy leírod, mi az amit telepíteni akarsz és csak forrásból érhető el?

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,559