Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A mai holland-olasz meccs első holland góljáról kinek mi a véleménye? Les volt vagy nem volt les? (Szerintem érdemes nézni azt az olaszt aki kinn feküdt felhúzott lábbal, a gól megadása után meg bárgyún nézett a pálya felé felkönyökölve)
Mondjuk ketten válaszoltak neki normálisan:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=274967#p274967
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=275053#p275053Az első, aki úgy gondolom, hogy normálisan, és a megfelelő információk hiányában bár, de pontosan írta le a forrásból való telepítés mikéntjét, én magam voltam.
Szóval:
Linuxforum 0-1 SzakértőVagyokUserMondjuk ketten válaszoltak neki normálisan:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=274967#p274967
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=275053#p275053Az első, aki úgy gondolom, hogy normálisan, és a megfelelő információk hiányában bár, de pontosan írta le a forrásból való telepítés mikéntjét, én magam voltam.
Szóval:
Linuxforum 0-1 SzakértőVagyokUserHát a 9.3-as az egy nevezetes sorozat, nekem legalábbis nagyon bejött. A 10.0 is jó volt még, de nálam a 10.1 okozta a legnagyobb sokkot, amit a sorozat többi tagja csak fokozott. A 11.0 meg nagyon jónak igérkezik
[align=center]
[/align]Én is befejezem az OFFolást, pedig egész belejöttem.
Hát a 9.3-as az egy nevezetes sorozat, nekem legalábbis nagyon bejött. A 10.0 is jó volt még, de nálam a 10.1 okozta a legnagyobb sokkot, amit a sorozat többi tagja csak fokozott. A 11.0 meg nagyon jónak igérkezik
[align=center]
[/align]Én is befejezem az OFFolást, pedig egész belejöttem.
l_lorincz wrote:Én személy szerint azóta nem támogatom a Suse-t amióta a Novellnek köze van az MS-hez.Arról, hogy milyen közük van egymáshoz pontosan, halvány lila gőzöm sincsen, sok pletykát hallottam. Kicsit erőltetett dolognak tartom ezt a felfogást, kb. olyan, minthogy ne vásároljunk kínai termékeket mert elnyomják a tibetieket. Valamint úgy gondolom, hogy az openSUSE-nak nincs sok köze az MS-hez, a SLED-nek már talán több.
(Félreértés ne essék, bizonyos esetekben teljesen egyetértek a termékbojkottal – főképp amikor a saját „érdekemben” teszem ezt – lásd pl. győri kekszgyár esete. Egyébként kiváncsi vagyok hogy a sógorok ellen mikor merül fel komolyan a termék-bojkott lehetősége – Rába, szemétégető.
A kínai áruk bojkottja Tibet miatt szerintem divatjelenség. Olyan mint a Microsoft utálata egyes körökben.)l_lorincz wrote:Én személy szerint azóta nem támogatom a Suse-t amióta a Novellnek köze van az MS-hez.Arról, hogy milyen közük van egymáshoz pontosan, halvány lila gőzöm sincsen, sok pletykát hallottam. Kicsit erőltetett dolognak tartom ezt a felfogást, kb. olyan, minthogy ne vásároljunk kínai termékeket mert elnyomják a tibetieket. Valamint úgy gondolom, hogy az openSUSE-nak nincs sok köze az MS-hez, a SLED-nek már talán több.
(Félreértés ne essék, bizonyos esetekben teljesen egyetértek a termékbojkottal – főképp amikor a saját „érdekemben” teszem ezt – lásd pl. győri kekszgyár esete. Egyébként kiváncsi vagyok hogy a sógorok ellen mikor merül fel komolyan a termék-bojkott lehetősége – Rába, szemétégető.
A kínai áruk bojkottja Tibet miatt szerintem divatjelenség. Olyan mint a Microsoft utálata egyes körökben.)Végülis ha tényleg forrásból szeretnél telepíteni, rakj fel egy gentoo-t.
A distrowar-ról pedig annyit, hogy furcsa azt látni, hogy amikor én nekikezdtem linuxozni 5 évvel ezelőtt, akkor a kezdőknek mindenki a SUSE-t ajánlotta (igaz akkor az ubuntu még nem létezett), mostpedig már mindenki az ubuntu-t vagy egyik testvérét ajánlja a kezdők figyelmébe. Személy szerint én egy kezdőnek a mai napig SUSE-t ajánlanék, főképp a yast miatt.
Végülis ha tényleg forrásból szeretnél telepíteni, rakj fel egy gentoo-t.
A distrowar-ról pedig annyit, hogy furcsa azt látni, hogy amikor én nekikezdtem linuxozni 5 évvel ezelőtt, akkor a kezdőknek mindenki a SUSE-t ajánlotta (igaz akkor az ubuntu még nem létezett), mostpedig már mindenki az ubuntu-t vagy egyik testvérét ajánlja a kezdők figyelmébe. Személy szerint én egy kezdőnek a mai napig SUSE-t ajánlanék, főképp a yast miatt.
Sajnálom, hogy nem vettem észre, hogy a téma egy UHU specifikus gond.
Mindenesetre kedves lapatyo, a provokatív stílussal nem mész semmire.
Megtisztelhetnél vele minket, hogy leírod, mi az amit telepíteni akarsz és csak forrásból érhető el? -
SzerzőBejegyzés
[/align]