Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha van netkapcsolat akkor a „netinst” vagy a „businesscard” CD egyikét érdemes letölteni, a csomagokat a netről húzza le. De látok ott egy xfce-es CD-t is, esetleg arra a gépre amit írtál ez lenne a tökéletes – gondolom xfce felületet telepít, így nem kell mind a 15 CD – ezzel mindenképpen tennék egy próbát.
A linuxforumos wiki létrehozása emlékeim szerint már kétszer is felmerült, ez a harmadik eset (legalábbis emlékeim szerint). Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni, ezen kívül is van néhány topik, ami megérne egy wiki szerű oldalt (awesome ablakkezelő), én mindenesetre benne lennék.
A linuxforumos wiki létrehozása emlékeim szerint már kétszer is felmerült, ez a harmadik eset (legalábbis emlékeim szerint). Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni, ezen kívül is van néhány topik, ami megérne egy wiki szerű oldalt (awesome ablakkezelő), én mindenesetre benne lennék.
A mai az ötödik nap, amikor a linuxforum.hu-n a windows 7-ről beszélünk. Bár kétségtelen tény, hogy elég offtopic hozzászólások vannak, de ismétlem: öt napja a windows 7 fenn van a porondon.
Mintha a Microsoft lenne Gábor Zsazsa: „nem az a fontos, hogy igaz legyen, csak beszéljenek rólam”A mai az ötödik nap, amikor a linuxforum.hu-n a windows 7-ről beszélünk. Bár kétségtelen tény, hogy elég offtopic hozzászólások vannak, de ismétlem: öt napja a windows 7 fenn van a porondon.
Mintha a Microsoft lenne Gábor Zsazsa: „nem az a fontos, hogy igaz legyen, csak beszéljenek rólam”Tényleg, mi hír van a „man oldalak fordítása magyarra” projekttel? Behalt, mint azt jósolni lehetett?
(további off: feltettem a gobolinuxot, amit így első ránézésre „Vakok és gyengénlátók disztribúciójának” is lehetne nevezni…)Tényleg, mi hír van a „man oldalak fordítása magyarra” projekttel? Behalt, mint azt jósolni lehetett?
(további off: feltettem a gobolinuxot, amit így első ránézésre „Vakok és gyengénlátók disztribúciójának” is lehetne nevezni…)Esetleg jó lenne, én legalábbis örülnék neki, ha lenne egy sötétebb zöld árnyalat is. Valami olyasmi mint amilyen a slashdot.org-on van.
Az nem tudom hogy az oldal vagy a firefox 3 béta 5-ösének a hibája az a jelenség, amit szavakba önteni nem tudok, így mellékelek róla egy képet.
Az én családom a XIX. század közepén meg igazi huszár família volt.
(Igaz Bach-huszár.) -
SzerzőBejegyzés