strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163589
    strapal
    Felhasználó

      Ha van netkapcsolat akkor a „netinst” vagy a „businesscard” CD egyikét érdemes letölteni, a csomagokat a netről húzza le. De látok ott egy xfce-es CD-t is, esetleg arra a gépre amit írtál ez lenne a tökéletes – gondolom xfce felületet telepít, így nem kell mind a 15 CD – ezzel mindenképpen tennék egy próbát.

      Hozzászólás: Firefox kiterjesztések #2163444
      strapal
      Felhasználó

        A linuxforumos wiki létrehozása emlékeim szerint már kétszer is felmerült, ez a harmadik eset (legalábbis emlékeim szerint). Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni, ezen kívül is van néhány topik, ami megérne egy wiki szerű oldalt (awesome ablakkezelő), én mindenesetre benne lennék.

        Hozzászólás: Firefox kiterjesztések #2163445
        strapal
        Felhasználó

          A linuxforumos wiki létrehozása emlékeim szerint már kétszer is felmerült, ez a harmadik eset (legalábbis emlékeim szerint). Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni, ezen kívül is van néhány topik, ami megérne egy wiki szerű oldalt (awesome ablakkezelő), én mindenesetre benne lennék.

          Hozzászólás: Windows 7 #2163041
          strapal
          Felhasználó

            A mai az ötödik nap, amikor a linuxforum.hu-n a windows 7-ről beszélünk. Bár kétségtelen tény, hogy elég offtopic hozzászólások vannak, de ismétlem: öt napja a windows 7 fenn van a porondon.
            Mintha a Microsoft lenne Gábor Zsazsa: „nem az a fontos, hogy igaz legyen, csak beszéljenek rólam”

            Hozzászólás: Windows 7 #2163042
            strapal
            Felhasználó

              A mai az ötödik nap, amikor a linuxforum.hu-n a windows 7-ről beszélünk. Bár kétségtelen tény, hogy elég offtopic hozzászólások vannak, de ismétlem: öt napja a windows 7 fenn van a porondon.
              Mintha a Microsoft lenne Gábor Zsazsa: „nem az a fontos, hogy igaz legyen, csak beszéljenek rólam”

              Hozzászólás: konzol parancsértelmező??? #2162925
              strapal
              Felhasználó

                Tényleg, mi hír van a „man oldalak fordítása magyarra” projekttel? Behalt, mint azt jósolni lehetett?
                (további off: feltettem a gobolinuxot, amit így első ránézésre „Vakok és gyengénlátók disztribúciójának” is lehetne nevezni…)

                Hozzászólás: konzol parancsértelmező??? #2162926
                strapal
                Felhasználó

                  Tényleg, mi hír van a „man oldalak fordítása magyarra” projekttel? Behalt, mint azt jósolni lehetett?
                  (további off: feltettem a gobolinuxot, amit így első ránézésre „Vakok és gyengénlátók disztribúciójának” is lehetne nevezni…)

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007602
                  strapal
                  Felhasználó

                    Esetleg jó lenne, én legalábbis örülnék neki, ha lenne egy sötétebb zöld árnyalat is. Valami olyasmi mint amilyen a slashdot.org-on van.

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007598
                    strapal
                    Felhasználó

                      Az nem tudom hogy az oldal vagy a firefox 3 béta 5-ösének a hibája az a jelenség, amit szavakba önteni nem tudok, így mellékelek róla egy képet.

                      Hozzászólás: Valami rohad Magyarországon.. #2162151
                      strapal
                      Felhasználó

                        Az én családom a XIX. század közepén meg igazi huszár família volt.
                        (Igaz Bach-huszár.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,559