Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg ha a gugliba beírod a kamera típusát és azt hogy ubuntu, hátha kijön valami értelmes.
Vagy iitt is megadhatod a kamera típusát/nevét.Esetleg ha a gugliba beírod a kamera típusát és azt hogy ubuntu, hátha kijön valami értelmes.
Vagy iitt is megadhatod a kamera típusát/nevét.És nem értem:
Ha az ikonok levétele oldotta meg a „helyzetet”, akkor a visszatétellel ismét romlani kéne. De te azt írod, ismét normalizálódott.Bevallom én se értem, de ez van. Most vannak ikonjaim, és a processzor-használat „üresjáratban” teljesen normális.
A plasma nyakonvágásáért meg gondolom írnom kéne a nyakonvágóknak, hogy oldják meg a dolgot.
„Az olvass a sorok között” meg egy mondás, olyan mint a „A fene essen beléd”.
És nem értem:
Ha az ikonok levétele oldotta meg a „helyzetet”, akkor a visszatétellel ismét romlani kéne. De te azt írod, ismét normalizálódott.Bevallom én se értem, de ez van. Most vannak ikonjaim, és a processzor-használat „üresjáratban” teljesen normális.
A plasma nyakonvágásáért meg gondolom írnom kéne a nyakonvágóknak, hogy oldják meg a dolgot.
„Az olvass a sorok között” meg egy mondás, olyan mint a „A fene essen beléd”.
Mint laptoptulajdonos megnéztem mit mutat a powertop. Megmutatom Nektek is: az első kép akkor készült amikor be voltak kapcsolva az „alap” Asztali effektek, a második akkor készült amikor meg ki voltak kapcsolva.
Az asztali effektek viszont tapasztalhatólag nem fogja le a rendszer erőforrásainak nagy részét, érezhetően nem „lassul” a gép tőle.Mint laptoptulajdonos megnéztem mit mutat a powertop. Megmutatom Nektek is: az első kép akkor készült amikor be voltak kapcsolva az „alap” Asztali effektek, a második akkor készült amikor meg ki voltak kapcsolva.
Az asztali effektek viszont tapasztalhatólag nem fogja le a rendszer erőforrásainak nagy részét, érezhetően nem „lassul” a gép tőle.Elvileg a yast csomagkezelőjében be kell pipázni a KDE4 „pattern”-t, onnan telepíti a csomagokat melyek szükségesek.
(Mellesleg én a 11.0 béta 3-as KDE-s CD-t telepítettem fel, nem a 10.3 mellé tettem a KDE4-et.)
Hogy a KDE4 használható-e? Eddig még nem szállt el, csak néha a knotify, ami nem zavar. Különösebb probléma nincs vele, az első bejelentkezésnél előjött valami ablak valami hibáról (a host név nem volt rendben), de ez ismert bug – javítható. Összességében használható, de bizonyára ha nagyon keresnék találnék még további hibákat, ha meg finnyás akarok lenni, akkor kijelenthetném, hogy számos olyan funkció nincs meg benne ami a KDE3-ban megvan. De nem tudom mik ezek – valószinüleg nem használtam őket eddig.
Hogy ne ronts el semmit a rendszereden, telepítsd a virtualboxot, töltsd le az iso fájlt – és még CD-re se kell írnod, hogy kipróbálhasd milyen lesz.
A csomagkezelés viszont sokat javult sebességileg, szóval egy támadási felülettel (mintha) kevesebb. Bár amikor ezt a jellegzetességét kifogásolják a SUSE-nak, mindig ez jut eszembe:
[align=center]”X: a windows nem ismeri fel a pendriveom
Y: milyen Windows
X: Nem tudom
Y: jó-jó, de mit ír ki, miután elindítod a gépet? 98, XP, NT, ME?
X: ööö… nem tudom, én olyankor mindig főzök egy kávét. „[/align]Elvileg a yast csomagkezelőjében be kell pipázni a KDE4 „pattern”-t, onnan telepíti a csomagokat melyek szükségesek.
(Mellesleg én a 11.0 béta 3-as KDE-s CD-t telepítettem fel, nem a 10.3 mellé tettem a KDE4-et.)
Hogy a KDE4 használható-e? Eddig még nem szállt el, csak néha a knotify, ami nem zavar. Különösebb probléma nincs vele, az első bejelentkezésnél előjött valami ablak valami hibáról (a host név nem volt rendben), de ez ismert bug – javítható. Összességében használható, de bizonyára ha nagyon keresnék találnék még további hibákat, ha meg finnyás akarok lenni, akkor kijelenthetném, hogy számos olyan funkció nincs meg benne ami a KDE3-ban megvan. De nem tudom mik ezek – valószinüleg nem használtam őket eddig.
Hogy ne ronts el semmit a rendszereden, telepítsd a virtualboxot, töltsd le az iso fájlt – és még CD-re se kell írnod, hogy kipróbálhasd milyen lesz.
A csomagkezelés viszont sokat javult sebességileg, szóval egy támadási felülettel (mintha) kevesebb. Bár amikor ezt a jellegzetességét kifogásolják a SUSE-nak, mindig ez jut eszembe:
[align=center]”X: a windows nem ismeri fel a pendriveom
Y: milyen Windows
X: Nem tudom
Y: jó-jó, de mit ír ki, miután elindítod a gépet? 98, XP, NT, ME?
X: ööö… nem tudom, én olyankor mindig főzök egy kávét. „[/align] -
SzerzőBejegyzés