strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161377
    strapal
    Felhasználó

      Ezt eljátszod minden belépésnél?

      Nem. Ahogy írtam csak reprodukáltam a hibát. Olvass a sorok között.

      Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161378
      strapal
      Felhasználó

        Ezt eljátszod minden belépésnél?

        Nem. Ahogy írtam csak reprodukáltam a hibát. Olvass a sorok között.

        Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161373
        strapal
        Felhasználó

          Kísérletező énemet fogva, visszaállítottam az ikonokat. Ekkor az ikonok az eddigi függőleges helyett vízszintes elrendeződésben jelentek meg. Ráadásul a topban a plasma és az X 1-1%-nyi cpu-t és összesen 6%-nyi memóriát használt, a processzor órajele meg üresjáratban 1000 Mhz lett.
          De egy igazi bogarász reprodukálja a hibát: letöröltem a .kde és .kde4 mappákat, kijelentkeztem, bejelentkeztem, niytottam egy konzolt, és a top ismét azt mutatta, hogy a processzor igencsak pörög a plasma és az X alatt. Az ikonok eltávolítása és visszatétele után normalizálódott a helyzet.

          Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161374
          strapal
          Felhasználó

            Kísérletező énemet fogva, visszaállítottam az ikonokat. Ekkor az ikonok az eddigi függőleges helyett vízszintes elrendeződésben jelentek meg. Ráadásul a topban a plasma és az X 1-1%-nyi cpu-t és összesen 6%-nyi memóriát használt, a processzor órajele meg üresjáratban 1000 Mhz lett.
            De egy igazi bogarász reprodukálja a hibát: letöröltem a .kde és .kde4 mappákat, kijelentkeztem, bejelentkeztem, niytottam egy konzolt, és a top ismét azt mutatta, hogy a processzor igencsak pörög a plasma és az X alatt. Az ikonok eltávolítása és visszatétele után normalizálódott a helyzet.

            Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161371
            strapal
            Felhasználó

              Éles eszemmel sikerült megoldanom a problémát:
              Beállítottam, hogy az Asztalon ne legyenek ikonok, és máris normalizálódott a processzor helyzet.

              Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161372
              strapal
              Felhasználó

                Éles eszemmel sikerült megoldanom a problémát:
                Beállítottam, hogy az Asztalon ne legyenek ikonok, és máris normalizálódott a processzor helyzet.

                Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161369
                strapal
                Felhasználó

                  Hopp,
                  ez eszembe se jutott, a bugzillába próbáltam nézelődni, valami hasonlóval találkoztam.
                  Szóval kisebb elrettentésül csatolok egy képernyőképet, érdemes megnézni.

                  Hozzászólás: SUSE fejlesztői verziók és problémáik #2161370
                  strapal
                  Felhasználó

                    Hopp,
                    ez eszembe se jutott, a bugzillába próbáltam nézelődni, valami hasonlóval találkoztam.
                    Szóval kisebb elrettentésül csatolok egy képernyőképet, érdemes megnézni.

                    strapal
                    Felhasználó

                      Azóta tovább kísérleteztem. A különböző mixer alkalmazásokban mindenfélét bekapcsoltam meg kikapcsoltam, de nem segített.
                      Viszont, ha finoman húzom ki a fülhallgató dugaszt (ahogy szoktam) akkor nincs hang, ha viszont úgymond kirántom, akkor 2-3 másodpercig van. Nem lehet, hogy fizikai jellegű a probléma?

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux telepítés #2010202
                      strapal
                      Felhasználó

                        1. probléma: „error:”vm.mmap_min_addr” is an unkown key”
                        2. probléma: http://ubuntu.hu/forum/telepitesi-frissitesi-kerdesek/dosemu-csak-su-modban-indul

                        Az általam belinkelt launchpad oldal azt jelzi, hogy a hiba másnál is előfordult, még megoldása nincsen. Ha lesz, akkor ezen a linken (azaz hibaszámon) tudod majd meg.

                        Vagy persze lehet hogy én nem fogtam fel, de van ez a boot problémád és van egy dosemu-s problémád. Legalábbis hozzászólásodból erre következtettem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,559