strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • strapal
    Felhasználó

      HUP subidubi = LF ????

      Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158550
      strapal
      Felhasználó

        Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy lehet valakit ideiglenesen bannolni, amíg az észhez tér, és azt se tudom, hogy honnan vetted kedves violazoli, hogy szerintem a LF miatt pörögtél be. Mivel ha valakit bannoltál, akkor nem olvasod a hozzászólásait, valamint olvastam a HUP-os blogbejegyzésedre érkezett hozzászólásokat.
        Halvány lila segédfogalmam sincs továbbá arról, hogy mi volt a gobowiki-dbe, de azt tudom hogy nem volt értelme megszűntetni, hisz ha a könyvedből indulok ki, valószínülegg volt ott is tartalom, a helyedben átköltöztettem volna például a HUP-ra. Vagy esetleg ide is áttehetnéd, bár ez hosszabb út.

        Egyébként HUP strapal = LF strapal (valamint folytathatnám még a sort)

        Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158551
        strapal
        Felhasználó

          Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy lehet valakit ideiglenesen bannolni, amíg az észhez tér, és azt se tudom, hogy honnan vetted kedves violazoli, hogy szerintem a LF miatt pörögtél be. Mivel ha valakit bannoltál, akkor nem olvasod a hozzászólásait, valamint olvastam a HUP-os blogbejegyzésedre érkezett hozzászólásokat.
          Halvány lila segédfogalmam sincs továbbá arról, hogy mi volt a gobowiki-dbe, de azt tudom hogy nem volt értelme megszűntetni, hisz ha a könyvedből indulok ki, valószínülegg volt ott is tartalom, a helyedben átköltöztettem volna például a HUP-ra. Vagy esetleg ide is áttehetnéd, bár ez hosszabb út.

          Egyébként HUP strapal = LF strapal (valamint folytathatnám még a sort)

          Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158520
          strapal
          Felhasználó

            Természetes hogy dicsértem a könyvet, mivel szép munka.
            Viszont az azutáni viloazoli hozzászólás után azthittem hogy a fejem verem a falba, és előveszem a hatlövetűt.
            Véleményem szerint saját magát senki se hasonlítsa valakihez. Hasonlíthatja magát akárki Batthyányi Lajoshoz, ha az utókor, vagy akár a kortársai is csak a „sehonnai bitang ember”-nek tartják.
            És violazoli, a világért se akarnálak megbántani, mivel személyesen nem is ismerjük egymást. Csak a véleményemet írtam le, amivel lehet vitatkozni, de megsértődni nem kéne.

            Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158521
            strapal
            Felhasználó

              Természetes hogy dicsértem a könyvet, mivel szép munka.
              Viszont az azutáni viloazoli hozzászólás után azthittem hogy a fejem verem a falba, és előveszem a hatlövetűt.
              Véleményem szerint saját magát senki se hasonlítsa valakihez. Hasonlíthatja magát akárki Batthyányi Lajoshoz, ha az utókor, vagy akár a kortársai is csak a „sehonnai bitang ember”-nek tartják.
              És violazoli, a világért se akarnálak megbántani, mivel személyesen nem is ismerjük egymást. Csak a véleményemet írtam le, amivel lehet vitatkozni, de megsértődni nem kéne.

              Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158512
              strapal
              Felhasználó

                A lényeg, hogy szerintem baromira elkellett már valaki a linuxosberkekbe, aki azért az átlagnál jobban tud fogalmazni, a stílusaélvezhető, netán néha szórakoztató is, közvetlenül szól az Olvasóhoz,nem komolykodva, nem professzoros stílusban.

                Nézd, ez a kijelentésed nem szerénységről tanúskodik. Kivéve ha nem magadra gondolsz, bár valószinüleg saját magadat isteníted. Esetleg ha vennéd a fáradtságot, és a lelkierőt, meg a szövegszerkesztőt, és írnál egy olyan linuxos könyvet, amely nincs tele GoboLinux specifikus dolgokkal, és rengeteg pozitív hozzászólást kapsz arról, hogy milyen jó könyvet írtál, és mennyire használható és praktikus, na akkor majd én írom Neked ezt a tőled vett idézetet Rólad.

                És ne értsd félre, nem akarlak bántani.

                Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158513
                strapal
                Felhasználó

                  A lényeg, hogy szerintem baromira elkellett már valaki a linuxosberkekbe, aki azért az átlagnál jobban tud fogalmazni, a stílusaélvezhető, netán néha szórakoztató is, közvetlenül szól az Olvasóhoz,nem komolykodva, nem professzoros stílusban.

                  Nézd, ez a kijelentésed nem szerénységről tanúskodik. Kivéve ha nem magadra gondolsz, bár valószinüleg saját magadat isteníted. Esetleg ha vennéd a fáradtságot, és a lelkierőt, meg a szövegszerkesztőt, és írnál egy olyan linuxos könyvet, amely nincs tele GoboLinux specifikus dolgokkal, és rengeteg pozitív hozzászólást kapsz arról, hogy milyen jó könyvet írtál, és mennyire használható és praktikus, na akkor majd én írom Neked ezt a tőled vett idézetet Rólad.

                  És ne értsd félre, nem akarlak bántani.

                  Hozzászólás: GoboLinux 014.01 #2158509
                  strapal
                  Felhasználó

                    Én is csak elismeréssel tudok adózni a munkádért. Valamint megjegyzem, hogy van néhány hasznos fejezet számomra is – pedig nem használok Gobot.

                    Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158803
                    strapal
                    Felhasználó

                      Nem lehet hogy azért nem népszerű, mert nem népszerűsítik megfelelően?

                      Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158804
                      strapal
                      Felhasználó

                        Nem lehet hogy azért nem népszerű, mert nem népszerűsítik megfelelően?

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,559