Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
HUP subidubi = LF ????
Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy lehet valakit ideiglenesen bannolni, amíg az észhez tér, és azt se tudom, hogy honnan vetted kedves violazoli, hogy szerintem a LF miatt pörögtél be. Mivel ha valakit bannoltál, akkor nem olvasod a hozzászólásait, valamint olvastam a HUP-os blogbejegyzésedre érkezett hozzászólásokat.
Halvány lila segédfogalmam sincs továbbá arról, hogy mi volt a gobowiki-dbe, de azt tudom hogy nem volt értelme megszűntetni, hisz ha a könyvedből indulok ki, valószínülegg volt ott is tartalom, a helyedben átköltöztettem volna például a HUP-ra. Vagy esetleg ide is áttehetnéd, bár ez hosszabb út.Egyébként HUP strapal = LF strapal (valamint folytathatnám még a sort)
Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy lehet valakit ideiglenesen bannolni, amíg az észhez tér, és azt se tudom, hogy honnan vetted kedves violazoli, hogy szerintem a LF miatt pörögtél be. Mivel ha valakit bannoltál, akkor nem olvasod a hozzászólásait, valamint olvastam a HUP-os blogbejegyzésedre érkezett hozzászólásokat.
Halvány lila segédfogalmam sincs továbbá arról, hogy mi volt a gobowiki-dbe, de azt tudom hogy nem volt értelme megszűntetni, hisz ha a könyvedből indulok ki, valószínülegg volt ott is tartalom, a helyedben átköltöztettem volna például a HUP-ra. Vagy esetleg ide is áttehetnéd, bár ez hosszabb út.Egyébként HUP strapal = LF strapal (valamint folytathatnám még a sort)
Természetes hogy dicsértem a könyvet, mivel szép munka.
Viszont az azutáni viloazoli hozzászólás után azthittem hogy a fejem verem a falba, és előveszem a hatlövetűt.
Véleményem szerint saját magát senki se hasonlítsa valakihez. Hasonlíthatja magát akárki Batthyányi Lajoshoz, ha az utókor, vagy akár a kortársai is csak a „sehonnai bitang ember”-nek tartják.
És violazoli, a világért se akarnálak megbántani, mivel személyesen nem is ismerjük egymást. Csak a véleményemet írtam le, amivel lehet vitatkozni, de megsértődni nem kéne.Természetes hogy dicsértem a könyvet, mivel szép munka.
Viszont az azutáni viloazoli hozzászólás után azthittem hogy a fejem verem a falba, és előveszem a hatlövetűt.
Véleményem szerint saját magát senki se hasonlítsa valakihez. Hasonlíthatja magát akárki Batthyányi Lajoshoz, ha az utókor, vagy akár a kortársai is csak a „sehonnai bitang ember”-nek tartják.
És violazoli, a világért se akarnálak megbántani, mivel személyesen nem is ismerjük egymást. Csak a véleményemet írtam le, amivel lehet vitatkozni, de megsértődni nem kéne.A lényeg, hogy szerintem baromira elkellett már valaki a linuxosberkekbe, aki azért az átlagnál jobban tud fogalmazni, a stílusaélvezhető, netán néha szórakoztató is, közvetlenül szól az Olvasóhoz,nem komolykodva, nem professzoros stílusban.
Nézd, ez a kijelentésed nem szerénységről tanúskodik. Kivéve ha nem magadra gondolsz, bár valószinüleg saját magadat isteníted. Esetleg ha vennéd a fáradtságot, és a lelkierőt, meg a szövegszerkesztőt, és írnál egy olyan linuxos könyvet, amely nincs tele GoboLinux specifikus dolgokkal, és rengeteg pozitív hozzászólást kapsz arról, hogy milyen jó könyvet írtál, és mennyire használható és praktikus, na akkor majd én írom Neked ezt a tőled vett idézetet Rólad.
És ne értsd félre, nem akarlak bántani.
A lényeg, hogy szerintem baromira elkellett már valaki a linuxosberkekbe, aki azért az átlagnál jobban tud fogalmazni, a stílusaélvezhető, netán néha szórakoztató is, közvetlenül szól az Olvasóhoz,nem komolykodva, nem professzoros stílusban.
Nézd, ez a kijelentésed nem szerénységről tanúskodik. Kivéve ha nem magadra gondolsz, bár valószinüleg saját magadat isteníted. Esetleg ha vennéd a fáradtságot, és a lelkierőt, meg a szövegszerkesztőt, és írnál egy olyan linuxos könyvet, amely nincs tele GoboLinux specifikus dolgokkal, és rengeteg pozitív hozzászólást kapsz arról, hogy milyen jó könyvet írtál, és mennyire használható és praktikus, na akkor majd én írom Neked ezt a tőled vett idézetet Rólad.
És ne értsd félre, nem akarlak bántani.
Én is csak elismeréssel tudok adózni a munkádért. Valamint megjegyzem, hogy van néhány hasznos fejezet számomra is – pedig nem használok Gobot.
Nem lehet hogy azért nem népszerű, mert nem népszerűsítik megfelelően?
Nem lehet hogy azért nem népszerű, mert nem népszerűsítik megfelelően?
-
SzerzőBejegyzés