Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178917
    Tony Magic
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Na épp most warezoltam egy működő kdenlive-ot.  🙂

      1. Lépés: gugli. Ennek olvasgatása során rájöttem, hogy ezzel mindenki szív.
      2. Lépés: megnéztem az ópensüsü oldalát. Láss csodát:
      http://forums.opensuse.org/how-faq-read-only/unreviewed-how-faq/400196-kdenlive7-svn-howto-opensuse-11-0-a.html
      3. Lépés: követtem az ott leírtakat. A gép újraindítása most kimaradt, de konzolból enélkül is indul a program.

      Köszönöm szépen, most fogom nézegetni és megcsinálni az alapján amit idelinkeltél 🙂

      Jájjjj… mostan látom, hogy kűfődijül van érva.. na mindegy, kifaggatom a webforditas.hu oldalt, hogy mit jelentenek azok a betűhalmazok 🙂

      Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178918
      Tony Magic
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        Na épp most warezoltam egy működő kdenlive-ot.  🙂

        1. Lépés: gugli. Ennek olvasgatása során rájöttem, hogy ezzel mindenki szív.
        2. Lépés: megnéztem az ópensüsü oldalát. Láss csodát:
        http://forums.opensuse.org/how-faq-read-only/unreviewed-how-faq/400196-kdenlive7-svn-howto-opensuse-11-0-a.html
        3. Lépés: követtem az ott leírtakat. A gép újraindítása most kimaradt, de konzolból enélkül is indul a program.

        Köszönöm szépen, most fogom nézegetni és megcsinálni az alapján amit idelinkeltél 🙂

        Jájjjj… mostan látom, hogy kűfődijül van érva.. na mindegy, kifaggatom a webforditas.hu oldalt, hogy mit jelentenek azok a betűhalmazok 🙂

        Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178913
        Tony Magic
        Felhasználó
          strapal wrote:
          Milyen repóból telepítetted?

          Ha jól láttam a pacmanról, de nem igazán volt lehetőségem megnézni, mert nekem be van jelölve több repó is. Nem ültem itt amikor települt a program, csak akkor már amikor befejezte a telepítést a yast.

          Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178914
          Tony Magic
          Felhasználó
            strapal wrote:
            Milyen repóból telepítetted?

            Ha jól láttam a pacmanról, de nem igazán volt lehetőségem megnézni, mert nekem be van jelölve több repó is. Nem ültem itt amikor települt a program, csak akkor már amikor befejezte a telepítést a yast.

            Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178909
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Én nem értem:

              -mi a feladat
              -mi a probléma
              -miért van minden topikcímed mögött pont

              – működésre bírni a kdenlive programot
              – probléma leírása a bemásolt részben (már ha ért valaki a Linuxhoz)
              – csak.

              Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178910
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Én nem értem:

                -mi a feladat
                -mi a probléma
                -miért van minden topikcímed mögött pont

                – működésre bírni a kdenlive programot
                – probléma leírása a bemásolt részben (már ha ért valaki a Linuxhoz)
                – csak.

                Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178763
                Tony Magic
                Felhasználó
                  uzsolt wrote:
                  Suse alatt nincs ATI-driver csomagban, vagy csak mazochista vagy?

                  Van csomagban, ám az nem tökéletes. Minden játékban más és más hibajelenséget produkál. A 10.3 alatt is voltak ilyen gondok, de már nem emlékszek mivel sikerült megoldani, most a keresőben megnézem.

                  Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178764
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    Suse alatt nincs ATI-driver csomagban, vagy csak mazochista vagy?

                    Van csomagban, ám az nem tökéletes. Minden játékban más és más hibajelenséget produkál. A 10.3 alatt is voltak ilyen gondok, de már nem emlékszek mivel sikerült megoldani, most a keresőben megnézem.

                    Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178757
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.

                      Szinte minden leírás, ami helyi fordításról szól a ./configure parancsot írja.
                      Szerintem nem olvasol eleget, vagy nagyon szelektíven olvasol.

                      Amikor beírtad a ./ parancsot, gondoltál valamire?

                      Igen, arra a 6 sörre amit tegnap megittam 🙂

                      Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178758
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.

                        Szinte minden leírás, ami helyi fordításról szól a ./configure parancsot írja.
                        Szerintem nem olvasol eleget, vagy nagyon szelektíven olvasol.

                        Amikor beírtad a ./ parancsot, gondoltál valamire?

                        Igen, arra a 6 sörre amit tegnap megittam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 2,708