Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Na épp most warezoltam egy működő kdenlive-ot. 🙂
1. Lépés: gugli. Ennek olvasgatása során rájöttem, hogy ezzel mindenki szív.
2. Lépés: megnéztem az ópensüsü oldalát. Láss csodát:
http://forums.opensuse.org/how-faq-read-only/unreviewed-how-faq/400196-kdenlive7-svn-howto-opensuse-11-0-a.html
3. Lépés: követtem az ott leírtakat. A gép újraindítása most kimaradt, de konzolból enélkül is indul a program.Köszönöm szépen, most fogom nézegetni és megcsinálni az alapján amit idelinkeltél 🙂
Jájjjj… mostan látom, hogy kűfődijül van érva.. na mindegy, kifaggatom a webforditas.hu oldalt, hogy mit jelentenek azok a betűhalmazok 🙂
Macskajancsi wrote:Na épp most warezoltam egy működő kdenlive-ot. 🙂1. Lépés: gugli. Ennek olvasgatása során rájöttem, hogy ezzel mindenki szív.
2. Lépés: megnéztem az ópensüsü oldalát. Láss csodát:
http://forums.opensuse.org/how-faq-read-only/unreviewed-how-faq/400196-kdenlive7-svn-howto-opensuse-11-0-a.html
3. Lépés: követtem az ott leírtakat. A gép újraindítása most kimaradt, de konzolból enélkül is indul a program.Köszönöm szépen, most fogom nézegetni és megcsinálni az alapján amit idelinkeltél 🙂
Jájjjj… mostan látom, hogy kűfődijül van érva.. na mindegy, kifaggatom a webforditas.hu oldalt, hogy mit jelentenek azok a betűhalmazok 🙂
strapal wrote:Milyen repóból telepítetted?Ha jól láttam a pacmanról, de nem igazán volt lehetőségem megnézni, mert nekem be van jelölve több repó is. Nem ültem itt amikor települt a program, csak akkor már amikor befejezte a telepítést a yast.
strapal wrote:Milyen repóból telepítetted?Ha jól láttam a pacmanról, de nem igazán volt lehetőségem megnézni, mert nekem be van jelölve több repó is. Nem ültem itt amikor települt a program, csak akkor már amikor befejezte a telepítést a yast.
kisbetu wrote:Én nem értem:-mi a feladat
-mi a probléma
-miért van minden topikcímed mögött pont– működésre bírni a kdenlive programot
– probléma leírása a bemásolt részben (már ha ért valaki a Linuxhoz)
– csak.kisbetu wrote:Én nem értem:-mi a feladat
-mi a probléma
-miért van minden topikcímed mögött pont– működésre bírni a kdenlive programot
– probléma leírása a bemásolt részben (már ha ért valaki a Linuxhoz)
– csak.uzsolt wrote:Suse alatt nincs ATI-driver csomagban, vagy csak mazochista vagy?Van csomagban, ám az nem tökéletes. Minden játékban más és más hibajelenséget produkál. A 10.3 alatt is voltak ilyen gondok, de már nem emlékszek mivel sikerült megoldani, most a keresőben megnézem.
uzsolt wrote:Suse alatt nincs ATI-driver csomagban, vagy csak mazochista vagy?Van csomagban, ám az nem tökéletes. Minden játékban más és más hibajelenséget produkál. A 10.3 alatt is voltak ilyen gondok, de már nem emlékszek mivel sikerült megoldani, most a keresőben megnézem.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.Szinte minden leírás, ami helyi fordításról szól a ./configure parancsot írja.
Szerintem nem olvasol eleget, vagy nagyon szelektíven olvasol.Amikor beírtad a ./ parancsot, gondoltál valamire?
Igen, arra a 6 sörre amit tegnap megittam 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.Szinte minden leírás, ami helyi fordításról szól a ./configure parancsot írja.
Szerintem nem olvasol eleget, vagy nagyon szelektíven olvasol.Amikor beírtad a ./ parancsot, gondoltál valamire?
Igen, arra a 6 sörre amit tegnap megittam 🙂
-
SzerzőBejegyzés