Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:a szabilinux elolvasását
mer csak gépelsz a vakvilágba anélkül hogy értenéd mit csinálsz
Gondoltam, hogy a szabilinux-al fogsz jönni 🙂
Ha megszállott lennék erre több időt fordítanék, Én viszont még most is felhasználó vagyok és nem guru.kisbetu wrote:a szabilinux elolvasásátmer csak gépelsz a vakvilágba anélkül hogy értenéd mit csinálsz
Gondoltam, hogy a szabilinux-al fogsz jönni 🙂
Ha megszállott lennék erre több időt fordítanék, Én viszont még most is felhasználó vagyok és nem guru.strapal wrote:A helyes megoldás:
./atidriverinstaller812x86x8664.runKöszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.
strapal wrote:A helyes megoldás:
./atidriverinstaller812x86x8664.runKöszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.
A vesa beírását követően már van szép kép. Mielőtt megpróbálom feltenni újra a drivert uninstalláljam a régit? x11-video-fglrxG01 őt kell leszednem?
A vesa beírását követően már van szép kép. Mielőtt megpróbálom feltenni újra a drivert uninstalláljam a régit? x11-video-fglrxG01 őt kell leszednem?
strapal wrote:A logokat is mellékelheted. Az Xorg logot például. Az xorg.conf-ba meg írd a vesa-t a megfelelő helyre addig is.Ide gondoltad a vesa-t?
BoardName „RADEON 9800 PRO (R350 4E48)”
Driver „fglrx”
Identifier „Device[0]”
Option „Capabilities” „0x00000000”Mesa nem lesz jó ?
Csatoltam a kért logokat.
strapal wrote:A logokat is mellékelheted. Az Xorg logot például. Az xorg.conf-ba meg írd a vesa-t a megfelelő helyre addig is.Ide gondoltad a vesa-t?
BoardName „RADEON 9800 PRO (R350 4E48)”
Driver „fglrx”
Identifier „Device[0]”
Option „Capabilities” „0x00000000”Mesa nem lesz jó ?
Csatoltam a kért logokat.
Megtettem a cserét és az lett amitől féltem. bebootolja a modulokat a rendszer, majd amikor az X-et kellene akkor a monitor azt jelzi, hogy nincsen videojel. Csatoltam a confokat, hátha valaki ki tudja belőle olvasni mivel tudom helyre hozni.
Megtettem a cserét és az lett amitől féltem. bebootolja a modulokat a rendszer, majd amikor az X-et kellene akkor a monitor azt jelzi, hogy nincsen videojel. Csatoltam a confokat, hátha valaki ki tudja belőle olvasni mivel tudom helyre hozni.
-
SzerzőBejegyzés