Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178751
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      a szabilinux elolvasását

      mer csak gépelsz a vakvilágba anélkül hogy értenéd mit csinálsz

      Gondoltam, hogy a szabilinux-al fogsz jönni 🙂
      Ha megszállott lennék erre több időt fordítanék, Én viszont még most is felhasználó vagyok és nem guru.

      Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178752
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        a szabilinux elolvasását

        mer csak gépelsz a vakvilágba anélkül hogy értenéd mit csinálsz

        Gondoltam, hogy a szabilinux-al fogsz jönni 🙂
        Ha megszállott lennék erre több időt fordítanék, Én viszont még most is felhasználó vagyok és nem guru.

        Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178749
        Tony Magic
        Felhasználó
          strapal wrote:
          A helyes megoldás:
          ./atidriverinstaller812x86x8664.run

          Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.

          Hozzászólás: 11.0 ATI driver nem installálható. #2178750
          Tony Magic
          Felhasználó
            strapal wrote:
            A helyes megoldás:
            ./atidriverinstaller812x86x8664.run

            Köszönöm szépen. Néztem leírást is, ott (valószínűleg elírás miatt) szintén szóközzel volt a .run kiterjesztések elindítása.

            Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178589
            Tony Magic
            Felhasználó

              A vesa beírását követően már van szép kép. Mielőtt megpróbálom feltenni újra a drivert uninstalláljam a régit? x11-video-fglrxG01 őt kell leszednem?

              Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178590
              Tony Magic
              Felhasználó

                A vesa beírását követően már van szép kép. Mielőtt megpróbálom feltenni újra a drivert uninstalláljam a régit? x11-video-fglrxG01 őt kell leszednem?

                Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178587
                Tony Magic
                Felhasználó
                  strapal wrote:
                  A logokat is mellékelheted. Az Xorg logot például. Az xorg.conf-ba meg írd a vesa-t a megfelelő helyre addig is.

                  Ide gondoltad a vesa-t?
                  BoardName    „RADEON 9800 PRO (R350 4E48)”
                    Driver       „fglrx”
                    Identifier   „Device[0]”
                    Option       „Capabilities” „0x00000000”

                  Mesa nem lesz jó ?

                  Csatoltam a kért logokat.

                  Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178588
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    strapal wrote:
                    A logokat is mellékelheted. Az Xorg logot például. Az xorg.conf-ba meg írd a vesa-t a megfelelő helyre addig is.

                    Ide gondoltad a vesa-t?
                    BoardName    „RADEON 9800 PRO (R350 4E48)”
                      Driver       „fglrx”
                      Identifier   „Device[0]”
                      Option       „Capabilities” „0x00000000”

                    Mesa nem lesz jó ?

                    Csatoltam a kért logokat.

                    Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178583
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Megtettem a cserét és az lett amitől féltem. bebootolja a modulokat a rendszer, majd amikor az X-et kellene akkor a monitor azt jelzi, hogy nincsen videojel. Csatoltam a confokat, hátha valaki ki tudja belőle olvasni mivel tudom helyre hozni.

                      Hozzászólás: 11.0 alatt ATI driver csere, mit mentsek? #2178584
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Megtettem a cserét és az lett amitől féltem. bebootolja a modulokat a rendszer, majd amikor az X-et kellene akkor a monitor azt jelzi, hogy nincsen videojel. Csatoltam a confokat, hátha valaki ki tudja belőle olvasni mivel tudom helyre hozni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,708