Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csomag linux-kernel-headers-2.6.25-8.1.noarch -ot telepíti most a yast. Ami nekem van kernel : Linux 2.6.25.18-0.2-pae i686 . Nem okoz gondot? Most telepítem a kdenlive-hez amiket javasolnak a fórumban.
csomag linux-kernel-headers-2.6.25-8.1.noarch -ot telepíti most a yast. Ami nekem van kernel : Linux 2.6.25.18-0.2-pae i686 . Nem okoz gondot? Most telepítem a kdenlive-hez amiket javasolnak a fórumban.
Nem bánnám, ha félbutaságok helyett mondanál valami okosat is a feltett kérdésre kisbetu 😛
Nem bánnám, ha félbutaságok helyett mondanál valami okosat is a feltett kérdésre kisbetu 😛
strapal wrote:És még kőművest is igényel.Jön hamarosan 🙂
strapal wrote:És még kőművest is igényel.Jön hamarosan 🙂
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?Azt. 🙂
De ne aggódj, nálam is kde 3.5 van.
„Mindössze” annyi történik, hogy felpakolja neked a kde4-et, de továbbra is a kde 3 fog indulni.
Amíg át nem állítod. (Én nem tettem. Nem tetszik.)Nekem sem jött be a KDE4 így ezért „ijedtem meg ” egy picit. Akkor felteszem amit leírtak a fórumban.
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?Azt. 🙂
De ne aggódj, nálam is kde 3.5 van.
„Mindössze” annyi történik, hogy felpakolja neked a kde4-et, de továbbra is a kde 3 fog indulni.
Amíg át nem állítod. (Én nem tettem. Nem tetszik.)Nekem sem jött be a KDE4 így ezért „ijedtem meg ” egy picit. Akkor felteszem amit leírtak a fórumban.
Az elején már ezt találtam:
” Az építési vállalkozó megköveteli KDE4.1, hogy szereljék be, menjen KDE/KDE4 – openSUSE KDE4 tanulni OpenSuse-ban és felfedezés az 1-kattanás telepítőprogram vagy a következőt begépeli a terminálodba (üzembehelyezésbe fog egy kis időt igénybe venni); „
Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?
Az elején már ezt találtam:
” Az építési vállalkozó megköveteli KDE4.1, hogy szereljék be, menjen KDE/KDE4 – openSUSE KDE4 tanulni OpenSuse-ban és felfedezés az 1-kattanás telepítőprogram vagy a következőt begépeli a terminálodba (üzembehelyezésbe fog egy kis időt igénybe venni); „
Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?
-
SzerzőBejegyzés