Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178929
    Tony Magic
    Felhasználó

      csomag linux-kernel-headers-2.6.25-8.1.noarch -ot telepíti most a yast. Ami nekem van kernel : Linux 2.6.25.18-0.2-pae i686 . Nem okoz gondot? Most telepítem a kdenlive-hez amiket javasolnak a fórumban.

      Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178930
      Tony Magic
      Felhasználó

        csomag linux-kernel-headers-2.6.25-8.1.noarch -ot telepíti most a yast. Ami nekem van kernel : Linux 2.6.25.18-0.2-pae i686 . Nem okoz gondot? Most telepítem a kdenlive-hez amiket javasolnak a fórumban.

        Hozzászólás: Mi lesz a Linuxal, ha elterjed? #2178965
        Tony Magic
        Felhasználó

          Nem bánnám, ha félbutaságok helyett mondanál valami okosat is a feltett kérdésre kisbetu 😛

          Hozzászólás: Mi lesz a Linuxal, ha elterjed? #2178966
          Tony Magic
          Felhasználó

            Nem bánnám, ha félbutaságok helyett mondanál valami okosat is a feltett kérdésre kisbetu 😛

            Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178927
            Tony Magic
            Felhasználó
              strapal wrote:
              És még kőművest is igényel.

              Jön hamarosan 🙂

              Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178928
              Tony Magic
              Felhasználó
                strapal wrote:
                És még kőművest is igényel.

                Jön hamarosan 🙂

                Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178925
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?

                  Azt.  🙂
                  De ne aggódj, nálam is kde 3.5 van.
                  „Mindössze” annyi történik, hogy felpakolja neked a kde4-et, de továbbra is a kde 3 fog indulni.
                  Amíg át nem állítod. (Én nem tettem. Nem tetszik.)

                  Nekem sem jött be a KDE4 így ezért „ijedtem meg ” egy picit. Akkor felteszem amit leírtak a fórumban.

                  Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178926
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?

                    Azt.  🙂
                    De ne aggódj, nálam is kde 3.5 van.
                    „Mindössze” annyi történik, hogy felpakolja neked a kde4-et, de továbbra is a kde 3 fog indulni.
                    Amíg át nem állítod. (Én nem tettem. Nem tetszik.)

                    Nekem sem jött be a KDE4 így ezért „ijedtem meg ” egy picit. Akkor felteszem amit leírtak a fórumban.

                    Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178919
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Az elején már ezt találtam:

                      ” Az építési vállalkozó megköveteli KDE4.1, hogy szereljék be, menjen KDE/KDE4 – openSUSE KDE4 tanulni OpenSuse-ban és felfedezés az 1-kattanás telepítőprogram vagy a következőt begépeli a terminálodba (üzembehelyezésbe fog egy kis időt igénybe venni); „

                      Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?

                      Hozzászólás: kdenlive kifagy. #2178920
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Az elején már ezt találtam:

                        ” Az építési vállalkozó megköveteli KDE4.1, hogy szereljék be, menjen KDE/KDE4 – openSUSE KDE4 tanulni OpenSuse-ban és felfedezés az 1-kattanás telepítőprogram vagy a következőt begépeli a terminálodba (üzembehelyezésbe fog egy kis időt igénybe venni); „

                        Ez azt jelenti, hogy csak KDE 4 alatt megy a kdenlive?

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,708