Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ennyi van feltelepítve amit a képen lehet látni. A pacman-ról próbáltam leszedni a libgstfarsight-et, ám azt mondja a yast, hogy nem találja a repóban. Valahonnan le lehet még tölteni? A közösségi repókat mind kijelöltem, ám mégsem lete meg a yast.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:„Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magicA többit a packmanról telepítetted.
Ezzel miért kalózkodsz?A pacman-ról nem jön le a farsight. vagyis a yast szerint nincs a repóban.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:„Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magicA többit a packmanról telepítetted.
Ezzel miért kalózkodsz?A pacman-ról nem jön le a farsight. vagyis a yast szerint nincs a repóban.
kisbetu wrote:Mindjárt elolvasom.Mély hála tölt el, ha elolvasod és még imába is fogom tenni a neved, ha elmondod ez a sor mit jelent pontosan:
„libgstfarsight-0_10-0 == 0.0.3 számára nincs telepíthet? szolgáltató farsight2-0.0.3-3.1.i586[desktop] számára „🙂
A libgstfarsight-et próbáltam telepíteni, de ezt kaptam:
„Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic—
2008-12-02 11:53:43 farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
rpm output:
warning: /home/tony/Desktop/farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic2008-12-02 12:47:01 libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
rpm output:
warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic „kisbetu wrote:Mindjárt elolvasom.Mély hála tölt el, ha elolvasod és még imába is fogom tenni a neved, ha elmondod ez a sor mit jelent pontosan:
„libgstfarsight-0_10-0 == 0.0.3 számára nincs telepíthet? szolgáltató farsight2-0.0.3-3.1.i586[desktop] számára „🙂
A libgstfarsight-et próbáltam telepíteni, de ezt kaptam:
„Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic—
2008-12-02 11:53:43 farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
rpm output:
warning: /home/tony/Desktop/farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic2008-12-02 12:47:01 libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
rpm output:
warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic „Amennyiben jó oldalakat olvasgattam, az NTFS-3g működésének feltétele a FUSE elindulása, majd ennek segítségével mountolja a rendszer az NTFS-t. A rendszeremben a 3g fenn van. (jujj mit kapok ezért) A kérdésem az, hogyan vegyem rá a suse-t, hogy írjon is, ne csak olvassa az NTFS-t.
http://wiki.hup.hu/index.php/Ntfs-3g_telep%C3%ADt%C3%A9sAmennyiben jó oldalakat olvasgattam, az NTFS-3g működésének feltétele a FUSE elindulása, majd ennek segítségével mountolja a rendszer az NTFS-t. A rendszeremben a 3g fenn van. (jujj mit kapok ezért) A kérdésem az, hogyan vegyem rá a suse-t, hogy írjon is, ne csak olvassa az NTFS-t.
http://wiki.hup.hu/index.php/Ntfs-3g_telep%C3%ADt%C3%A9s2008-11-03-07:19 Hozzászólás: Debrecen környékén ( Bodaszőlőn ) milyen netet lehet használni? #2175630nastjakam wrote:isite.huKöszönöm, ha igaz amit a lapon írnak akkor van elég választási lehetőség.
2008-11-03-07:19 Hozzászólás: Debrecen környékén ( Bodaszőlőn ) milyen netet lehet használni? #2175631nastjakam wrote:isite.huKöszönöm, ha igaz amit a lapon írnak akkor van elég választási lehetőség.
2008-10-30-13:07 Hozzászólás: Debrecen környékén ( Bodaszőlőn ) milyen netet lehet használni? #2175616Köszönöm, akkor Böszörményben utána járok.
kisbetu már megenn igazad van 🙂 -
SzerzőBejegyzés