Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Tony Magic
    Felhasználó

      Ennyi van feltelepítve amit a képen lehet látni. A pacman-ról próbáltam leszedni a libgstfarsight-et, ám azt mondja a yast, hogy nem találja a repóban. Valahonnan le lehet még tölteni? A közösségi repókat mind kijelöltem, ám mégsem lete meg a yast.

      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        „Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
        error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic

        A többit a packmanról telepítetted.
        Ezzel miért kalózkodsz?

        A pacman-ról nem jön le a farsight. vagyis a yast szerint nincs a repóban.

        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          „Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
          error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic

          A többit a packmanról telepítetted.
          Ezzel miért kalózkodsz?

          A pacman-ról nem jön le a farsight. vagyis a yast szerint nincs a repóban.

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Mindjárt elolvasom.

            Mély hála tölt el, ha elolvasod és még imába is fogom tenni a neved, ha elmondod ez a sor mit jelent pontosan:
            „libgstfarsight-0_10-0 == 0.0.3 számára nincs telepíthet? szolgáltató farsight2-0.0.3-3.1.i586[desktop] számára „

            🙂

            A libgstfarsight-et próbáltam telepíteni, de ezt kaptam:

            „Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
            error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic


            2008-12-02 11:53:43 farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
            rpm output:
            warning: /home/tony/Desktop/farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
            error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic

            2008-12-02 12:47:01 libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
            rpm output:
            warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
            error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic „

            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Mindjárt elolvasom.

              Mély hála tölt el, ha elolvasod és még imába is fogom tenni a neved, ha elmondod ez a sor mit jelent pontosan:
              „libgstfarsight-0_10-0 == 0.0.3 számára nincs telepíthet? szolgáltató farsight2-0.0.3-3.1.i586[desktop] számára „

              🙂

              A libgstfarsight-et próbáltam telepíteni, de ezt kaptam:

              „Subprocess failed. Error: RPM failed: warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
              error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic


              2008-12-02 11:53:43 farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
              rpm output:
              warning: /home/tony/Desktop/farsight2-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
              error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic

              2008-12-02 12:47:01 libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm install failed
              rpm output:
              warning: /home/tony/Desktop/libgstfarsight-0_10-0-0.0.3-3.1.i586.rpm: Header V3 DSA signature: NOKEY, key ID 6ddc965e
              error: unpacking of archive failed: cpio: Bad magic „

              Tony Magic
              Felhasználó

                Amennyiben jó oldalakat olvasgattam, az NTFS-3g működésének feltétele a FUSE elindulása, majd ennek segítségével mountolja a rendszer az NTFS-t. A rendszeremben a 3g fenn van. (jujj mit kapok ezért) A kérdésem az, hogyan vegyem rá a suse-t, hogy írjon is, ne csak olvassa az NTFS-t.
                http://wiki.hup.hu/index.php/Ntfs-3g_telep%C3%ADt%C3%A9s

                Tony Magic
                Felhasználó

                  Amennyiben jó oldalakat olvasgattam, az NTFS-3g működésének feltétele a FUSE elindulása, majd ennek segítségével mountolja a rendszer az NTFS-t. A rendszeremben a 3g fenn van. (jujj mit kapok ezért) A kérdésem az, hogyan vegyem rá a suse-t, hogy írjon is, ne csak olvassa az NTFS-t.
                  http://wiki.hup.hu/index.php/Ntfs-3g_telep%C3%ADt%C3%A9s

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    nastjakam wrote:
                    isite.hu

                    Köszönöm, ha igaz amit a lapon írnak akkor van elég választási lehetőség.

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      nastjakam wrote:
                      isite.hu

                      Köszönöm, ha igaz amit a lapon írnak akkor van elég választási lehetőség.

                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Köszönöm, akkor Böszörményben utána járok.
                        kisbetu már megenn igazad van 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 2,708