Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂
Ja, hogy te egyszerre több példányban szeretnéd nézni!
Összehasonlítanád az eredményt, online, nézés közben!Fene a gusztusodat!
Ne mondd, hogy Te nem szereted stereo-ban nézni a filmet?! Tudod… ez a térhatású film titka 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂És egy csomó szabadidőd, mert nem nézel feleslegesen filmeket.
Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂És egy csomó szabadidőd, mert nem nézel feleslegesen filmeket.
Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Találkozott már valaki ilyennel?Persze.
Amikor valaki beletöröl a rendszerbe. 🙂Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂
Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Találkozott már valaki ilyennel?Persze.
Amikor valaki beletöröl a rendszerbe. 🙂Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂
Bbt wrote:Tony Magic wrote:OFF-
Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.AS/400 és lehet hinni nekik.
Köszi 🙂
Bbt wrote:Tony Magic wrote:OFF-
Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.AS/400 és lehet hinni nekik.
Köszi 🙂
uzsolt wrote:Ismerkedj meg a PATH változó rejtelmeivel meg a teljes útvonallal történő indítással.uzsolt nem tudom mit szeretek benned, de hogy mit utálok azt már igen :p
El fogom olvasni, ám attól még mondhatnál valamit, hogy mi lesz a sorsa 🙂kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Hol editálhatom a címet?Azért elárulom: a legelső hozzászólást kell editálni.
Neked is köszönöm 🙂
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Hol editálhatom a címet?Azért elárulom: a legelső hozzászólást kell editálni.
Neked is köszönöm 🙂
-
SzerzőBejegyzés