Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 10.3 mplayer nem indul #2171860
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂

      Ja, hogy te egyszerre több példányban szeretnéd nézni!
      Összehasonlítanád az eredményt, online, nézés közben!

      Fene a gusztusodat!

      Ne mondd, hogy Te nem szereted stereo-ban nézni a filmet?! Tudod… ez a térhatású film titka 🙂

      Hozzászólás: 10.3 mplayer nem indul #2171855
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂

        És egy csomó szabadidőd, mert nem nézel feleslegesen filmeket.

        Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂

        Hozzászólás: 10.3 mplayer nem indul #2171856
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂

          És egy csomó szabadidőd, mert nem nézel feleslegesen filmeket.

          Nézek, csak az mplayerrel és mással egyelőre nem 🙂

          Hozzászólás: 10.3 mplayer nem indul #2171851
          Tony Magic
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            Tony Magic wrote:
            Találkozott már valaki ilyennel?

            Persze.
            Amikor valaki beletöröl a rendszerbe.  🙂

            Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂

            Hozzászólás: 10.3 mplayer nem indul #2171852
            Tony Magic
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              Tony Magic wrote:
              Találkozott már valaki ilyennel?

              Persze.
              Amikor valaki beletöröl a rendszerbe.  🙂

              Jóvanna… így legalább lett plusz 500 mega szabadom 🙂

              Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170166
              Tony Magic
              Felhasználó
                Bbt wrote:
                Tony Magic wrote:
                OFF-
                Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.

                AS/400 és lehet hinni nekik.

                Köszi 🙂

                Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170167
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Bbt wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  OFF-
                  Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.

                  AS/400 és lehet hinni nekik.

                  Köszi 🙂

                  Hozzászólás: Nexuiz #2019363
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    Ismerkedj meg a PATH változó rejtelmeivel meg a teljes útvonallal történő indítással.

                    uzsolt nem tudom mit szeretek benned, de hogy mit utálok azt már igen :p
                    El fogom olvasni, ám attól még mondhatnál valamit, hogy mi lesz a sorsa 🙂

                    Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171160
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Hol editálhatom a címet?

                      Azért elárulom: a legelső hozzászólást kell editálni.

                      Neked is köszönöm 🙂

                      Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171161
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Tony Magic wrote:
                        Hol editálhatom a címet?

                        Azért elárulom: a legelső hozzászólást kell editálni.

                        Neked is köszönöm 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 2,708