Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171158
    Tony Magic
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Tony Magic wrote:
      Hülye vagyok, de nekem a téma részben ha átírtam a címet a suse rendben látszik, itt a fórumban viszont ki van hagyva a s betű. Hol editálhatom a címet?

      Megoldottam.
      Persze egypár papírzsebkendőt elhasználtam, hogy a homlokomról letöröljem az izzadságcseppeket, de
      MEGCSINÁLTAM!
      ;D ;D ;D

      Hótt rendes vagy, köszönöm .:)

      Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171159
      Tony Magic
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        Tony Magic wrote:
        Hülye vagyok, de nekem a téma részben ha átírtam a címet a suse rendben látszik, itt a fórumban viszont ki van hagyva a s betű. Hol editálhatom a címet?

        Megoldottam.
        Persze egypár papírzsebkendőt elhasználtam, hogy a homlokomról letöröljem az izzadságcseppeket, de
        MEGCSINÁLTAM!
        ;D ;D ;D

        Hótt rendes vagy, köszönöm .:)

        Hozzászólás: Nexuiz #2019361
        Tony Magic
        Felhasználó
          Vladi wrote:
          Kapaszkodj meg! Még csak törölnöd sem kell.  😀

          És mi lesz a régi Nexuiz-el, ha teszem azt máshová bontom ki az újat?

          Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171150
          Tony Magic
          Felhasználó

            Hülye vagyok, de nekem a téma részben ha átírtam a címet a suse rendben látszik, itt a fórumban viszont ki van hagyva a s betű. Hol editálhatom a címet?

            Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171151
            Tony Magic
            Felhasználó

              Hülye vagyok, de nekem a téma részben ha átírtam a címet a suse rendben látszik, itt a fórumban viszont ki van hagyva a s betű. Hol editálhatom a címet?

              Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171140
              Tony Magic
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                Tony Magic wrote:
                Amíg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 11.0 teljesen stabil addig nem merem ezt a rendszert lenyesni, mert ha jól tudom a 11.0-ra nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni.

                Mi győzne meg a 11.0 stabilitásáról?
                Ezt a „nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni” honnan szedted?

                Na most akkor ha jól értem megmarad minden progim, beállításom, ha 11.0-ra upgrade-lem a 10.3-at? Linket tudtok adni, vagy elmondja valaki, hogy miképpen lehet ezt biztonságosan megtenni?

                Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171141
                Tony Magic
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  Amíg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 11.0 teljesen stabil addig nem merem ezt a rendszert lenyesni, mert ha jól tudom a 11.0-ra nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni.

                  Mi győzne meg a 11.0 stabilitásáról?
                  Ezt a „nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni” honnan szedted?

                  Na most akkor ha jól értem megmarad minden progim, beállításom, ha 11.0-ra upgrade-lem a 10.3-at? Linket tudtok adni, vagy elmondja valaki, hogy miképpen lehet ezt biztonságosan megtenni?

                  Hozzászólás: Nexuiz #2019359
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    Vladi wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Nem kell installálni kicsomagolás után?

                    Nem kell. Előre forgatott módon terjesztik. Csak kicsomagolod valahová futtathatóvá teszed a megfelelő binárist – több is van – és elindítod. A beállításokat megtartja, mert eleve a /home-ban keresi.

                    Ami most fent van nexuiz azt törölnöm kell gondolom előtte, hogy kicsomagolom a játékot..

                    Hozzászólás: Nexuiz #2019356
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      Vladi wrote:
                      Hali!

                      Várni kell, hogy feltegyék. Egyébként nem egy ördöngösség telepíteni.
                      Ki kell tömöríteni, futás jogot adni a binárisnak és… kész is. 🙂

                      Nem kell installálni kicsomagolás után?

                      Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171134
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        strapal wrote:
                        Ha újabb kernel kell, akkor talán egyszerűbb lenne a 10.3-adat 11.0-ra cserélni – legalábbis ez a biztonságos útja a dolognak. Én arra lennék inkább kiváncsi, hogy miért nem teszed ezt meg?

                        Amíg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 11.0 teljesen stabil addig nem merem ezt a rendszert lenyesni, mert ha jól tudom a 11.0-ra nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 2,708