Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
strapal wrote:Ha újabb kernel kell, akkor talán egyszerűbb lenne a 10.3-adat 11.0-ra cserélni – legalábbis ez a biztonságos útja a dolognak. Én arra lennék inkább kiváncsi, hogy miért nem teszed ezt meg?
Amíg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 11.0 teljesen stabil addig nem merem ezt a rendszert lenyesni, mert ha jól tudom a 11.0-ra nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni.
nekem a 2.4.0 van meg és látom, hogy játék kezdete előtt írja egy ablakocska, hogy van már ebből a játékból 2.4.2 verzió is. Kerestem a repókban, de nem leltem ezt a frissítést. Tud valaki suse 10.3-ra repót, ahonnan a játékok frissülnek, vagy ez csak jóval később kerül be?
kisbetu wrote:Csak humoros próbált lenni. GNU humor: mindenki annyit tesz hozzá, amennyi tőle telik.🙂
kisbetu wrote:Csak humoros próbált lenni. GNU humor: mindenki annyit tesz hozzá, amennyi tőle telik.🙂
Vector ! Használom már nagyon régen ezt az izét és nagyon jól megy. Kitűnően lehet vele, meg még szép is. A windows után felüdülést jelent, ha . Meg vagyok vele elégedve és ha feltelepítem, biztos, hogy jól fogom majd használni. Gratulálok !
Ui… egy aljas pillanatomban írtam mindezt, egyébként pedig örülök, ha pozitív visszajelzést kapsz 🙂
Vector ! Használom már nagyon régen ezt az izét és nagyon jól megy. Kitűnően lehet vele, meg még szép is. A windows után felüdülést jelent, ha . Meg vagyok vele elégedve és ha feltelepítem, biztos, hogy jól fogom majd használni. Gratulálok !
Ui… egy aljas pillanatomban írtam mindezt, egyébként pedig örülök, ha pozitív visszajelzést kapsz 🙂
elmariachi wrote:Sziasztok!SMC 2635w wifi kártyával csatlakoznék a wifi routerhez (teljesen védtelen), de valami nem OK. Az ssid-t látja, látszólag csatlakozik, de valami extrém IP címet kap, és nem működik a NET.
Ha beírok egy statikus IP címet, azzal is csak látszólag csatlakozik: net nem megy, de az írja ki, hogy csatlakozott.Mi lehet a megoldás?
Előre is kösz a segítséget!
dhcp van kijelölve?
elmariachi wrote:Sziasztok!SMC 2635w wifi kártyával csatlakoznék a wifi routerhez (teljesen védtelen), de valami nem OK. Az ssid-t látja, látszólag csatlakozik, de valami extrém IP címet kap, és nem működik a NET.
Ha beírok egy statikus IP címet, azzal is csak látszólag csatlakozik: net nem megy, de az írja ki, hogy csatlakozott.Mi lehet a megoldás?
Előre is kösz a segítséget!
dhcp van kijelölve?
You cannot make an Audio Call. Please install Farsight2 and try again.
Kerestem a yasttal, nem találta ezt a programot. Van valakinek ötlete? A kameraképet átlövöm, hangot csak hangüzenetként tudok most továbbítani.
Itt találtam valamit a suse 10.3-ra való repo-t, de nem értem pontosan, hogy mit akart vele a hozzászólás beküldője. A 29-es hsz-ban van a repo.
http://www.suseitalia.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=15142&start=20Wait wrote:Ha külső hálóról nem, akkor kalapáccsal vagy ahogy tetszik.Ahha.. szóval Te már jársz hacker kurzusra? 🙂
-
SzerzőBejegyzés