Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse 10.3 kernel miért nem a legújabb? #2171135
    Tony Magic
    Felhasználó
      strapal wrote:
      Ha újabb kernel kell, akkor talán egyszerűbb lenne a 10.3-adat 11.0-ra cserélni – legalábbis ez a biztonságos útja a dolognak. Én arra lennék inkább kiváncsi, hogy miért nem teszed ezt meg?

      Amíg nem vagyok meggyőződve arról, hogy a 11.0 teljesen stabil addig nem merem ezt a rendszert lenyesni, mert ha jól tudom a 11.0-ra nem lehet upgradelni, csak friss telepítést csinálni.

      Hozzászólás: Nexuiz #2019354
      Tony Magic
      Felhasználó

        nekem a 2.4.0 van meg és látom, hogy játék kezdete előtt írja egy ablakocska, hogy van már ebből a játékból 2.4.2 verzió is. Kerestem a repókban, de nem leltem ezt a frissítést. Tud valaki suse 10.3-ra repót, ahonnan a játékok frissülnek, vagy ez csak jóval később kerül be?

        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Csak humoros próbált lenni. GNU humor: mindenki annyit tesz hozzá, amennyi tőle telik.

          🙂

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Csak humoros próbált lenni. GNU humor: mindenki annyit tesz hozzá, amennyi tőle telik.

            🙂

            Tony Magic
            Felhasználó

              Vector ! Használom már nagyon régen ezt az izét és nagyon jól megy. Kitűnően lehet vele, meg még szép is. A windows után felüdülést jelent, ha . Meg vagyok vele elégedve és ha feltelepítem, biztos, hogy jól fogom majd használni. Gratulálok !

              Ui… egy aljas pillanatomban írtam mindezt, egyébként pedig örülök, ha pozitív visszajelzést kapsz 🙂

              Tony Magic
              Felhasználó

                Vector ! Használom már nagyon régen ezt az izét és nagyon jól megy. Kitűnően lehet vele, meg még szép is. A windows után felüdülést jelent, ha . Meg vagyok vele elégedve és ha feltelepítem, biztos, hogy jól fogom majd használni. Gratulálok !

                Ui… egy aljas pillanatomban írtam mindezt, egyébként pedig örülök, ha pozitív visszajelzést kapsz 🙂

                Hozzászólás: SMC 2635w wifi kártya #2170822
                Tony Magic
                Felhasználó
                  elmariachi wrote:
                  Sziasztok!

                  SMC 2635w wifi kártyával csatlakoznék a wifi routerhez (teljesen védtelen), de valami nem OK. Az ssid-t látja, látszólag csatlakozik, de valami extrém IP címet kap, és nem működik a NET.
                  Ha beírok egy statikus IP címet, azzal is csak látszólag csatlakozik: net nem megy, de az írja ki, hogy csatlakozott.

                  Mi lehet a megoldás?

                  Előre is kösz a segítséget!

                  dhcp van kijelölve?

                  Hozzászólás: SMC 2635w wifi kártya #2170823
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    elmariachi wrote:
                    Sziasztok!

                    SMC 2635w wifi kártyával csatlakoznék a wifi routerhez (teljesen védtelen), de valami nem OK. Az ssid-t látja, látszólag csatlakozik, de valami extrém IP címet kap, és nem működik a NET.
                    Ha beírok egy statikus IP címet, azzal is csak látszólag csatlakozik: net nem megy, de az írja ki, hogy csatlakozott.

                    Mi lehet a megoldás?

                    Előre is kösz a segítséget!

                    dhcp van kijelölve?

                    Hozzászólás: aMSN és a videó-csevej #2056654
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      You cannot make an Audio Call. Please install Farsight2 and try again.

                      Kerestem a yasttal, nem találta ezt a programot. Van valakinek ötlete? A kameraképet átlövöm, hangot csak hangüzenetként tudok most továbbítani.

                      Itt találtam valamit a suse 10.3-ra való repo-t, de nem értem pontosan, hogy mit akart vele a hozzászólás beküldője. A 29-es hsz-ban van a repo.
                      http://www.suseitalia.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=15142&start=20

                      Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170098
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        Wait wrote:
                        Ha külső hálóról nem, akkor kalapáccsal vagy ahogy tetszik.

                        Ahha.. szóval Te már jársz hacker kurzusra? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,708