Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170099
    Tony Magic
    Felhasználó
      Wait wrote:
      Ha külső hálóról nem, akkor kalapáccsal vagy ahogy tetszik.

      Ahha.. szóval Te már jársz hacker kurzusra? 🙂

      Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170094
      Tony Magic
      Felhasználó
        Wait wrote:
        OFF
        Regisztrálni tud, de a Linuxforum.hu már nem tűnik fel a címsorban.
        /OFF

        Nem vagyok paranoiás, de feltörhetetlen rendszer egyszerűen nem létezik. Hogy rootkit vagy támadás vagy akármi, az már mindegy.

        OFF-
        Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.

        Hozzászólás: Phalax trójai for linux #2170095
        Tony Magic
        Felhasználó
          Wait wrote:
          OFF
          Regisztrálni tud, de a Linuxforum.hu már nem tűnik fel a címsorban.
          /OFF

          Nem vagyok paranoiás, de feltörhetetlen rendszer egyszerűen nem létezik. Hogy rootkit vagy támadás vagy akármi, az már mindegy.

          OFF-
          Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.

          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Ha a gép ugyanaz, akkor mindenképpen a netbeállítások (incl. firewall) környékét kell górcső alá venni.

            Köszönöm a tippet, holnap ráguglizok a dologra, kíváncsivá tett a jelenség.

            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Ha a gép ugyanaz, akkor mindenképpen a netbeállítások (incl. firewall) környékét kell górcső alá venni.

              Köszönöm a tippet, holnap ráguglizok a dologra, kíváncsivá tett a jelenség.

              Tony Magic
              Felhasználó

                Haza jöttem, adsl-ről simán megy a frissítés. Sajnos nekem nincsen vodafonos modemem, csak használtam egy kölcsön modemet, így nem tudom most összehasonlítani, hogy miért megy innen a frissítés és miért nem tudtam a vodás modemről. 🙁

                Tony Magic
                Felhasználó

                  Haza jöttem, adsl-ről simán megy a frissítés. Sajnos nekem nincsen vodafonos modemem, csak használtam egy kölcsön modemet, így nem tudom most összehasonlítani, hogy miért megy innen a frissítés és miért nem tudtam a vodás modemről. 🙁

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    Nem olvastam el amit találtál, de én kijelölés után a ctrl+c / v -vel szoktam átmozgatni az elemeket

                    Azzal még a kép nincsen fixálva, előtte fixálni kell, majd utána menteni. Amit írtam linket azon nagyon sok egyéb okosság is van, teljesen érthető még nekem is 🙂

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      Nem olvastam el amit találtál, de én kijelölés után a ctrl+c / v -vel szoktam átmozgatni az elemeket

                      Azzal még a kép nincsen fixálva, előtte fixálni kell, majd utána menteni. Amit írtam linket azon nagyon sok egyéb okosság is van, teljesen érthető még nekem is 🙂

                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        http://primandras.hu/gimp/gimp_tourist.html

                        Itt találtam hozzá leírást.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 2,708