Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Wait wrote:Ha külső hálóról nem, akkor kalapáccsal vagy ahogy tetszik.
Ahha.. szóval Te már jársz hacker kurzusra? 🙂
Wait wrote:OFF
Regisztrálni tud, de a Linuxforum.hu már nem tűnik fel a címsorban.
/OFFNem vagyok paranoiás, de feltörhetetlen rendszer egyszerűen nem létezik. Hogy rootkit vagy támadás vagy akármi, az már mindegy.
OFF-
Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.Wait wrote:OFF
Regisztrálni tud, de a Linuxforum.hu már nem tűnik fel a címsorban.
/OFFNem vagyok paranoiás, de feltörhetetlen rendszer egyszerűen nem létezik. Hogy rootkit vagy támadás vagy akármi, az már mindegy.
OFF-
Állítólag valami A400-as vagy mifene IBM speciális oprendszer feltörhetetlen. Ha jól tudom ez a rendszer védi ma Magyarországon a nagyobb bankokat és egyéb pénzintézeteket. Ha hinni lehet az egyik ott dolgozó rendszergarázdának.kisbetu wrote:Ha a gép ugyanaz, akkor mindenképpen a netbeállítások (incl. firewall) környékét kell górcső alá venni.Köszönöm a tippet, holnap ráguglizok a dologra, kíváncsivá tett a jelenség.
kisbetu wrote:Ha a gép ugyanaz, akkor mindenképpen a netbeállítások (incl. firewall) környékét kell górcső alá venni.Köszönöm a tippet, holnap ráguglizok a dologra, kíváncsivá tett a jelenség.
Haza jöttem, adsl-ről simán megy a frissítés. Sajnos nekem nincsen vodafonos modemem, csak használtam egy kölcsön modemet, így nem tudom most összehasonlítani, hogy miért megy innen a frissítés és miért nem tudtam a vodás modemről. 🙁
Haza jöttem, adsl-ről simán megy a frissítés. Sajnos nekem nincsen vodafonos modemem, csak használtam egy kölcsön modemet, így nem tudom most összehasonlítani, hogy miért megy innen a frissítés és miért nem tudtam a vodás modemről. 🙁
VectoR wrote:Nem olvastam el amit találtál, de én kijelölés után a ctrl+c / v -vel szoktam átmozgatni az elemeketAzzal még a kép nincsen fixálva, előtte fixálni kell, majd utána menteni. Amit írtam linket azon nagyon sok egyéb okosság is van, teljesen érthető még nekem is 🙂
VectoR wrote:Nem olvastam el amit találtál, de én kijelölés után a ctrl+c / v -vel szoktam átmozgatni az elemeketAzzal még a kép nincsen fixálva, előtte fixálni kell, majd utána menteni. Amit írtam linket azon nagyon sok egyéb okosság is van, teljesen érthető még nekem is 🙂
http://primandras.hu/gimp/gimp_tourist.html
Itt találtam hozzá leírást.
-
SzerzőBejegyzés