Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://primandras.hu/gimp/gimp_tourist.html
Itt találtam hozzá leírást.
kisbetu wrote:Böngészővel látod a forrásaidat?
Pingelni sem tudod őket?(Nem lehet, hogy már hanyagolják a 10.3-at? Ez csak worst case, ördögöt a falra ötlet…)
Böngészővel bele tudok menni a forrásokba, látom az adatokat, ezért is meglepő számomra.
kisbetu wrote:Böngészővel látod a forrásaidat?
Pingelni sem tudod őket?(Nem lehet, hogy már hanyagolják a 10.3-at? Ez csak worst case, ördögöt a falra ötlet…)
Böngészővel bele tudok menni a forrásokba, látom az adatokat, ezért is meglepő számomra.
kisbetu wrote:Ha mással netezel, akkor mennek?Most nem tudom kipróbálni, mert nem vagyok otthon, de eddig ment mindenhonnan a frissítés, ha adsl-t használtam.
kisbetu wrote:Ha mással netezel, akkor mennek?Most nem tudom kipróbálni, mert nem vagyok otthon, de eddig ment mindenhonnan a frissítés, ha adsl-t használtam.
VectoR wrote:a flash4linux milyen állapotban lehet ? abban több mozgást lehetne kivitelezni, esetleg nézd meg..Köszönöm, ma felteszem és kipróbálom.
VectoR wrote:a flash4linux milyen állapotban lehet ? abban több mozgást lehetne kivitelezni, esetleg nézd meg..Köszönöm, ma felteszem és kipróbálom.
vizsla wrote:Ez csinál „megadott frame” db réteget, minden rétegre rárak egy földgömböt, amikre a megrajtolt képedet* leképezi 360/”megadott frame(i)” forgatással.
Ez így még nem animáció. Ezt le kell menteni animációként. (pl. gif-ani.)* ne üres lap legyen, mer annak nincs értelme, mert mindegyik helyzetben ugyanolyan lesz
Természetesen nem üres lappal gyakorlok 🙂
Köszönöm a segítséget, műxik így már 🙂vizsla wrote:Ez csinál „megadott frame” db réteget, minden rétegre rárak egy földgömböt, amikre a megrajtolt képedet* leképezi 360/”megadott frame(i)” forgatással.
Ez így még nem animáció. Ezt le kell menteni animációként. (pl. gif-ani.)* ne üres lap legyen, mer annak nincs értelme, mert mindegyik helyzetben ugyanolyan lesz
Természetesen nem üres lappal gyakorlok 🙂
Köszönöm a segítséget, műxik így már 🙂vizsla wrote:No pl.
http://herselfswebtools.com/2007/06/how-to-do-page-curls-in-gimp.html
Nem animáció (önmagában), de látványos. 🙂Tetszik, megnézem mit tudok belőle kihozni 🙂
-
SzerzőBejegyzés