Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:No pl.
http://herselfswebtools.com/2007/06/how-to-do-page-curls-in-gimp.html
Nem animáció (önmagában), de látványos. 🙂Tetszik, megnézem mit tudok belőle kihozni 🙂
vizsla wrote:Hát igen, ez így szívás. 🙂
Esetleg valami latex-ben meg lehetne csinálni, de az kezdőnek nem egyszerű.
ppt az szívás, mert „semmi” nem úgy fog meglenni, ahogy egy másik gépen.
Ha video, az még kivitelezhető, mert pl. gimppel tuti lehet ilyeneket csinálni és azt össze lehet valami avi-vá, mpeg-gé fűzni. Bár én kombinálnám az oodraw-val, mert ott meg a szöveget könnyebb megcsinálni. (De az animáció, az nagy munka! Szóval én a könyvnyitogatást hanyagolnám a helyedbe, maximum egy kinyitás belefér (pár gimppel készült kockával) az első (ppt/impress) kockára, a többin csak a szöveg változna. És a kimenet pdf lenne, azzal jobban jársz, mint a ppt-vel, ugyanis már egy ő betűvel is lehet szívás.)Köszönöm az ötletedet, a Gimp-es megrajzolt lapokban látok fantáziát.
vizsla wrote:Hát igen, ez így szívás. 🙂
Esetleg valami latex-ben meg lehetne csinálni, de az kezdőnek nem egyszerű.
ppt az szívás, mert „semmi” nem úgy fog meglenni, ahogy egy másik gépen.
Ha video, az még kivitelezhető, mert pl. gimppel tuti lehet ilyeneket csinálni és azt össze lehet valami avi-vá, mpeg-gé fűzni. Bár én kombinálnám az oodraw-val, mert ott meg a szöveget könnyebb megcsinálni. (De az animáció, az nagy munka! Szóval én a könyvnyitogatást hanyagolnám a helyedbe, maximum egy kinyitás belefér (pár gimppel készült kockával) az első (ppt/impress) kockára, a többin csak a szöveg változna. És a kimenet pdf lenne, azzal jobban jársz, mint a ppt-vel, ugyanis már egy ő betűvel is lehet szívás.)Köszönöm az ötletedet, a Gimp-es megrajzolt lapokban látok fantáziát.
uzsolt wrote:Gyk.: addig, amíg jól meg nem jelenik, nyomogasd a ctr+r-et. Ui. nem teljesen tökéletes az az iwiw (és még finom voltam és nőies, a kedvencemet majd lehet, hogy csatolom a szánalmasba 🙂 ).Próbálgattam, nyomogatom Én a ctrl+r -t, már 20X megtettem, de nem műxik. Opera alatt viszont tökéletes.
uzsolt wrote:Gyk.: addig, amíg jól meg nem jelenik, nyomogasd a ctr+r-et. Ui. nem teljesen tökéletes az az iwiw (és még finom voltam és nőies, a kedvencemet majd lehet, hogy csatolom a szánalmasba 🙂 ).Próbálgattam, nyomogatom Én a ctrl+r -t, már 20X megtettem, de nem műxik. Opera alatt viszont tökéletes.
uzsolt wrote:Code:while (míg meg nem jelenik); do press ctrl+r; doneHajajjj… kezdődik megint, hogy nem fogok semmit sem érteni amit írsz uzsolt? 🙂
uzsolt wrote:Code:while (míg meg nem jelenik); do press ctrl+r; doneHajajjj… kezdődik megint, hogy nem fogok semmit sem érteni amit írsz uzsolt? 🙂
Soltan wrote:Már miért ne lenne driver hozzá: http://www.betavine.net/bvportal/web/linux_driversAzzal nekem nem ment, már tegnap előtt feltettem, függőségeket hiányol a driver olyanokat is amik fenn vannak. Ám amit uzsolt adott linket, azt elolvasva és pontosan követve az utasításokat, szépen megy a netem.
Soltan wrote:Már miért ne lenne driver hozzá: http://www.betavine.net/bvportal/web/linux_driversAzzal nekem nem ment, már tegnap előtt feltettem, függőségeket hiányol a driver olyanokat is amik fenn vannak. Ám amit uzsolt adott linket, azt elolvasva és pontosan követve az utasításokat, szépen megy a netem.
uzsolt wrote:De az lsusb még most se sikerült.
Ötleteket meg innen meríthetsz.Nagyon szépen köszönöm, tökéletesen működik a leírás alapján.
-
SzerzőBejegyzés