Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:De az lsusb még most se sikerült.
Ötleteket meg innen meríthetsz.Nagyon szépen köszönöm, tökéletesen működik a leírás alapján.
uzsolt wrote:Tony Magic wrote:Hol botlott meg a logikám?Tony Magic wrote:Csatoltam az lsmod és az lsusb-t is egy file-ben.Jóvanna, most jutott eszembe , hogy kihagytam, miközben főzök… :p
uzsolt wrote:Tony Magic wrote:Hol botlott meg a logikám?Tony Magic wrote:Csatoltam az lsmod és az lsusb-t is egy file-ben.Jóvanna, most jutott eszembe , hogy kihagytam, miközben főzök… :p
uzsolt, kisbetu kapás van ;D
uzsolt, kisbetu kapás van ;D
Ezt találtam az óra illetve a dátum beállítására:
rootkent: date MMDDhhmmss (honap-nap-ora-perc-mp)
hwclock –systohc (ezzel BIOS-t is updateeled)Beállítható ezzel a dátum-óra-perc, ám a másodpercet már nem fogadta el.
Ezt találtam az óra illetve a dátum beállítására:
rootkent: date MMDDhhmmss (honap-nap-ora-perc-mp)
hwclock –systohc (ezzel BIOS-t is updateeled)Beállítható ezzel a dátum-óra-perc, ám a másodpercet már nem fogadta el.
kisbetu wrote:(((Nem vagy te egy kicsit fáradt mostanában? Régen nem voltak ennyire logikátlan kérdéseid.)))De igen, fáradt vagyok….
kisbetu wrote:(((Nem vagy te egy kicsit fáradt mostanában? Régen nem voltak ennyire logikátlan kérdéseid.)))De igen, fáradt vagyok….
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:a Can’t init input joystick
rész mit jelent?Szerintem (tisztán nyelvtanilag, nem linukszilag) azt jelenti, hogy szeretné használni a joystick nevű eszközt, de ez nem sikerül neki.
Akkor a következő kérdésem, hogy a joystick milyen módon kapcsolódik egy film lejátszásához?
-
SzerzőBejegyzés