Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Dekódoló bővítmény #2169285
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      a Can’t init input joystick
      rész mit jelent?

      Szerintem (tisztán nyelvtanilag, nem linukszilag) azt jelenti, hogy szeretné használni a joystick nevű eszközt, de ez nem sikerül neki.

      Akkor a következő kérdésem, hogy a joystick milyen módon kapcsolódik egy  film lejátszásához?

      Tony Magic
      Felhasználó
        zoltan22 wrote:
        Es a suse-nek fog kelleni az a gep?

        openSUSE 10.3
        Hardware Requirements

        Main memory: At least 256 MB; 512 MB recommended

        Erről beszéltem Kojak-nak 🙂

        Tony Magic
        Felhasználó
          zoltan22 wrote:
          Es a suse-nek fog kelleni az a gep?

          openSUSE 10.3
          Hardware Requirements

          Main memory: At least 256 MB; 512 MB recommended

          Erről beszéltem Kojak-nak 🙂

          Tony Magic
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Tony Magic wrote:
            Fogsz csodálkozni, ha elmondom, hogy a laptopomban 96MB memória mellett nem mentek fel az említett disztrók Mr Kojak  😛

            uzsolt wrote:
            És azt a híres-neves _tmpfs=0 opciót próbáltad már?
            Egyébként mi a pontos hibaüzenet?

            Nyugi béby, eljön annak is az ideje 🙂

            Tony Magic
            Felhasználó
              uzsolt wrote:
              Tony Magic wrote:
              Fogsz csodálkozni, ha elmondom, hogy a laptopomban 96MB memória mellett nem mentek fel az említett disztrók Mr Kojak  😛

              uzsolt wrote:
              És azt a híres-neves _tmpfs=0 opciót próbáltad már?
              Egyébként mi a pontos hibaüzenet?

              Nyugi béby, eljön annak is az ideje 🙂

              Hozzászólás: Dekódoló bővítmény #2169280
              Tony Magic
              Felhasználó

                libdvdcss fenn van már a 11.0-ban, vagy azt is fel kell tenni? Azt elmondhatná valaki aki okos ebben a témában, hogy a Can’t init input joystick
                rész mit jelent?

                Hozzászólás: Dekódoló bővítmény #2169281
                Tony Magic
                Felhasználó

                  libdvdcss fenn van már a 11.0-ban, vagy azt is fel kell tenni? Azt elmondhatná valaki aki okos ebben a témában, hogy a Can’t init input joystick
                  rész mit jelent?

                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    uzsolt wrote:
                    hogy hónapokkal ezelőtt kevesellte a suse 10.1 meg a 10.2 is a memóriát

                    Tegnap mintha azt olvastam volna tőle, hogy sürgős a téma.
                    Nincs itt ellentmondás?

                    (Pl. emlékezhetek rosszul is, de most épp nincs kedvem keresni.)

                    Szintén érvényes az uzsoltnak írt  😛

                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      uzsolt wrote:
                      hogy hónapokkal ezelőtt kevesellte a suse 10.1 meg a 10.2 is a memóriát

                      Tegnap mintha azt olvastam volna tőle, hogy sürgős a téma.
                      Nincs itt ellentmondás?

                      (Pl. emlékezhetek rosszul is, de most épp nincs kedvem keresni.)

                      Szintén érvényes az uzsoltnak írt  😛

                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Hahó!!! Azóta megtörtént az, hogy a memória mérete a háromszorosára duzzadt!!!
                        Vagy már elfeledted vala?
                        [/quot

                        uzsolt wrote:
                        birno wrote:
                        Wow, uzsolt, ilyennek se „láttalak” még. 🙂

                        Akkor egy új oldalamról ismertél meg 🙂
                        kisbetu fején találta szöget a jó topiknyitó post inspiráló hatásáról (főleg az a nincs-időm-rész). Meg persze az utolsó TM-féle hozzászólás is jó, hogy hónapokkal ezelőtt kevesellte a suse 10.1 meg a 10.2 is a memóriát, de arról valahogy elfeledkezik, hogy épp most bővítette. Ez egy kicsit fájt (nekem legalábbis).
                        Úgy látszik, nekem kell nyilvántartanom, milyen a hardverállománya…

                        Fogsz csodálkozni, ha elmondom, hogy a laptopomban 96MB memória mellett nem mentek fel az említett disztrók Mr Kojak  😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,221-1,230 / 2,708