Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: opensuse 11 #2165036
    Tony Magic
    Felhasználó

      OFF-

      Megkérem a fórumozó társaimat, hogy ne használjanak warez Linuxot, vagy ha erre vetemedik, akkor ne reklámozza, hogy ingyenesen akarja használni ! Tessék szépen elfáradni és megvenni a bótban ott, ahun a zixpét is árujják. Na csak ennyit akartam szólanni.

      ON-

      Hozzászólás: opensuse 11 #2165037
      Tony Magic
      Felhasználó

        OFF-

        Megkérem a fórumozó társaimat, hogy ne használjanak warez Linuxot, vagy ha erre vetemedik, akkor ne reklámozza, hogy ingyenesen akarja használni ! Tessék szépen elfáradni és megvenni a bótban ott, ahun a zixpét is árujják. Na csak ennyit akartam szólanni.

        ON-

        Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166073
        Tony Magic
        Felhasználó

          Nem az a baj, hogy titkosított a zenefile, hanem az, hogy csak windózos rendszeren tudod meghallgatni és mi ki vagyunk ebből zárva, akik Linux-ot használunk.

          Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166074
          Tony Magic
          Felhasználó

            Nem az a baj, hogy titkosított a zenefile, hanem az, hogy csak windózos rendszeren tudod meghallgatni és mi ki vagyunk ebből zárva, akik Linux-ot használunk.

            Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166063
            Tony Magic
            Felhasználó
              uzsolt wrote:
              Tony Magic wrote:
              Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.
              Tehát ezt úgy kell érteni, hogy csak azon a gépen lehet lejátszani, ahol letöltötted (feltéve, hogy win alatt történt a dolog)? Ekkor egy új gép (ergó új win) vásárlása esetén ill. win újratelepítés/frissítés után kampec a letöltött muzsikának?

              Nem értem magam sem, így ezért kérem annak a véleményét aki átlátja ezt. Vector remélem benézel és segítesz megfejteni. Azt nem értem, hogy milyen jogon zárnak ki bennünket Linuxosokat a vásárlásból?

              Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166064
              Tony Magic
              Felhasználó
                uzsolt wrote:
                Tony Magic wrote:
                Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.
                Tehát ezt úgy kell érteni, hogy csak azon a gépen lehet lejátszani, ahol letöltötted (feltéve, hogy win alatt történt a dolog)? Ekkor egy új gép (ergó új win) vásárlása esetén ill. win újratelepítés/frissítés után kampec a letöltött muzsikának?

                Nem értem magam sem, így ezért kérem annak a véleményét aki átlátja ezt. Vector remélem benézel és segítesz megfejteni. Azt nem értem, hogy milyen jogon zárnak ki bennünket Linuxosokat a vásárlásból?

                Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166541
                Tony Magic
                Felhasználó
                  uzsolt wrote:
                  Akár. De a legbiztosabb, ha be se kapcsolod a géped 🙂

                  Sőt ! Nem kell gépet venni 😛

                  Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166542
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    uzsolt wrote:
                    Akár. De a legbiztosabb, ha be se kapcsolod a géped 🙂

                    Sőt ! Nem kell gépet venni 😛

                    Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166537
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      Linux.RST.B is a linux-based virus that infects ELF files…
                      gugli első találat…

                      Az más kérdés, hogy júzerként mit fog fertőzni…

                      Köszönöm, utána olvastam, tehát védekezni ellenük úgy érdemes, hogy frissíted a kerneledet állandóan, illetve a biztonsági frissítéseket sem hanyagolod el.

                      Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166538
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Linux.RST.B is a linux-based virus that infects ELF files…
                        gugli első találat…

                        Az más kérdés, hogy júzerként mit fog fertőzni…

                        Köszönöm, utána olvastam, tehát védekezni ellenük úgy érdemes, hogy frissíted a kerneledet állandóan, illetve a biztonsági frissítéseket sem hanyagolod el.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 2,708