Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166533
    Tony Magic
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      Tony Magic wrote:
      Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? )  🙂

      Biztos vagy benne!?!?
      Ui:
      (16.05.10) blackpanther.hu:
      /home/vector/.evolution/mail/local/Drafts: Linux.RST.B FOUND
      /home/vector/.evolution/mail/local/Inbox: Email.Phishing.DblDom-39 FOUND

      (16.05.20) blackpanther.hu: ott egy Linux-os vírus!

      Ha jól értelek neked a mélen keresztül beérkezett vírus a Linux rendszeredet tudja fertőzni?

      Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166534
      Tony Magic
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        Tony Magic wrote:
        Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? )  🙂

        Biztos vagy benne!?!?
        Ui:
        (16.05.10) blackpanther.hu:
        /home/vector/.evolution/mail/local/Drafts: Linux.RST.B FOUND
        /home/vector/.evolution/mail/local/Inbox: Email.Phishing.DblDom-39 FOUND

        (16.05.20) blackpanther.hu: ott egy Linux-os vírus!

        Ha jól értelek neked a mélen keresztül beérkezett vírus a Linux rendszeredet tudja fertőzni?

        Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166525
        Tony Magic
        Felhasználó
          dtommy79 wrote:
          Sziasztok,

          Egyelőre még csak gondolkodom rajta, hogy lecseréljem a windowsomat, a sok crash miatt már kezd tele lenni a hócipőm vele. még soha nem használtam linuxot így nem igazán tudom hogy mivel kezdjem. melyik disztribució a legmegfelelőbb egy kezdőnek? Semmi extrára nincs szükségem csak egyszerű felhasználásra.

          Mindenki azt mondja, hogy a linux jobb mint a windows. Miért jobb a linux mint a windows (attól eltekintve, hogy ingyenes)?

          És még egy kérdés. Van a linuxra olyan progi mint a windowsnál a messenger? És ha van azzal lehet chatelni windows messenger felhasználókkal?

          Köszi előre is.

          Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? )  🙂

          Hozzászólás: Kezdő kérdések #2166526
          Tony Magic
          Felhasználó
            dtommy79 wrote:
            Sziasztok,

            Egyelőre még csak gondolkodom rajta, hogy lecseréljem a windowsomat, a sok crash miatt már kezd tele lenni a hócipőm vele. még soha nem használtam linuxot így nem igazán tudom hogy mivel kezdjem. melyik disztribució a legmegfelelőbb egy kezdőnek? Semmi extrára nincs szükségem csak egyszerű felhasználásra.

            Mindenki azt mondja, hogy a linux jobb mint a windows. Miért jobb a linux mint a windows (attól eltekintve, hogy ingyenes)?

            És még egy kérdés. Van a linuxra olyan progi mint a windowsnál a messenger? És ha van azzal lehet chatelni windows messenger felhasználókkal?

            Köszi előre is.

            Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? )  🙂

            Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166059
            Tony Magic
            Felhasználó

              No ezt leveleztem le az ügyfélszolgálattal, aki járatos a technikai részekben, kérem írja le, hogy így igaz-e és hogy ennek így kell lennie, vagy volna más alternatíva is, hogy mi is lejátszhassuk a számokat.

              ” Köszönjük levelét.

              A problémát az okozza, hogy például az Apple, a Linux, ég sok más operációs rendszer és a  Microsoft  különböző titkosítási szabványt használnak. Például az Apple az iTunes technológiát, míg a Microsoft a DRM technológiát.

              A kiadókkal történt egyeztetések következtében a T-Online Rt. a DRM technológia alkalmazásával valósította meg a Zeneáruház szolgáltatását. A két titkosítási eljárás egymással nem kompatibilis, így a Machintos számítógéppel rendelkező felhasználók nem tudják igénybe venni a Zeneáruház szolgáltatásait.

              A zeneszámok titkosítására -vásárlás után is- azért van szükség, mert így ezek a zeneszámok nem terjedhetnek tovább a megvásárló Ügyféltől.

              Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.

              A z2.hu és a track.hu Felhasználási feltételeiben részletezve vannak a különböző korlátozások.

              A vásárlással ezeket a Feltételeket Ön elfogadta.

              Megértését köszönjük!. „

              Hozzászólás: wma titkosítva mivel játszható le? #2166060
              Tony Magic
              Felhasználó

                No ezt leveleztem le az ügyfélszolgálattal, aki járatos a technikai részekben, kérem írja le, hogy így igaz-e és hogy ennek így kell lennie, vagy volna más alternatíva is, hogy mi is lejátszhassuk a számokat.

                ” Köszönjük levelét.

                A problémát az okozza, hogy például az Apple, a Linux, ég sok más operációs rendszer és a  Microsoft  különböző titkosítási szabványt használnak. Például az Apple az iTunes technológiát, míg a Microsoft a DRM technológiát.

                A kiadókkal történt egyeztetések következtében a T-Online Rt. a DRM technológia alkalmazásával valósította meg a Zeneáruház szolgáltatását. A két titkosítási eljárás egymással nem kompatibilis, így a Machintos számítógéppel rendelkező felhasználók nem tudják igénybe venni a Zeneáruház szolgáltatásait.

                A zeneszámok titkosítására -vásárlás után is- azért van szükség, mert így ezek a zeneszámok nem terjedhetnek tovább a megvásárló Ügyféltől.

                Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.

                A z2.hu és a track.hu Felhasználási feltételeiben részletezve vannak a különböző korlátozások.

                A vásárlással ezeket a Feltételeket Ön elfogadta.

                Megértését köszönjük!. „

                Hozzászólás: Ma érkezik az OpenMoko #2166359
                Tony Magic
                Felhasználó
                  VectoR wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot  🙂

                  Nem erről van szó, hanem, hogy olyan ronda, hogy egy fillért nem adnék érte, nem hogy ~60e-t. A szolgáltatásai meg egyenlőek a nullával.

                  Étemén, ezért is írtam, hogy az AJÁNDÉKOT átveszem, mert Én sem fogok érte fizetni, de ha megajándékoznak vele az más… tudod… az ajándék fogát nem számolom a lónak 😀

                  Hozzászólás: Ma érkezik az OpenMoko #2166360
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot  🙂

                    Nem erről van szó, hanem, hogy olyan ronda, hogy egy fillért nem adnék érte, nem hogy ~60e-t. A szolgáltatásai meg egyenlőek a nullával.

                    Étemén, ezért is írtam, hogy az AJÁNDÉKOT átveszem, mert Én sem fogok érte fizetni, de ha megajándékoznak vele az más… tudod… az ajándék fogát nem számolom a lónak 😀

                    Hozzászólás: Ma érkezik az OpenMoko #2166355
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot  🙂

                      Hozzászólás: Ma érkezik az OpenMoko #2166356
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot  🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 2,708