Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:Tony Magic wrote:Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza
vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? ) 🙂Biztos vagy benne!?!?
Ui:
(16.05.10) blackpanther.hu:
/home/vector/.evolution/mail/local/Drafts: Linux.RST.B FOUND
/home/vector/.evolution/mail/local/Inbox: Email.Phishing.DblDom-39 FOUND(16.05.20) blackpanther.hu: ott egy Linux-os vírus!
Ha jól értelek neked a mélen keresztül beérkezett vírus a Linux rendszeredet tudja fertőzni?
VectoR wrote:Tony Magic wrote:Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja visszavírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? ) 🙂Biztos vagy benne!?!?
Ui:
(16.05.10) blackpanther.hu:
/home/vector/.evolution/mail/local/Drafts: Linux.RST.B FOUND
/home/vector/.evolution/mail/local/Inbox: Email.Phishing.DblDom-39 FOUND(16.05.20) blackpanther.hu: ott egy Linux-os vírus!
Ha jól értelek neked a mélen keresztül beérkezett vírus a Linux rendszeredet tudja fertőzni?
dtommy79 wrote:Sziasztok,Egyelőre még csak gondolkodom rajta, hogy lecseréljem a windowsomat, a sok crash miatt már kezd tele lenni a hócipőm vele. még soha nem használtam linuxot így nem igazán tudom hogy mivel kezdjem. melyik disztribució a legmegfelelőbb egy kezdőnek? Semmi extrára nincs szükségem csak egyszerű felhasználásra.
Mindenki azt mondja, hogy a linux jobb mint a windows. Miért jobb a linux mint a windows (attól eltekintve, hogy ingyenes)?
És még egy kérdés. Van a linuxra olyan progi mint a windowsnál a messenger? És ha van azzal lehet chatelni windows messenger felhasználókkal?
Köszi előre is.
Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? ) 🙂
dtommy79 wrote:Sziasztok,Egyelőre még csak gondolkodom rajta, hogy lecseréljem a windowsomat, a sok crash miatt már kezd tele lenni a hócipőm vele. még soha nem használtam linuxot így nem igazán tudom hogy mivel kezdjem. melyik disztribució a legmegfelelőbb egy kezdőnek? Semmi extrára nincs szükségem csak egyszerű felhasználásra.
Mindenki azt mondja, hogy a linux jobb mint a windows. Miért jobb a linux mint a windows (attól eltekintve, hogy ingyenes)?
És még egy kérdés. Van a linuxra olyan progi mint a windowsnál a messenger? És ha van azzal lehet chatelni windows messenger felhasználókkal?
Köszi előre is.
Számomra azért jobb a Linux, mert nem kell itt félnem, hogy eltűnnek a számomra fontos adataim (kivéve persze ha hardware hiba lép fel, de ez ellen nem véd semmilyen oprendszer sem), nagyon jó érzés, hogy a gépemet nem fogja vissza vírusírtó, mert itt arra nincsen szükség. A Linuxban mindent (ha megtanulod) a saját kedvedre alakíthatsz, idővel valóban a barátoddá fog válni szó szerint. (francba… lehet Linux függő lettem? ) 🙂
No ezt leveleztem le az ügyfélszolgálattal, aki járatos a technikai részekben, kérem írja le, hogy így igaz-e és hogy ennek így kell lennie, vagy volna más alternatíva is, hogy mi is lejátszhassuk a számokat.
” Köszönjük levelét.
A problémát az okozza, hogy például az Apple, a Linux, ég sok más operációs rendszer és a Microsoft különböző titkosítási szabványt használnak. Például az Apple az iTunes technológiát, míg a Microsoft a DRM technológiát.
A kiadókkal történt egyeztetések következtében a T-Online Rt. a DRM technológia alkalmazásával valósította meg a Zeneáruház szolgáltatását. A két titkosítási eljárás egymással nem kompatibilis, így a Machintos számítógéppel rendelkező felhasználók nem tudják igénybe venni a Zeneáruház szolgáltatásait.
A zeneszámok titkosítására -vásárlás után is- azért van szükség, mert így ezek a zeneszámok nem terjedhetnek tovább a megvásárló Ügyféltől.
Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.
A z2.hu és a track.hu Felhasználási feltételeiben részletezve vannak a különböző korlátozások.
A vásárlással ezeket a Feltételeket Ön elfogadta.
Megértését köszönjük!. „
No ezt leveleztem le az ügyfélszolgálattal, aki járatos a technikai részekben, kérem írja le, hogy így igaz-e és hogy ennek így kell lennie, vagy volna más alternatíva is, hogy mi is lejátszhassuk a számokat.
” Köszönjük levelét.
A problémát az okozza, hogy például az Apple, a Linux, ég sok más operációs rendszer és a Microsoft különböző titkosítási szabványt használnak. Például az Apple az iTunes technológiát, míg a Microsoft a DRM technológiát.
A kiadókkal történt egyeztetések következtében a T-Online Rt. a DRM technológia alkalmazásával valósította meg a Zeneáruház szolgáltatását. A két titkosítási eljárás egymással nem kompatibilis, így a Machintos számítógéppel rendelkező felhasználók nem tudják igénybe venni a Zeneáruház szolgáltatásait.
A zeneszámok titkosítására -vásárlás után is- azért van szükség, mert így ezek a zeneszámok nem terjedhetnek tovább a megvásárló Ügyféltől.
Amennyiben nem lenne titkosítva korlátlanul másolható és terjeszthető lenne a megvásárolt zeneszám.
A z2.hu és a track.hu Felhasználási feltételeiben részletezve vannak a különböző korlátozások.
A vásárlással ezeket a Feltételeket Ön elfogadta.
Megértését köszönjük!. „
VectoR wrote:Tony Magic wrote:Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot 🙂Nem erről van szó, hanem, hogy olyan ronda, hogy egy fillért nem adnék érte, nem hogy ~60e-t. A szolgáltatásai meg egyenlőek a nullával.
Étemén, ezért is írtam, hogy az AJÁNDÉKOT átveszem, mert Én sem fogok érte fizetni, de ha megajándékoznak vele az más… tudod… az ajándék fogát nem számolom a lónak 😀
VectoR wrote:Tony Magic wrote:Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot 🙂Nem erről van szó, hanem, hogy olyan ronda, hogy egy fillért nem adnék érte, nem hogy ~60e-t. A szolgáltatásai meg egyenlőek a nullával.
Étemén, ezért is írtam, hogy az AJÁNDÉKOT átveszem, mert Én sem fogok érte fizetni, de ha megajándékoznak vele az más… tudod… az ajándék fogát nem számolom a lónak 😀
Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot 🙂
Ha valaki megunta ezt a randa pda-t szóljon és írom a címet ahol át tudom venni az ajándékot 🙂
-
SzerzőBejegyzés