Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor már csak egy tőlem jóval tapasztaltabb felhasználó tanácsát kérem, hogy mi okozhatja ezt a jelenséget nálam?
Akkor már csak egy tőlem jóval tapasztaltabb felhasználó tanácsát kérem, hogy mi okozhatja ezt a jelenséget nálam?
Opera alatt kiírja, hogy 104 elem betöltésénél tart és innen nem mozdul semerre sem, Firefox-nál is itt áll le a betöltés.
Opera alatt kiírja, hogy 104 elem betöltésénél tart és innen nem mozdul semerre sem, Firefox-nál is itt áll le a betöltés.
karmester wrote:5 sec alatt bejött.Nem tudok ráklikkelni semmire sem. Neked megy? Minden más oldal szépen bejön a firefox-al. Most néztem és Operával is ez a helyzet.
karmester wrote:5 sec alatt bejött.Nem tudok ráklikkelni semmire sem. Neked megy? Minden más oldal szépen bejön a firefox-al. Most néztem és Operával is ez a helyzet.
.
.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, most töltöm, amikor feltettem jelentkezek.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, most töltöm, amikor feltettem jelentkezek.
-
SzerzőBejegyzés