Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://cdimage.debian.org/debian-cd/4.0_r3/i386/iso-cd/
ezen az oldalon van cd1,cd2 és így tovább, mind jó sok mega… honnan tudhatom meg, hogy melyiket töltsem le?http://cdimage.debian.org/debian-cd/4.0_r3/i386/iso-cd/
ezen az oldalon van cd1,cd2 és így tovább, mind jó sok mega… honnan tudhatom meg, hogy melyiket töltsem le?kisbetu wrote:Kis kreativitással a live is telepíthető.Na az nincsen meg egyelőre, dolgozok az ügyön 🙂
kisbetu wrote:Kis kreativitással a live is telepíthető.Na az nincsen meg egyelőre, dolgozok az ügyön 🙂
Live cd nem kellene. A panther 1.0 nem Live?
Live cd nem kellene. A panther 1.0 nem Live?
VectoR wrote:Tony Magic wrote:…….., sem Black Panther, sem ubuntu, sem a slax nem ment fel egy régi P-II 266Mhz, 96 MB -os laptopra. …….az 1.0 elindul biztosan, a 4.x-> a minimum hw p3 500Mhz, bár láttam 400-as gépen is.
Az 1.0-t hol találom letöltésre?
VectoR wrote:Tony Magic wrote:…….., sem Black Panther, sem ubuntu, sem a slax nem ment fel egy régi P-II 266Mhz, 96 MB -os laptopra. …….az 1.0 elindul biztosan, a 4.x-> a minimum hw p3 500Mhz, bár láttam 400-as gépen is.
Az 1.0-t hol találom letöltésre?
uzsolt wrote:Ehhez nem kell régi disztró. A debiánt próbáld meg! Nekem is van egy hasonló laptopom, az se ment fel, valami kerneltrap-os üzi volt.
Egyébként azt meg se merem kérdezni, hogy miért nem megy fel, ill. milyen hibajelenséget produkál.Ahány volt, annyi félét írt ki, nem írtam fel egyiket sem ( talán a suse magyarázta, hogy a ram kevés neki), a többi vagy a videókártyával nem bírt el, vagy nem talált swap partíciót… ez azért is felettébb érdekes, mert az XP azonnal felmegy rá és elég gyors is(professional) . Viszont nem szivesen használnám, mert ilyen kicsi gépre minek víruskergető, plusz stabil gépet akarok, mert anyám fogja használni internetezésre és nem árt, ha egy jó rendszert használhat.
uzsolt wrote:Ehhez nem kell régi disztró. A debiánt próbáld meg! Nekem is van egy hasonló laptopom, az se ment fel, valami kerneltrap-os üzi volt.
Egyébként azt meg se merem kérdezni, hogy miért nem megy fel, ill. milyen hibajelenséget produkál.Ahány volt, annyi félét írt ki, nem írtam fel egyiket sem ( talán a suse magyarázta, hogy a ram kevés neki), a többi vagy a videókártyával nem bírt el, vagy nem talált swap partíciót… ez azért is felettébb érdekes, mert az XP azonnal felmegy rá és elég gyors is(professional) . Viszont nem szivesen használnám, mert ilyen kicsi gépre minek víruskergető, plusz stabil gépet akarok, mert anyám fogja használni internetezésre és nem árt, ha egy jó rendszert használhat.
-
SzerzőBejegyzés