Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163586
    Tony Magic
    Felhasználó

      http://cdimage.debian.org/debian-cd/4.0_r3/i386/iso-cd/
      ezen az oldalon van cd1,cd2 és így tovább, mind jó sok mega… honnan tudhatom meg, hogy melyiket töltsem le?

      Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163587
      Tony Magic
      Felhasználó

        http://cdimage.debian.org/debian-cd/4.0_r3/i386/iso-cd/
        ezen az oldalon van cd1,cd2 és így tovább, mind jó sok mega… honnan tudhatom meg, hogy melyiket töltsem le?

        Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163580
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Kis kreativitással a live is telepíthető.

          Na az nincsen meg egyelőre, dolgozok az ügyön 🙂

          Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163581
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Kis kreativitással a live is telepíthető.

            Na az nincsen meg egyelőre, dolgozok az ügyön 🙂

            Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163576
            Tony Magic
            Felhasználó

              Live cd nem kellene. A panther 1.0 nem Live?

              Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163577
              Tony Magic
              Felhasználó

                Live cd nem kellene. A panther 1.0 nem Live?

                Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163572
                Tony Magic
                Felhasználó
                  VectoR wrote:
                  Tony Magic wrote:
                  …….., sem Black Panther, sem ubuntu, sem a slax nem ment fel egy régi P-II 266Mhz, 96 MB -os laptopra. …….

                  az 1.0 elindul biztosan, a 4.x-> a minimum hw p3 500Mhz, bár láttam 400-as gépen is.

                  Az 1.0-t hol találom letöltésre?

                  Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163573
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    …….., sem Black Panther, sem ubuntu, sem a slax nem ment fel egy régi P-II 266Mhz, 96 MB -os laptopra. …….

                    az 1.0 elindul biztosan, a 4.x-> a minimum hw p3 500Mhz, bár láttam 400-as gépen is.

                    Az 1.0-t hol találom letöltésre?

                    Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163570
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      Ehhez nem kell régi disztró. A debiánt próbáld meg! Nekem is van egy hasonló laptopom, az se ment fel, valami kerneltrap-os üzi volt.
                      Egyébként azt meg se merem kérdezni, hogy miért nem megy fel, ill. milyen hibajelenséget produkál.

                      Ahány volt, annyi félét írt ki, nem írtam fel egyiket sem ( talán a suse magyarázta, hogy a ram kevés neki), a többi vagy a videókártyával nem bírt el, vagy nem talált swap partíciót… ez azért is felettébb érdekes, mert az XP azonnal felmegy rá és elég gyors is(professional) . Viszont nem szivesen használnám, mert ilyen kicsi gépre minek víruskergető, plusz stabil gépet akarok, mert anyám fogja használni internetezésre és nem árt, ha egy jó rendszert használhat.

                      Hozzászólás: Régi disztrók letöltése, de honnan? #2163571
                      Tony Magic
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        Ehhez nem kell régi disztró. A debiánt próbáld meg! Nekem is van egy hasonló laptopom, az se ment fel, valami kerneltrap-os üzi volt.
                        Egyébként azt meg se merem kérdezni, hogy miért nem megy fel, ill. milyen hibajelenséget produkál.

                        Ahány volt, annyi félét írt ki, nem írtam fel egyiket sem ( talán a suse magyarázta, hogy a ram kevés neki), a többi vagy a videókártyával nem bírt el, vagy nem talált swap partíciót… ez azért is felettébb érdekes, mert az XP azonnal felmegy rá és elég gyors is(professional) . Viszont nem szivesen használnám, mert ilyen kicsi gépre minek víruskergető, plusz stabil gépet akarok, mert anyám fogja használni internetezésre és nem árt, ha egy jó rendszert használhat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,391-1,400 / 2,708