Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Wait wrote:Fogsz egy jó procit, két gb ramot, egy 360 gb-s laptopwinyót és egy 21 colos notiról letört monitort. Az egész nyomhat 200 grammot, van benne egy jó proci, két gb ram, 360-as háttértár (lehet rá probléma nélkül Linuxot és win-t is rakni), a monitora is 21 colos. Hogy milyen alaplap van benne és hogy mi a billentyűkiosztás, az már elég kevés embert érdekel (főleg, ha nincs is). Ha akarod, még hordozható is.
Hűűűűjeeeee vagyol …. hehehehee 🙂
uzsolt wrote:Talán annak a rendszertöltőnek a beállításait elárulhatnád egy menu.lst formátumban…Köszönöm a tippet. Megnéztem a menu.lst-t és bele kellett írni a következőt: gfxmenu (hd0,1)/boot/message és azóta van grafikus bejelentkezés. Köszönöm mégegyszer az indítást, könnyebb volt így megtalálni a megoldást, hogy megmutattad hol keressem.
uzsolt wrote:Talán annak a rendszertöltőnek a beállításait elárulhatnád egy menu.lst formátumban…Köszönöm a tippet. Megnéztem a menu.lst-t és bele kellett írni a következőt: gfxmenu (hd0,1)/boot/message és azóta van grafikus bejelentkezés. Köszönöm mégegyszer az indítást, könnyebb volt így megtalálni a megoldást, hogy megmutattad hol keressem.
sk-skuba wrote:Igen..így már nekem sem tűnik…de a skype miatt ijedtem be.
A tesztek is elég érdekes értékeket adtak
Kivéve ezt:
http://www.bandwidthplace.com/Mert itt nem volt különbség.
Köszi mégegyszerA skype-vel nekem is gondjaim vannak mostanában, kb 1 hete… vagy nem mutatja az online partnereket, vagy nem küldi el nekik az üzenetet… valami nem okés kb 1 hete a skype-vel..1.4 és a 2.0 béta is ugyan ezt csinálja.
sk-skuba wrote:Igen..így már nekem sem tűnik…de a skype miatt ijedtem be.
A tesztek is elég érdekes értékeket adtak
Kivéve ezt:
http://www.bandwidthplace.com/Mert itt nem volt különbség.
Köszi mégegyszerA skype-vel nekem is gondjaim vannak mostanában, kb 1 hete… vagy nem mutatja az online partnereket, vagy nem küldi el nekik az üzenetet… valami nem okés kb 1 hete a skype-vel..1.4 és a 2.0 béta is ugyan ezt csinálja.
vizsla wrote:script wrote:Ez a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz erre a címszóra, vagy szerkesztheted a lapoLátod a különbséget a színeken, de még az általad belinkelt linken is, hogy „BIZTONS” szóra keresett, nem „BIZTONSÁG_Fájlrendszer_titkosítás”… Ez a motorírók lustasága és/vagy elnagyolása miatt következett be. És én, mivel szintén lusta vagyok nem javítottam az ő hibájukat. Bár azt gondoltam, hogy a „biztons” annyira látványosan nem egész kifejezés, hogy biztosan feltűnik.
Nem baj, a lényeg, hogy meg van az a link amit adni szerettél volna
vizsla wrote:script wrote:Ez a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz erre a címszóra, vagy szerkesztheted a lapoLátod a különbséget a színeken, de még az általad belinkelt linken is, hogy „BIZTONS” szóra keresett, nem „BIZTONSÁG_Fájlrendszer_titkosítás”… Ez a motorírók lustasága és/vagy elnagyolása miatt következett be. És én, mivel szintén lusta vagyok nem javítottam az ő hibájukat. Bár azt gondoltam, hogy a „biztons” annyira látványosan nem egész kifejezés, hogy biztosan feltűnik.
Nem baj, a lényeg, hogy meg van az a link amit adni szerettél volna
script wrote:http://hu.gentoo-wiki.com/BIZTONSÁG_Fájlrendszer_titkosításEz a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz erre a címszóra, vagy szerkesztheted a lapo
Toroltek?

Nem törölték, csak így kellett volna belinkelni:
http://hu.gentoo-wiki.com/BIZTONS%C3%81G_F%C3%A1jlrendszer_titkos%C3%ADt%C3%A1sscript wrote:http://hu.gentoo-wiki.com/BIZTONSÁG_Fájlrendszer_titkosításEz a lap jelenleg nem tartalmaz szöveget. Rákereshetsz erre a címszóra, vagy szerkesztheted a lapo
Toroltek?

Nem törölték, csak így kellett volna belinkelni:
http://hu.gentoo-wiki.com/BIZTONS%C3%81G_F%C3%A1jlrendszer_titkos%C3%ADt%C3%A1svizsla wrote:http://hu.gentoo-wiki.com/BIZTONSÁG_Fájlrendszer_titkosításKöszönöm szépen, ezzel már jobban fogok boldogulni… remélem 🙂
-
SzerzőBejegyzés
