Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Szambának?
Terminál, ifconfig (vagy yast).
Beírtam, hogy ping 192.168….. stb, ám így nem látom még az xp-t a suse-men, az a furcsa, hogy az XP-ket 1 hete 2-t is láttam amikor wifimmel kapcsolódtam a routeremhez és arra voltak rákötve vezetékkel a 2 XP.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?Persze.
Az ajánlott címeket a drót végén levő kártyára kell beállítani, nem a légkábelesre.
Ezt hogyan mondjam meg a sambának?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?Persze.
Az ajánlott címeket a drót végén levő kártyára kell beállítani, nem a légkábelesre.
Ezt hogyan mondjam meg a sambának?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁Link LED-ek világítanak?
Igen világítanak mindkét oldalon.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁Link LED-ek világítanak?
Igen világítanak mindkét oldalon.
Vladi ezen ne múljon.. vörös is, bögyös is… alád ígérek én egy Holsteinfritz-et.. tudod.. fejős a lelkem :-))))
Vladi ezen ne múljon.. vörös is, bögyös is… alád ígérek én egy Holsteinfritz-et.. tudod.. fejős a lelkem :-))))
lada2105 wrote:Tony Magic wrote:Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁Akkor valamit nagyon ellállítottál.
Ennek ennyi beállítás után mennie kell.Vagy esetleg közbeszólhat a win illetve ha van, akkor a linux tüzfala. (nincs engedélyezve a ping)
A Linux-ban a tűzfalat kikapcsoltam, a winben direkt nincsen deka tűzfal sem.
Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?lada2105 wrote:Tony Magic wrote:Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁Akkor valamit nagyon ellállítottál.
Ennek ennyi beállítás után mennie kell.Vagy esetleg közbeszólhat a win illetve ha van, akkor a linux tüzfala. (nincs engedélyezve a ping)
A Linux-ban a tűzfalat kikapcsoltam, a winben direkt nincsen deka tűzfal sem.
Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁
-
SzerzőBejegyzés