Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141693
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Szambának?

      Terminál, ifconfig (vagy yast).

      Beírtam, hogy ping 192.168….. stb, ám így nem látom még az xp-t a suse-men, az a furcsa, hogy az XP-ket 1 hete 2-t is láttam amikor wifimmel kapcsolódtam a routeremhez és arra voltak rákötve vezetékkel a 2 XP.

      Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141686
      Tony Magic
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?

        Persze.

        Az ajánlott címeket a drót végén levő kártyára kell beállítani, nem a légkábelesre.

        Ezt hogyan mondjam meg a sambának?

        Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141687
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Tony Magic wrote:
          Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?

          Persze.

          Az ajánlott címeket a drót végén levő kártyára kell beállítani, nem a légkábelesre.

          Ezt hogyan mondjam meg a sambának?

          Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141682
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Tony Magic wrote:
            Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁

            Link LED-ek világítanak?

            Igen világítanak mindkét oldalon.

            Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141683
            Tony Magic
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tony Magic wrote:
              Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁

              Link LED-ek világítanak?

              Igen világítanak mindkét oldalon.

              Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158685
              Tony Magic
              Felhasználó

                Vladi ezen ne múljon.. vörös is, bögyös is… alád ígérek én egy Holsteinfritz-et.. tudod.. fejős a lelkem :-))))

                Hozzászólás: Miért is nem népszerű a Linux? #2158686
                Tony Magic
                Felhasználó

                  Vladi ezen ne múljon.. vörös is, bögyös is… alád ígérek én egy Holsteinfritz-et.. tudod.. fejős a lelkem :-))))

                  Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141678
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    lada2105 wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁

                    Akkor valamit nagyon ellállítottál.
                    Ennek ennyi beállítás után mennie kell.

                    Vagy esetleg közbeszólhat a win illetve ha van, akkor a linux tüzfala. (nincs engedélyezve a ping)

                    A Linux-ban a tűzfalat kikapcsoltam, a winben direkt nincsen deka tűzfal sem.
                    Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?

                    Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141679
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      lada2105 wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁

                      Akkor valamit nagyon ellállítottál.
                      Ennek ennyi beállítás után mennie kell.

                      Vagy esetleg közbeszólhat a win illetve ha van, akkor a linux tüzfala. (nincs engedélyezve a ping)

                      A Linux-ban a tűzfalat kikapcsoltam, a winben direkt nincsen deka tűzfal sem.
                      Számíthat valamit az, hogy egy hálózat van a wifin keresztül és másik a hálókártyán?

                      Hozzászólás: Suse 10.3 és a hálózati meghajtók #2141674
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Sajnos semmi válasz egyelőre, pedig a kábel krosszlinkes 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 2,708