Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lehet nem ide tartozik, majd legfeljebb egy tőlem okosabb beteszi a helyére. Egyik Wines gépről ezt kaptam msn-en a srác tudta nélkül amit a csatolt képen láttok… jól sejtem, hogy ez csak emílcím gyűjtő + jelszóé?
Lehet nem ide tartozik, majd legfeljebb egy tőlem okosabb beteszi a helyére. Egyik Wines gépről ezt kaptam msn-en a srác tudta nélkül amit a csatolt képen láttok… jól sejtem, hogy ez csak emílcím gyűjtő + jelszóé?
Nézegettem a yast-ban a kde4-re keresve és rengeteg mindent találtam. Kde4 mix ami a hangért, a kde4 kmail mint levelező, szóval sok dolgot ami a kde3-ban már van. Kérdésem: kompatibilisek a kde3 alatt futó programok a kde4-el? Ha a kde4-et ki szeretném próbálni akkor miket kell telepítenem a yasttal?
Nézegettem a yast-ban a kde4-re keresve és rengeteg mindent találtam. Kde4 mix ami a hangért, a kde4 kmail mint levelező, szóval sok dolgot ami a kde3-ban már van. Kérdésem: kompatibilisek a kde3 alatt futó programok a kde4-el? Ha a kde4-et ki szeretném próbálni akkor miket kell telepítenem a yasttal?
Képzeljétek, feltörték a Linuxfórumot ..
+1Képzeljétek, feltörték a Linuxfórumot ..
+1gendelider wrote:balzamon wrote:Ez sajnos megint egy értelmetlen topic, mivel nem szólhatnak hozzá azok a mezei felhasználók, akik még életükben nem láttak linux-ot…Nem lehet, hogy inkább kissé off-irányba terelödött a topik. ???
Ha megnézed ennél jobb helyen nem is lehet offolni, hiszen az off kategóriában nyílt ez a topic, nem véletlenül .
gendelider wrote:balzamon wrote:Ez sajnos megint egy értelmetlen topic, mivel nem szólhatnak hozzá azok a mezei felhasználók, akik még életükben nem láttak linux-ot…Nem lehet, hogy inkább kissé off-irányba terelödött a topik. ???
Ha megnézed ennél jobb helyen nem is lehet offolni, hiszen az off kategóriában nyílt ez a topic, nem véletlenül .
Jóvanna

Jóvanna

-
SzerzőBejegyzés
+1
