Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Jelszó „lopás” #2123959
    Tony Magic
    Felhasználó

      Lehet nem ide tartozik, majd legfeljebb egy tőlem okosabb beteszi a helyére. Egyik Wines gépről ezt kaptam msn-en a srác tudta nélkül amit a csatolt képen láttok… jól sejtem, hogy ez csak emílcím gyűjtő + jelszóé?

      Hozzászólás: Jelszó „lopás” #2123960
      Tony Magic
      Felhasználó

        Lehet nem ide tartozik, majd legfeljebb egy tőlem okosabb beteszi a helyére. Egyik Wines gépről ezt kaptam msn-en a srác tudta nélkül amit a csatolt képen láttok… jól sejtem, hogy ez csak emílcím gyűjtő + jelszóé?

        Hozzászólás: KDE4 #2158421
        Tony Magic
        Felhasználó

          Nézegettem a yast-ban a kde4-re keresve és rengeteg mindent találtam. Kde4 mix ami a hangért, a kde4 kmail mint levelező, szóval sok dolgot ami a kde3-ban már van. Kérdésem: kompatibilisek a kde3 alatt futó programok a kde4-el? Ha a kde4-et ki szeretném próbálni akkor miket kell telepítenem a yasttal?

          Hozzászólás: KDE4 #2158422
          Tony Magic
          Felhasználó

            Nézegettem a yast-ban a kde4-re keresve és rengeteg mindent találtam. Kde4 mix ami a hangért, a kde4 kmail mint levelező, szóval sok dolgot ami a kde3-ban már van. Kérdésem: kompatibilisek a kde3 alatt futó programok a kde4-el? Ha a kde4-et ki szeretném próbálni akkor miket kell telepítenem a yasttal?

            Hozzászólás: 04.01. – Üdv a klubban ;) #2158341
            Tony Magic
            Felhasználó

              Képzeljétek, feltörték a Linuxfórumot .. 21.gif  +1

              Hozzászólás: 04.01. – Üdv a klubban ;) #2158342
              Tony Magic
              Felhasználó

                Képzeljétek, feltörték a Linuxfórumot .. 21.gif  +1

                Hozzászólás: Szakik és lámák. #2158035
                Tony Magic
                Felhasználó
                  gendelider wrote:
                  balzamon wrote:
                  Ez sajnos megint egy értelmetlen topic, mivel nem szólhatnak hozzá azok a mezei felhasználók, akik még életükben nem láttak linux-ot…

                  Nem lehet, hogy inkább kissé off-irányba terelödött a topik. ???

                  Ha megnézed ennél jobb helyen nem is lehet offolni, hiszen az off  kategóriában nyílt ez a topic, nem véletlenül  . 1.gif 

                  Hozzászólás: Szakik és lámák. #2158036
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    gendelider wrote:
                    balzamon wrote:
                    Ez sajnos megint egy értelmetlen topic, mivel nem szólhatnak hozzá azok a mezei felhasználók, akik még életükben nem láttak linux-ot…

                    Nem lehet, hogy inkább kissé off-irányba terelödött a topik. ???

                    Ha megnézed ennél jobb helyen nem is lehet offolni, hiszen az off  kategóriában nyílt ez a topic, nem véletlenül  . 1.gif 

                    Hozzászólás: Alkalmi munka #2102806
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Jóvanna smiley.gif

                      Hozzászólás: Alkalmi munka #2102807
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Jóvanna smiley.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,708