Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Alkalmi munka #2102802
    Tony Magic
    Felhasználó

      Mivel a topic címében nincsen benne , hogy Linux-al kapcsolatos, így felteszem itt a kérdésemet. Tud valaki olyan munka lehetőséget külföldön 1 hónapra júniustól, ahol biztosan tudnak fizetni és nem lenyúlós? Nekem az aranymosástól kezdve a narancs szedésen át minden megfelel, a lényeg, hogy biztosan működő munka legyen. A neten már sokan megjárták, volt is erről cikk régebben és a tv-k is foglalkoztak vele. Ezt szeretném elkerülni.

      Hozzászólás: Alkalmi munka #2102803
      Tony Magic
      Felhasználó

        Mivel a topic címében nincsen benne , hogy Linux-al kapcsolatos, így felteszem itt a kérdésemet. Tud valaki olyan munka lehetőséget külföldön 1 hónapra júniustól, ahol biztosan tudnak fizetni és nem lenyúlós? Nekem az aranymosástól kezdve a narancs szedésen át minden megfelel, a lényeg, hogy biztosan működő munka legyen. A neten már sokan megjárták, volt is erről cikk régebben és a tv-k is foglalkoztak vele. Ezt szeretném elkerülni.

        Hozzászólás: pörög a vinyi boot után #2158071
        Tony Magic
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          Rsz lgt kne bnod.

          Hehe .. 4.gif 

          Hozzászólás: pörög a vinyi boot után #2158072
          Tony Magic
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Rsz lgt kne bnod.

            Hehe .. 4.gif 

            Hozzászólás: Szakik és lámák. #2157965
            Tony Magic
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Vladi wrote:
              Mi a kérdés? 🙂

              A kérdés az, hogy mi köze a linuksznak a programozáshoz… illetve az, hogy mitől van több köze, mint más os-nek[STRIKE].[/STRIKE]? (Hogy kérdés legyen.)

              Rossz helyen szimatolsz vizsla 1.gif  A programozás olyankor hasznos például, amikor egy tűzfalat kell konfigurálni, vagy  javítani conf file-ket és  még ki tudja hol vannak parancs sorból javítható file-k.

              Saját tapasztalatból is mondhatom, hogy nagyon sokan nem tudjuk jól használni a guglit. Jómagam sem tudom mindig, hogy mik lehetnek a megfelelő keresőszavak, így bizony csak ámulok párszor amikor 2 percen belül egy tőlem okosabb beteszi a keresett linket amit a guglival talált. Ezen hogyan lehetne javítanunk azoknak akik így járunk?

              Hozzászólás: Szakik és lámák. #2157966
              Tony Magic
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                Vladi wrote:
                Mi a kérdés? 🙂

                A kérdés az, hogy mi köze a linuksznak a programozáshoz… illetve az, hogy mitől van több köze, mint más os-nek[STRIKE].[/STRIKE]? (Hogy kérdés legyen.)

                Rossz helyen szimatolsz vizsla 1.gif  A programozás olyankor hasznos például, amikor egy tűzfalat kell konfigurálni, vagy  javítani conf file-ket és  még ki tudja hol vannak parancs sorból javítható file-k.

                Saját tapasztalatból is mondhatom, hogy nagyon sokan nem tudjuk jól használni a guglit. Jómagam sem tudom mindig, hogy mik lehetnek a megfelelő keresőszavak, így bizony csak ámulok párszor amikor 2 percen belül egy tőlem okosabb beteszi a keresett linket amit a guglival talált. Ezen hogyan lehetne javítanunk azoknak akik így járunk?

                Hozzászólás: pörög a vinyi boot után #2158059
                Tony Magic
                Felhasználó

                  kisbetu tied a pálya smiley.gif

                  Hozzászólás: pörög a vinyi boot után #2158060
                  Tony Magic
                  Felhasználó

                    kisbetu tied a pálya smiley.gif

                    Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153259
                    Tony Magic
                    Felhasználó

                      Mivel kisbetu ide fog találni, ezért ide írom a másik (elfelejtettem melyik) topikban, de ide is kapcsolódó problémám megoldását. kisbetu-nek igaza volt, a Kmix-ben kellett a kapcsolókkal játszani és msot az ekiga ismét gyönyörűen használható. Nagy örömömet csak fokozza, hogy nem tudom az okát, de a win-es ekigánál sokkal szebben hallják a hívott félnél a hangomat. Itt köszönöm  meg a másik topikban kapott segítségedet a mikrofonproblémámmal kapcsolatban. Malo neked is köszönöm a jóindulatodat. smiley.gif

                      Hozzászólás: Ekiga 2.0.2 elindítása #2153260
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Mivel kisbetu ide fog találni, ezért ide írom a másik (elfelejtettem melyik) topikban, de ide is kapcsolódó problémám megoldását. kisbetu-nek igaza volt, a Kmix-ben kellett a kapcsolókkal játszani és msot az ekiga ismét gyönyörűen használható. Nagy örömömet csak fokozza, hogy nem tudom az okát, de a win-es ekigánál sokkal szebben hallják a hívott félnél a hangomat. Itt köszönöm  meg a másik topikban kapott segítségedet a mikrofonproblémámmal kapcsolatban. Malo neked is köszönöm a jóindulatodat. smiley.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,708