Tony Magic

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,708
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PDA kezelés #2152592
    Tony Magic
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.

      Ha nem hozom fel a topikot, akkor elsüllyed. Aztán várhatod a választ…

      Elaléltam ekkora nagylelkűség láttán…

      Tony Magic
      Felhasználó
        sany wrote:
        kisbetu wrote:
        Mert ide is rohannak a népek válaszolni.
        Ja.

        inkább csodálkozni! 🙂
        Hogy miért nem vásárol a kérdező linux pda-t?
        Ha már pda-ra van forrása($).

        Add a címet ahol 5.000 Ft-ért adnak PDA-t amin Linux van és máris veszem meg. Merthát ugye csak az a PDA ami  50.000-be kerül és ha valakinek nincsen csak 5.000 és hozzájut egy windózoshoz, az már „Ha már pda-ra van forrása($).” … szégyellnék ilyet leírni a helyedben, nem tudhatod kinek mennyi pénze van.

        Tony Magic
        Felhasználó
          sany wrote:
          kisbetu wrote:
          Mert ide is rohannak a népek válaszolni.
          Ja.

          inkább csodálkozni! 🙂
          Hogy miért nem vásárol a kérdező linux pda-t?
          Ha már pda-ra van forrása($).

          Add a címet ahol 5.000 Ft-ért adnak PDA-t amin Linux van és máris veszem meg. Merthát ugye csak az a PDA ami  50.000-be kerül és ha valakinek nincsen csak 5.000 és hozzájut egy windózoshoz, az már „Ha már pda-ra van forrása($).” … szégyellnék ilyet leírni a helyedben, nem tudhatod kinek mennyi pénze van.

          Hozzászólás: PDA kezelés #2152587
          Tony Magic
          Felhasználó

            Mindketten nyertetek 1.gif  Az is igaz, hogy a Magyar leírásokat tudom csak értelmezni, remélem meg is érteni .

            Hozzászólás: PDA kezelés #2152588
            Tony Magic
            Felhasználó

              Mindketten nyertetek 1.gif  Az is igaz, hogy a Magyar leírásokat tudom csak értelmezni, remélem meg is érteni .

              Hozzászólás: PDA kezelés #2152577
              Tony Magic
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tuschke wrote:
                Gondolod, hogy kerestem? Csak elolvastam az idézett szöveget.

                Gondolod, hogy a kérdező kereste?
                Ugyan, ne gondolkodjunk már annyit, még túl szépek leszünk tőle!

                Akkor most kösd fel az állad: kerestem 10.gif 

                Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.

                Hozzászólás: PDA kezelés #2152578
                Tony Magic
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Tuschke wrote:
                  Gondolod, hogy kerestem? Csak elolvastam az idézett szöveget.

                  Gondolod, hogy a kérdező kereste?
                  Ugyan, ne gondolkodjunk már annyit, még túl szépek leszünk tőle!

                  Akkor most kösd fel az állad: kerestem 10.gif 

                  Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.

                  Hozzászólás: PDA kezelés #2152557
                  Tony Magic
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Tony Magic wrote:
                    Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?

                    Igen.

                    Magyar link van hozzá, hogy miképpen tehetem meg?

                    Hozzászólás: PDA kezelés #2152558
                    Tony Magic
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tony Magic wrote:
                      Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?

                      Igen.

                      Magyar link van hozzá, hogy miképpen tehetem meg?

                      Hozzászólás: PDA kezelés #2152553
                      Tony Magic
                      Felhasználó

                        Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,708