Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.
Ha nem hozom fel a topikot, akkor elsüllyed. Aztán várhatod a választ…
Elaléltam ekkora nagylelkűség láttán…
sany wrote:kisbetu wrote:Mert ide is rohannak a népek válaszolni.
Ja.inkább csodálkozni! 🙂
Hogy miért nem vásárol a kérdező linux pda-t?
Ha már pda-ra van forrása($).Add a címet ahol 5.000 Ft-ért adnak PDA-t amin Linux van és máris veszem meg. Merthát ugye csak az a PDA ami 50.000-be kerül és ha valakinek nincsen csak 5.000 és hozzájut egy windózoshoz, az már „Ha már pda-ra van forrása($).” … szégyellnék ilyet leírni a helyedben, nem tudhatod kinek mennyi pénze van.
sany wrote:kisbetu wrote:Mert ide is rohannak a népek válaszolni.
Ja.inkább csodálkozni! 🙂
Hogy miért nem vásárol a kérdező linux pda-t?
Ha már pda-ra van forrása($).Add a címet ahol 5.000 Ft-ért adnak PDA-t amin Linux van és máris veszem meg. Merthát ugye csak az a PDA ami 50.000-be kerül és ha valakinek nincsen csak 5.000 és hozzájut egy windózoshoz, az már „Ha már pda-ra van forrása($).” … szégyellnék ilyet leírni a helyedben, nem tudhatod kinek mennyi pénze van.
Mindketten nyertetek
Az is igaz, hogy a Magyar leírásokat tudom csak értelmezni, remélem meg is érteni .Mindketten nyertetek
Az is igaz, hogy a Magyar leírásokat tudom csak értelmezni, remélem meg is érteni .kisbetu wrote:Tuschke wrote:Gondolod, hogy kerestem? Csak elolvastam az idézett szöveget.Gondolod, hogy a kérdező kereste?
Ugyan, ne gondolkodjunk már annyit, még túl szépek leszünk tőle!Akkor most kösd fel az állad: kerestem
Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.
kisbetu wrote:Tuschke wrote:Gondolod, hogy kerestem? Csak elolvastam az idézett szöveget.Gondolod, hogy a kérdező kereste?
Ugyan, ne gondolkodjunk már annyit, még túl szépek leszünk tőle!Akkor most kösd fel az állad: kerestem
Díjaznám, ha nem kioktatnál, hanem oktatnál. Lehet van aki ezt a stílust bírja, nekem az is jobb lenne, ha csendben nyugtáznád rólam a véleményed és hagynád a többi segítő szándékú társunkat érvényesülni.
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?Igen.
Magyar link van hozzá, hogy miképpen tehetem meg?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?Igen.
Magyar link van hozzá, hogy miképpen tehetem meg?
Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?
-
SzerzőBejegyzés
Az is igaz, hogy a Magyar leírásokat tudom csak értelmezni, remélem meg is érteni .