Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ki lehet törölni a flash-ból a régi oprendszert és betenni helyette egy újat a pda-ban?
kisbetu wrote:Tony Magic wrote:nehogy a BSA lecsapjon rámRád?
Nem rólad volt szó!
Pedig nekem is warez a suse
uzsolt wrote:Tony Magic wrote:Remélem Linux alatt menne valamiféle navigációHa mégse, és semmi se megy, akkor ki lehet hajítani az egész kütyüt?
Valami hasonló a szándékom.
uzsolt wrote:Tony Magic wrote:Remélem Linux alatt menne valamiféle navigációHa mégse, és semmi se megy, akkor ki lehet hajítani az egész kütyüt?
Valami hasonló a szándékom.
2008-03-13-12:46 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156325Macskajancsi wrote:Tedd fel az audiokonvert csomagot.
Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
-mp3
-ogg
-m4a
-flac
….mi szem ‘s szájnak ingere….Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.zoltan22 wrote:En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE] szívás.
Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
Ott van rá a program.
Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at
Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen !
2008-03-13-12:46 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156326Macskajancsi wrote:Tedd fel az audiokonvert csomagot.
Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
-mp3
-ogg
-m4a
-flac
….mi szem ‘s szájnak ingere….Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.zoltan22 wrote:En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE] szívás.
Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
Ott van rá a program.
Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at
Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen !
2008-03-13-10:16 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156319pomm wrote:lameMegnéztem a helpjét és ezt találtam alapnak:
lame -b 128 v003.wav proba.mp3
Warning: corrupt or unsupported WAVE format
Assuming raw pcm input file
LAME 3.97 32bits (http://www.mp3dev.org/)
Using polyphase lowpass filter, transition band: 16538 Hz – 17071 Hz
Encoding v003.wav to proba.mp3
Encoding as 44.1 kHz 128 kbps j-stereo MPEG-1 Layer III (11x) qval=3
Frame | CPU time/estim | REAL time/estim | play/CPU | ETA
3117/3117 (100%)| 0:06/ 0:06| 0:06/ 0:06| 12.027x| 0:00
kbps MS % long switch short %
128.0 100.0 99.9 0.1 0.0
Writing LAME Tag…done
ReplayGain: -11.2dBAz elején azt írta ha jól látom, hogy nem támogatott wav formátum. mp3 lejátszóval vettem fel a wav hanganyagot. Honnan tudhatom meg, hogy a wav hanganyag miért rossz? Az eredeti wav-ot lejátsza az mplayer, tehát lejátszható. Mit rontottam (már megint ) el?
2008-03-13-10:16 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156320pomm wrote:lameMegnéztem a helpjét és ezt találtam alapnak:
lame -b 128 v003.wav proba.mp3
Warning: corrupt or unsupported WAVE format
Assuming raw pcm input file
LAME 3.97 32bits (http://www.mp3dev.org/)
Using polyphase lowpass filter, transition band: 16538 Hz – 17071 Hz
Encoding v003.wav to proba.mp3
Encoding as 44.1 kHz 128 kbps j-stereo MPEG-1 Layer III (11x) qval=3
Frame | CPU time/estim | REAL time/estim | play/CPU | ETA
3117/3117 (100%)| 0:06/ 0:06| 0:06/ 0:06| 12.027x| 0:00
kbps MS % long switch short %
128.0 100.0 99.9 0.1 0.0
Writing LAME Tag…done
ReplayGain: -11.2dBAz elején azt írta ha jól látom, hogy nem támogatott wav formátum. mp3 lejátszóval vettem fel a wav hanganyagot. Honnan tudhatom meg, hogy a wav hanganyag miért rossz? Az eredeti wav-ot lejátsza az mplayer, tehát lejátszható. Mit rontottam (már megint ) el?
sany wrote:Macskajancsi wrote:Tony Magic wrote:Köszönöm szépen, kipróbálom holnap. Arra nem jöttem még rá, hogy hol találom meg a felcsatolandó eszközöket. Próbáltam keresgélni, ám csak a ” Meghajtók-Hálózati mappák-SMB megosztások ” -ra klikkelve találom meg a gépet amit szeretnék szkennelni, ám a konquerorban, vagy egyéb file böngészőben nem találom. Mit rontok el?Ezt nem értem.
Ha a konquerorba beírom:
smb:/
máris ott vannak az elérhető gépek.Mer’ neked warez süsüd van. ;D
Ezt mindig elfelejted? 🙂
Jóvanna, nem merem mondani, nehogy a BSA lecsapjon rám egyik éccaka nagy váratlanul.
kisbetu wrote:zoltan22 wrote:smbmount-al megoldhato, hogy egy megosztast felcsatolj. Onnan meg mar raengedheted a clamav-ot.konzolban smb mount és oda ahová akarom? Van erről magyarul leírás?
Ezt a sort találtam smb mounthoz: mount -t smbfs //másik_gép/mego_mappa /csatipontEz műxik szerintetek? Nem merem kipróbálni, csak ha műxik.
-
SzerzőBejegyzés
